kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (J), LC (Ks), KL (J) i K1 (J,S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
FIGHT FACTORY
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
RUDAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniori -74
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -70
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
PF - Juniori -74
1005
250
4
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
163
14
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -55
1009
159
5
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
35
15
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
140
SARA PEŠUT (SUŠAK)
1011
35
31
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
140
21
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Juniorke -70
1013
292
0
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
161
10
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
2001
20
0
SIMON CURI (TIGAR)
22
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
289
ALEK KUŠAR (PLANET)
2002
46
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
82
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
273
RENE KALIMAN (DRAGA)
2003
22
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
289
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
2004
46
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
273
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
2007
289
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
46
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. RENE KALIMAN, DRAGA
LC - Stariji kadeti -57
2012
272
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
233
3
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
157
ANTONIO JURMAN (PLANET)
254
MARIO MAJIĆ (KULA )
70
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
2014
233
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
157
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
2013
254
0
MARIO MAJIĆ (KULA )
70
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
2016
157
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
70
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. MARIO MAJIĆ, KBK Kula
3. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
LC - Stariji kadeti +69
2030
227
3
DUJE IVAS (HBD)
280
0
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
165
MARKO DŽIN (PLANET)
2032
227
3
DUJE IVAS (HBD)
165
0
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. DUJE IVAS, HBD
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. LUKA UGLEŠIC, UNI RENT
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
2033
291
3
EVA UHAČ (PLANET)
293
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. EVA UHAČ, PLANET SPORT
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. ----
3. ----