Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)

DISCIPLINE
 
 

PF - Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.VANJA BURMUDŽIJAKUTINAPF-MKAD-M-424443040
2.TONI URSIĆMAWASHIPF-MKAD-M-373331021
3.GABRIEL MOČILACTIGAR, SlunjPF-MKAD-M+473337019
4.IVAN MARETIĆJASTREBPF-MKAD-M-473332016
5.GABRIJEL LATINNINJAPF-MKAD-M-322216013
6.PATRIK PRESEČANIVANIĆ GRADPF-MKAD-M-281112010
7.MARINO STORIĆHBDPF-MKAD-M-424333016
8.JAN MIKULIĆTIGAR BRODPF-MKAD-M-374330013
9.MATEJ ŽAMARIJAJASTREBPF-MKAD-M-474330013
10.DINO IVASHBDPF-MKAD-M+473236014
11.MIKA OROSLAV, MedulinPF-MKAD-M-373223010
12.FRAN GRUBIŠAJASTREBPF-MKAD-M-37211408
13.MAURO MAVRAČIĆJASTREBPF-MKAD-M-37212206
14.DINO ŠPEHARTIGAR, SlunjPF-MKAD-M-47211705
15.RIKO LUKA MAKSANCRNI ORAOPF-MKAD-M-42211303
16.IVAN PALEKAMARJAN 1975PF-MKAD-M-42211501
17.VICE BOBIĆCRNI ORAOPF-MKAD-M-4721801
18.MARTIN BERISHASUŠAKPF-MKAD-M+47211800
19.ORLANDO BAČIĆMEGA CENTARPF-MKAD-M-47211200
20.IVAN BAKOTIĆFRANKOPANPF-MKAD-M-32211000
21.LEON PRANJIĆMEGA CENTARPF-MKAD-M-4721400
22.IVAN PAVAO NIKOLIĆMOSLAVACPF-MKAD-M-3721120-7
23.MARO BOSANACTIGAR, SlunjPF-MKAD-M-372150-7
24.KARLO MRDULJAŠLOTUSPF-MKAD-M+472130-9
25.JOSIP DOLIĆIVANIĆ GRADPF-MKAD-M+4721100-10
26.VIKTOR BRZOJAVELEBITPF-MKAD-M+471070-1
27.PETAR BERONIĆMOSLAVACPF-MKAD-M+471020-1
28.IVANO ČELIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M+471070-2
29.LEO PETROVIĆSUŠAKPF-MKAD-M-471010-2
30.TINO PAĆALATMINOTAURPF-MKAD-M-371040-3
31.LUKA UGRINASUŠAKPF-MKAD-M-321030-3
32.ADRIAN TURSUNOVIĆBUDOKAI LABINPF-MKAD-M-471020-3
33.PATRICK PETRIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M-371020-3
34.BORNA ŠARIĆLAV, PulaPF-MKAD-M-371000-8
35.LOVRE GRUJALOTUSPF-MKAD-M-421040-9
36.JULIAN VUKIĆNINJAPF-MKAD-M-281020-10
37.THOMAS VELČIĆFRANKOPANPF-MKAD-M-421020-10
38.BRUNO FRIGANOVIĆMARJAN 1975PF-MKAD-M+471010-10
39.NIKOLA KUSTURALOTUSPF-MKAD-M-471010-10
40.ROKO ČULJATSUŠAKPF-MKAD-M-471010-10
41.DAVID BOSANACTIGAR, SlunjPF-MKAD-M-371000-10
42.DAVID MALINARIĆBUDOKAI LABINPF-MKAD-M-321000-10
43.DORIJAN KARAULAFRANKOPANPF-MKAD-M-371000-10
44.EVAN MARK MORATTOLAV, MedulinPF-MKAD-M-371000-10
45.LOVRE MIOČEVCRNI ORAOPF-MKAD-M-421000-10
46.MARK MILOŠEVIĆTROJAN-ISTRAPF-MKAD-M-421000-10
47.MARKO LJUBASSVETI MATEJPF-MKAD-M-471000-10
48.PIER BELARDILAV, MedulinPF-MKAD-M-421000-10
49.MARTIN TANUSHAJLAV, MedulinPF-MKAD-M-421030-11

PF - Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANTONELA CESARECKRAPINAPF-MKAD-Ž+473327026
2.ANA JOVIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž-423328025
3.ANĐELINA FILIPOVIĆKUTINAPF-MKAD-Ž-373338023
4.SARA BOBANMAWASHIPF-MKAD-Ž-323333022
5.LORENA ZEBABTIPF-MKAD-Ž-472227018
6.DORA MATIĆJASTREBPF-MKAD-Ž-28222009
7.EVA GALLEGENDPF-MKAD-Ž-324337026
8.PETRA MIKULIĆTIGAR BRODPF-MKAD-Ž-424327017
9.VIKTORIJA KAMPIĆTIGAR, SlunjPF-MKAD-Ž-373233018
10.BARBARA BUNJEVACIVANIĆ GRADPF-MKAD-Ž+473240010
11.LARA RYTZFIGHTERPF-MKAD-Ž+47324009
12.MIRNA TKALČIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž-47323206
13.ELENA ČVEKNINJAPF-MKAD-Ž-4232180-5
14.KATJA MANDEKIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž-3732140-5
15.MIA VRANJEŠMAWASHIPF-MKAD-Ž-37211509
16.LUCIJA ŽEPINAVELEBITPF-MKAD-Ž-47212007
17.EMA PLEŠEMOSLAVACPF-MKAD-Ž-28212306
18.ANTEA PAVKOVIĆLOTUSPF-MKAD-Ž-3721703
19.LANA KIRINTIGAR, KarlovacPF-MKAD-Ž+4721702
20.LORENA GRACINMARJAN 1975PF-MKAD-Ž-42212601
21.KATARINA PAVIĆMARJAN 1975PF-MKAD-Ž+47211900
22.EVA BEDISUŠAKPF-MKAD-Ž-37211300
23.LANA NOHAMOSLAVACPF-MKAD-Ž-47211000
24.BEATA IVASHBDPF-MKAD-Ž-3221130-1
25.LANA BENČIĆTROJAN-ISTRAPF-MKAD-Ž-3221110-1
26.BRUNA MATIJAŠLOTUSPF-MKAD-Ž-422180-1
27.LAURA BATELIĆBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-282170-3
28.MAGALI PALISKASUŠAKPF-MKAD-Ž-372170-3
29.LARA JAKOMINIĆTROJAN-ISTRAPF-MKAD-Ž-322140-3
30.MARIJA VLAIĆMARJAN 1975PF-MKAD-Ž-322160-5
31.LUCIJA BENIĆSVETI MATEJPF-MKAD-Ž-4221180-7
32.ZOA VIVODASUŠAKPF-MKAD-Ž-421060-1
33.TARA ŠVERKOTROJAN-ISTRAPF-MKAD-Ž-281010-1
34.LEONARDA SMOLICABUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-321010-2
35.DIANA JAKOVACFRANKOPANPF-MKAD-Ž-421070-4
36.LUNA MOČILACTIGAR, SlunjPF-MKAD-Ž-421070-4
37.DEA CVEKPLANET SPORTPF-MKAD-Ž-371010-4
38.ELLA HRVATINMINOTAURPF-MKAD-Ž-321020-6
39.STELLA SEDLIĆFRANKOPANPF-MKAD-Ž-421010-7
40.ELEN STARČEVIĆVIKTORIAPF-MKAD-Ž+471000-7
41.MARINA MAGLIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž-421000-7
42.PAULA MRKONJIĆFRANKOPANPF-MKAD-Ž-421000-7
43.GRETA BOLTERSTEINBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž+471060-10
44.MAGDALENA TOKIĆVELEBITPF-MKAD-Ž+471040-10
45.EMA MORIĆSVETI MATEJPF-MKAD-Ž-371030-10
46.NIKA ŽGALJIĆFRANKOPANPF-MKAD-Ž-371030-10
47.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-471020-10
48.ANA NEMARNIKFIGHTERPF-MKAD-Ž-321010-10
49.MARGARETA MUŠNJAKTIGAR, KarlovacPF-MKAD-Ž+471010-10
50.KIARA IVANČEVIĆFRANKOPANPF-MKAD-Ž-471000-10
51.MARIA MAGDALENA VULETASUŠAKPF-MKAD-Ž-321000-10
52.NEA VUKOVIĆLAV, PulaPF-MKAD-Ž-371000-10
53.PETRA ŽMIRIĆGLINAPF-MKAD-Ž+471000-10
54.TINA PETROVIĆIVANIĆ GRADPF-MKAD-Ž-321000-10
55.PAULA JAKOVACFRANKOPANPF-MKAD-Ž-281060-11
56.LAURA MATIJAŠLOTUSPF-MKAD-Ž-471020-11
57.LARA GORUPSUŠAKPF-MKAD-Ž-371000-11