kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (J), LC (Ks), KL (J) i K1 (J,S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
K-1 - Juniori -51
K-1 - Juniori -54
K-1 - Juniori -60
K-1 - Juniori -63,5
K-1 - Juniori -67
K-1 - Juniori -71
K-1 - Juniori -75
K-1 - Juniori -81
K-1 - Juniori -86
K-1 - Juniori +91
K-1 - Juniori -51
R012
116
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
19
0
PJETER CURI (TIGAR)
218
KARMELO JAKOVLJEVIĆ (PKREŠ4)
R049
116
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
218
0
KARMELO JAKOVLJEVIĆ (PKREŠ4)
Osvajači medalja
1. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
2. KARMELO JAKOVLJEVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. PJETER CURI, TIGAR, Karlovac
3. ----
K-1 - Juniori -54
R013
193
0
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
242
0
BRANIMIR ZIRDUM (ARMUS)
127
KRISTIAN KOLAJ (OFC)
R050
242
0
BRANIMIR ZIRDUM (ARMUS)
127
3
KRISTIAN KOLAJ (OFC)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN KOLAJ, OFC
2. BRANIMIR ZIRDUM, ARMUS
3. ----
3. ----
K-1 - Juniori -60
R042
110
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
203
0
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
Osvajači medalja
1. DAVOR AMULIĆ, PIT BULL, Split
2. ROBERT ZUFIC, RUDAN
3. ----
3. ----
K-1 - Juniori -63,5
R043
190
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
16
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K-1 - Juniori -67
R014
207
0
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
176
3
KARLO KOPIC (MORNAR)
R015
216
0
MARINO DEDIĆ (HUS-OS)
219
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
R051
176
0
KARLO KOPIC (MORNAR)
219
3
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
Osvajači medalja
1. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
2. KARLO KOPIC, MORNAR
3. ----
3. KREŠIMIR IVANOV, HUS
K-1 - Juniori -71
R001
73
1
MATIJA GRUBJEŠIĆ (ADRIAGM)
290
2
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
126
FILIP MATKOVIĆ (FACTORY)
R002
224
0
MARKO BAČELIĆ (PKREŠ4)
94
3
IVAN ZORO (PITBUL)
175
JOZO STUPALO (MORNAR)
R032
290
0
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
126
0
FILIP MATKOVIĆ (FACTORY)
R033
94
0
IVAN ZORO (PITBUL)
175
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
R063
290
0
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
175
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
Osvajači medalja
1. JOZO STUPALO, MORNAR
2. VIKTOR GOJAN, SPARTAN GYM
3. IVAN ZORO, PIT BULL, Split
3. ----
K-1 - Juniori -75
R003
153
3
MATKO BABIĆ (BLITZ)
222
0
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
R004
37
0
FILIP BATUR (SPARTAN)
4
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R005
256
0
NEDILJKO VUKAS (KULA )
109
3
ŠIMUN BUOTIĆ (PITBUL)
R006
235
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
208
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R034
153
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
4
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R035
109
0
ŠIMUN BUOTIĆ (PITBUL)
235
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
R064
4
3
VITO KOŠAR (ŠK)
235
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. MATKO BABIĆ, BLITZ
3. ŠIMUN BUOTIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Juniori -81
R016
215
3
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
49
0
EDIN HOROZOVIĆ (SVMATEJ)
R017
209
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
105
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R052
215
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
105
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
2. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
3. TOMISLAV CUKOR, HUS
3. EDIN HOROZOVIĆ, SVETI MATEJ
K-1 - Juniori -86
R018
223
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
232
0
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
R019
226
3
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
217
0
VIKTOR TOPKIN (KBK SK)
R053
223
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
226
0
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
2. IVAN PROJIC, RUDAN
3. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
3. VIKTOR TOPKIN, SISAK
K-1 - Juniori +91
R020
108
3
KARLO TEŠIJA (PITBUL)
303
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
52
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
R054
108
0
KARLO TEŠIJA (PITBUL)
52
3
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
Osvajači medalja
1. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
2. KARLO TEŠIJA, PIT BULL, Split
3. FILIP PINTARIĆ, HUS
3. ----