kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Starije kadetkinje -46
KL - Juniori -63
PF - Mlađi kadeti -47
1008
290
0
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
304
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1009
58
1
ROKO ČULJAT (SUŠAK)
271
11
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
1010
80
0
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
116
0
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
97
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1011
287
5
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
318
2
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
111
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
1012
59
1
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
270
3
LEON PRANJIĆ (MEGA.C.)
30
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1042
290
11
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
271
1
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
1043
80
0
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
97
10
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1044
287
11
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
111
1
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
1045
270
1
LEON PRANJIĆ (MEGA.C.)
30
3
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1076
290
12
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
97
7
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1077
287
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
30
5
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1094
290
9
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
287
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. VICE BOBIĆ, CRNI ORAO