kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF -Juniorke -65
LC -Stariji kadeti -42
LC -Stariji kadeti -47
LC -Stariji kadeti -52
LC -Stariji kadeti -63
PF -Juniorke -65
349
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
1022
332
0
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
167
0
IVANA ŠESTAN (FRANK.)
222
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
270
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
1024
349
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
332
10
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
1023
222
17
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
270
7
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
1026
332
16
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
222
6
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. BRIGITA BEDI, SUŠAK
2. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ELIN ROŠIĆ, FRANKOPAN
LC -Stariji kadeti -42
225
ALEK KUŠAR (PLANET)
2001
145
3
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
221
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
2002
83
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
179
3
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
220
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2003
225
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
145
0
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
2004
179
3
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
220
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2006
225
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
179
0
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
3. LUKA MIHOKOVIC, MEGA CENTAR
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
LC -Stariji kadeti -47
163
DIEGO ALDIN (BURA)
2005
86
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
5
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
216
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
72
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
2007
163
1
DIEGO ALDIN (BURA)
5
2
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
2008
216
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
72
1
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
2010
5
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
216
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DIEGO ALDIN, BURA
LC -Stariji kadeti -52
2009
139
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
351
0
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
58
VITO PERIŠ (GATA)
217
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
115
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2011
139
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
58
0
VITO PERIŠ (GATA)
2012
217
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
115
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2014
139
1
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
115
2
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
LC -Stariji kadeti -63
213
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
2018
352
0
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
197
3
ARMIN ALITI (HUS-OS)
112
ENIO DUKIC (PRETORI)
140
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
181
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
6
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
224
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
219
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2020
213
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
197
0
ARMIN ALITI (HUS-OS)
2021
112
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
140
1
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
2022
181
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
6
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
2023
224
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
219
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2024
213
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
112
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2025
6
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
224
3
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
2027
112
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
224
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LEON BENEDETTI, SUŠAK
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA