kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF -Juniori -74
LC -Stariji kadeti +69
PF -Juniori -74
229
MARKO DŽIN (PLANET)
1007
42
14
FILIP ČULINA (POLAČA)
285
4
MIHAEL BANKO (FUTURA)
1008
127
6
LOREN DOMBA (LAV)
316
2
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
306
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1009
229
12
MARKO DŽIN (PLANET)
42
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
1010
127
6
LOREN DOMBA (LAV)
306
13
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1012
229
22
MARKO DŽIN (PLANET)
306
17
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. FILIP ČULINA, POLAČA
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
LC -Stariji kadeti +69
2033
7
3
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
354
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
103
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
2035
281
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
1
1
VICE STOJANOV (KLOKY61)
43
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
2036
7
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
103
3
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
2037
281
1
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
43
2
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
2039
103
0
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
43
3
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
Osvajači medalja
1. ANTE PRTENJAČA, POLAČA
2. ANTE KAPOVIĆ, DALMATINO
3. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI
3. MARKO LIOVIĆ, OMEGA