Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

LC - Juniori-69

2019
21
0
ATILIO RAKIĆ (LOŠINJ)
39
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
 
 
124
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
 
56
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
 
 
89
IVAN KRALJEVIĆ (CRO)
 
2021
39
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
124
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
 
 
 
 
2022
56
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
0
IVAN KRALJEVIĆ (CRO)
 
2024
124
1
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
56
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
 
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. IVAN KRALJEVIĆ, CROATIA
3. PATRIK IFKO, HUS OSIJEK

LC - Juniorke-55

2045
136
0
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
58
3
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
 
 
2046
270
0
LENA KUNDA (LOŠINJ)
138
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
 
2049
58
3
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
138
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
 
Osvajači medalja
1. UNA MARAVIĆ, KUTINA
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. NIKA CERANIĆ, SUŠAK
3. LENA KUNDA, VIKTORIA

LC - Juniorke+70

2053
7
0
CHIARA RYTZ (BUZET)
326
3
TARA JAGNJIĆ (EXCALIB)
 
 
57
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
 
2054
326
0
TARA JAGNJIĆ (EXCALIB)
57
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
 
Osvajači medalja
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. TARA JAGNJIĆ, EXCALIBUR
3. CHIARA RYTZ, FIGHTER
3. ----

KL - Seniori-69

3005
177
5
DUJE MATIĆ (MEGA.C.)
96
0
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
 
 
61
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
 
302
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
 
 
144
JOSIP NOVOSEL (DUBRAVA)
 
91
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
 
 
206
LEONHARD ŠARIĆ (PRETORI)
 
73
LOVRO ŠOŠTARKO (DUBRAVA)
 
 
54
ANTE OPAČAK (KUTINA)
 
3007
177
0
DUJE MATIĆ (MEGA.C.)
61
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
 
 
 
 
3006
302
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
144
0
JOSIP NOVOSEL (DUBRAVA)
 
 
3008
91
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
206
0
LEONHARD ŠARIĆ (PRETORI)
 
 
 
 
3009
73
0
LOVRO ŠOŠTARKO (DUBRAVA)
54
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
 
3010
61
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
302
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
 
 
 
 
 
 
 
 
3011
91
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
54
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
 
3013
61
2
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
54
1
ANTE OPAČAK (KUTINA)
 
Osvajači medalja
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA

KL - Seniorke-50

3036
133
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
289
3
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
 
 
3037
48
0
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
66
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
 
3039
289
0
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
66
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
 
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. VALENTINA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
3. MARA VICELJA, SUŠAK