kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Starije kadetkinje -32
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Starije kadetkinje -32
2052
94
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
243
3
EVA GAL (KBK)
Osvajači medalja
1. EVA GAL, LEGEND
2. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
2014
273
0
MARITA BARIČEVIĆ (VSG)
8
3
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
2015
332
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
44
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2016
149
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
13
2
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
2017
213
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
62
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2042
8
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
332
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2043
13
0
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
62
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2063
332
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
62
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ANA JOVIĆ, SUŠAK
3. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
LC - Starije kadetkinje -46
2018
230
0
DORA GREGO (FRANK.)
360
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
102
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
81
ANTEA LJUBAS (SVMATEJ)
24
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2044
360
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
102
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2045
81
0
ANTEA LJUBAS (SVMATEJ)
24
3
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2064
102
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
24
1
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
3. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ANTEA LJUBAS, SVETI MATEJ
LC - Starije kadetkinje -50
2053
7
0
LARA RYTZ (BUZET)
150
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
339
ANA SOVEC (ZMAJ)
2019
90
0
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
159
3
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2020
223
1
LENA KUNDA (LOŠINJ)
161
2
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2021
305
1
MARTINA GRABAR (PLANET)
160
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2046
339
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
159
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2047
161
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
160
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2065
339
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
160
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
LC - Starije kadetkinje -60
2028
118
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
267
0
EMINA HOTI (MEGA.C.)
2029
113
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
9
0
DORA COTIĆ (BUZET)
2056
118
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
113
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. EMINA HOTI, MEGA CENTAR
3. DORA COTIĆ, FIGHTER
LC - Starije kadetkinje -65
127
KLARA PRPIĆ (CRO)
2022
344
3
ROKA PULJAK (TIGAR)
88
0
LINA RADMAN (IVNCG)
212
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
2023
356
0
LARA ŠIMIĆ (HUS-OS)
211
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2048
127
3
KLARA PRPIĆ (CRO)
344
0
ROKA PULJAK (TIGAR)
2049
212
3
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
211
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2066
127
3
KLARA PRPIĆ (CRO)
212
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. KLARA PRPIĆ, CROATIA
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
LC - Starije kadetkinje +65
324
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2024
351
0
LUCIJA MOJTIĆ (PITBUL)
148
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
249
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
2025
349
0
CHIARA ŠADIĆ (PITBUL)
5
3
CHIARA RYTZ (BUZET)
2050
324
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
148
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
2051
249
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
5
0
CHIARA RYTZ (BUZET)
2067
148
1
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
249
2
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. CHIARA RYTZ, FIGHTER
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC