kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Seniori -89
PF - Seniori +94
PF - Seniorke +70
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -81
K1 - Juniori +91
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -65
PF - Seniori -89
1066
285
2
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
121
13
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO ŽOVIN, HUS
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
1068
169
0
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
119
10
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. DENIS IVOŠ, HUS
3. ----
3. ----
PF - Seniorke +70
2061
377
10
ANITA ŠANTOR (BROD)
395
0
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
386
KARMEN GALAC (VELEBIT)
2063
377
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
386
10
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Medalists
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. ANITA ŠANTOR, BROD
3. LARA MATOŠEVIĆ, HUS
3. ----
K1 - Juniori -67
R1001
100
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
167
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
388
KARLO KOPIC (MORNAR)
R1002
31
0
PATRIK BAČANI (BLITZ)
375
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
248
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
R1003
32
0
PETAR MAROŠI (BLITZ)
20
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
168
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
R1004
351
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
107
0
MARIN PLESKALT (KOBRABJ)
300
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R1018
100
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
388
0
KARLO KOPIC (MORNAR)
R1019
375
0
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
248
3
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
R1020
20
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
168
0
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
R1021
351
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
300
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R1040
100
1
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
248
2
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
R1041
20
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
351
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R1058
248
3
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
351
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
Medalists
1. JOSIP GEČEVIĆ, DUBRAVA
2. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Juniori -71
R1009
235
3
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
348
0
RAUL SUNARA (AMENO)
77
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
R1010
170
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
299
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
R1011
264
0
LORIS RITOŠA (KBRUDAN)
80
3
LUKA MRŠA (SPARTAN)
R1034
235
2
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
77
1
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
R1035
170
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
80
3
LUKA MRŠA (SPARTAN)
R1055
235
3
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
80
0
LUKA MRŠA (SPARTAN)
Medalists
1. ALEN MERIĆ, LEON GYM
2. LUKA MRŠA, SPARTAN GYM
3. VIKTOR GOJAN, SPARTAN GYM
3. FILIP IVEŠIĆ, HUS
K1 - Juniori -81
R1016
105
0
FILIP KOVAČ (KOBRABJ)
133
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
164
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R1017
390
3
MATKO BABIĆ (BLITZ)
165
0
TIN BAKOTA (HUS-OS)
205
MATEJ KRUNIĆ (DINAMIT)
R1038
133
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
164
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R1039
390
3
MATKO BABIĆ (BLITZ)
205
0
MATEJ KRUNIĆ (DINAMIT)
R1057
133
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
390
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. MATKO BABIĆ, BLITZ
3. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
3. MATEJ KRUNIĆ, DYNAMITE
K1 - Juniori +91
R1029
81
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
104
0
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
172
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
R1051
81
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
172
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
2. FILIP PINTARIĆ, HUS
3. ANTONIO GIBAS, KOBRA, Bjelovar
3. ----
K1 - Seniori -86
R2019
282
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
414
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R2020
140
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
210
0
ALEKSANDAR BANJANIN (DINAMIT)
R2042
414
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
140
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
Medalists
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ALEKSANDAR BANJANIN, DYNAMITE
3. TOMISLAV CUKOR, HUS
K1 - Seniori +91
R2010
206
3
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
284
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
401
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2011
283
0
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
397
3
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2032
206
2
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
401
1
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2033
397
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2050
206
0
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
Medalists
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, AMENO
2. SIMON KRIZMANIĆ, KING
3. PETAR DREŽNJAK, MORNAR
3. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
K1 - Seniorke -65
R2025
363
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
18
0
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
R2026
408
0
IVANA CVITAN (MORNAR)
163
3
ŠEJLA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
R2046
363
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
163
3
ŠEJLA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. ŠEJLA OMIČEVIĆ, HUS
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. IVANA CVITAN, MORNAR
3. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split