kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LK- Seniori -57
LK- Seniori -60
LK- Seniori -63,5
LK- Seniori -67
LK- Seniori -71
LK- Seniori -75
LK- Seniori -81
LK- Seniori -86
LK- Seniori -91
LK- Seniori +91
LK- Seniori -57
R036
96
0
KRISTIAN KOLAJ (OFC)
66
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. KRISTIAN KOLAJ, OFC
3. ----
3. ----
LK- Seniori -60
R037
343
0
DAVID FURDEK (TIGAR)
134
0
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
2. ----
3. ----
3. ----
LK- Seniori -63,5
R038
163
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
157
0
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK- Seniori -67
42
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R001
124
0
MATIJA BRCKOVIĆ (SPARTAN)
190
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R002
198
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
155
0
LUKA LJUBIĆ (LEONGYM)
164
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R020
42
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
190
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R021
198
1
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
164
2
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R044
190
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
164
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
LK- Seniori -71
196
DINO TAĆI (AMENO)
R003
240
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
138
0
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R004
197
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
86
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R005
156
3
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
221
0
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
R022
196
3
DINO TAĆI (AMENO)
240
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R023
197
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
156
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
R045
196
0
DINO TAĆI (AMENO)
197
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
Osvajači medalja
1. PETAR MUŠURA, AMENO
2. DINO TAĆI, AMENO
3. MATEO KRSNIK, LEON GYM
3. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
LK- Seniori -75
R006
189
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
131
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R007
250
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
340
0
MARINO HORVAT (MORNAR)
R008
239
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
309
0
LORIS RITOŠA (ZELG)
R009
260
0
IVICA JAKOPIC (PITBUL)
123
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R024
189
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
250
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R025
239
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
123
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R046
250
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
123
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
3. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
LK- Seniori -81
172
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R010
65
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
192
0
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
R011
126
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
193
0
JOSIP BRĆIĆ (SV. DUH)
R012
132
0
FILIP VIDAK (SPARTAN)
165
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R026
172
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
65
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R027
126
0
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
165
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R047
172
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
165
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
LK- Seniori -86
137
LUKA JAMAN (BLITZ)
R013
258
0
JOSIP ČERINA (PRETORI)
105
3
IVAN SENKIĆ (DINAMIT)
205
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
125
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R028
137
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
105
0
IVAN SENKIĆ (DINAMIT)
R029
205
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
125
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R048
137
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
125
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. IVAN SENKIĆ, DYNAMITE
3. ----
LK- Seniori -91
251
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R014
166
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
265
0
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
95
IVAN STANIĆ (OFC)
167
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R030
251
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
166
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R031
95
0
IVAN STANIĆ (OFC)
167
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R049
251
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
167
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
2. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN STANIĆ, OFC
LK- Seniori +91
122
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
R015
256
3
ANTE VERUNICA (PITBUL)
246
0
SEAN ŠTURBEJ (DUGIRAT)
168
DAVOR KRSTULOVIĆ (PITBUL)
241
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
R032
122
0
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
256
3
ANTE VERUNICA (PITBUL)
R033
168
3
DAVOR KRSTULOVIĆ (PITBUL)
241
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
R050
256
3
ANTE VERUNICA (PITBUL)
168
0
DAVOR KRSTULOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ANTE VERUNICA, PIT BULL, Split
2. DAVOR KRSTULOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTO ŠIRIĆ, SPARTAN GYM
3. PETAR DREŽNJAK, MORNAR