kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -63
KL - Juniori -84
LK- Seniorke -52
LK- Seniorke -56
LC - Stariji kadeti -63
320
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2008
69
3
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
346
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
331
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
234
ADRIAN BENJA (FRANK.)
2036
320
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
69
0
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
2037
331
3
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
234
0
ADRIAN BENJA (FRANK.)
2060
320
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
331
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. SVETIN VUKIČEVIĆ, DALMATINO
3. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
KL - Juniori -84
3023
63
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
67
0
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
3024
68
0
MARKO ŠTRKALJ (DALMATI)
269
3
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
3044
63
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
269
0
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. LUKA DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE KAPOVIĆ, DALMATINO
3. MARKO ŠTRKALJ, DALMATINO
LK- Seniorke -52
R017
195
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
48
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
R018
71
3
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
257
0
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
R042
195
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
71
0
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
Osvajači medalja
1. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
2. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. ŽELJANA PITEŠA, PIT BULL, Split
LK- Seniorke -56
70
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
R019
191
3
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
106
0
TINA ŠPRALJA (DINAMIT)
R043
70
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
191
0
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH
3. TINA ŠPRALJA, DYNAMITE
3. ----