kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (J), LC (Ks), KL (J) i K1 (J,S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
FIGHT FACTORY
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
RUDAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
K-1 - Juniori -67
K-1 - Juniori -71
K-1 - Juniori -86
K-1 - Seniori -75
K-1 - Seniori -86
K-1 - Juniori -67
R014
207
0
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
176
3
KARLO KOPIC (MORNAR)
R015
216
0
MARINO DEDIĆ (HUS-OS)
219
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
R051
176
0
KARLO KOPIC (MORNAR)
219
3
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
Osvajači medalja
1. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
2. KARLO KOPIC, MORNAR
3. ----
3. KREŠIMIR IVANOV, HUS
K-1 - Juniori -71
R001
73
1
MATIJA GRUBJEŠIĆ (ADRIAGM)
290
2
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
126
FILIP MATKOVIĆ (FACTORY)
R002
224
0
MARKO BAČELIĆ (PKREŠ4)
94
3
IVAN ZORO (PITBUL)
175
JOZO STUPALO (MORNAR)
R032
290
0
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
126
0
FILIP MATKOVIĆ (FACTORY)
R033
94
0
IVAN ZORO (PITBUL)
175
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
R063
290
0
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
175
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
Osvajači medalja
1. JOZO STUPALO, MORNAR
2. VIKTOR GOJAN, SPARTAN GYM
3. IVAN ZORO, PIT BULL, Split
3. ----
K-1 - Juniori -86
R018
223
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
232
0
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
R019
226
3
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
217
0
VIKTOR TOPKIN (KBK SK)
R053
223
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
226
0
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
2. IVAN PROJIC, RUDAN
3. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
3. VIKTOR TOPKIN, SISAK
K-1 - Seniori -75
R024
76
0
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
15
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R025
100
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
178
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R057
15
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
100
2
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. LOVRO VRBIĆ, TRNJE
K-1 - Seniori -86
R011
177
3
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
266
0
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
102
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
18
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
200
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
R040
177
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
102
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
R041
18
2
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
200
1
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
R067
102
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
18
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. LUKA ŠIMIĆ, SVETI DUH
2. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
3. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. MARIO ZEDNIK, MORNAR