kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Dj/Jun), KL (Ks), FC (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Juniori
PF - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
FC - Juniori -51
FC - Juniori -57
FC - Juniori -60
FC - Juniori -63,5
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -86
FC - Juniori -91
FC - Juniori +91
FC - Juniori -51
R014
264
3
ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER (MORNAR)
141
0
ROBERT RELJANOVIĆ (PITBUL)
R015
170
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
139
3
IVAN JURIČ (PITBUL)
R052
264
3
ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER (MORNAR)
139
0
IVAN JURIČ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER, MORNAR
2. IVAN JURIČ, PIT BULL, Split
3. ROBERT RELJANOVIĆ, PIT BULL, Split
3. RENE KALIMAN, DRAGA
FC - Juniori -57
103
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
R016
142
0
JOZO BURIČ (PITBUL)
33
3
NIKOLA ARTIČEK (DUBRAVA)
R053
103
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
33
0
NIKOLA ARTIČEK (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. NIKOLA ARTIČEK, DUBRAVA
3. JOZO BURIČ, PIT BULL, Split
3. ----
FC - Juniori -60
278
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
R017
154
3
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
146
0
MIHOVIL ČULINA (PITBUL)
R054
278
3
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
154
0
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
Osvajači medalja
1. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
2. SVETIN VUKIČEVIĆ, DALMATINO
3. MIHOVIL ČULINA, PIT BULL, Split
3. ----
FC - Juniori -63,5
136
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
R001
260
3
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
200
0
MISLAV LOZINA (PITBUL)
R002
79
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
83
0
DUJE LIPŠANOVIĆ (PITBUL)
R003
128
0
ERIC SANTO (KOBRABJ)
257
3
IVAN VRSALOVIĆ (MORNAR)
R034
136
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
260
3
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
R035
79
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
257
0
IVAN VRSALOVIĆ (MORNAR)
R067
260
3
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
79
0
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. MARIN JELAČIĆ, MORNAR
2. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
3. TOMISLAV LJELJAK, PIT BULL, Split
3. IVAN VRSALOVIĆ, MORNAR
FC - Juniori -67
42
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R004
232
1
MARIN OZRETIĆ (PITBUL)
29
2
MISLAV JURINEC (ARMUS)
R005
61
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
148
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
62
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R036
42
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
29
0
MISLAV JURINEC (ARMUS)
R037
61
0
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
62
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R068
42
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
62
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. MISLAV JURINEC, ARMUS
3. DAVOR AMULIĆ, PIT BULL, Split
FC - Juniori -71
166
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R006
258
3
DANI GRABNER (MORNAR)
127
0
ANTONIO FILJIĆ (KOBRABJ)
R007
133
3
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
165
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R008
30
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
259
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R038
166
3
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
258
0
DANI GRABNER (MORNAR)
R039
133
3
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
259
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R069
166
3
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
133
0
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
2. MARTIN SUČIĆ, PIT BULL, Split
3. DANI GRABNER, MORNAR
3. PAULO ROGULJ, MORNAR
FC - Juniori -75
254
LUKA CERANJA (PRETORI)
R009
138
3
BRUNO KELAM (PITBUL)
144
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
R010
167
0
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
143
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
271
RAUL SUNARA (AMENO)
R040
254
3
LUKA CERANJA (PRETORI)
138
0
BRUNO KELAM (PITBUL)
R041
143
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
271
0
RAUL SUNARA (AMENO)
R070
254
1
LUKA CERANJA (PRETORI)
143
2
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. MARIO RAVLIĆ, DALMACIJA
2. LUKA CERANJA, PRETORIAN
3. RAUL SUNARA, AMENO
3. BRUNO KELAM, PIT BULL, Split
FC - Juniori -81
R018
276
3
MATEJ BALAŽIĆ (HUS-OS)
168
0
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
84
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
R055
276
0
MATEJ BALAŽIĆ (HUS-OS)
84
3
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. MATEJ BALAŽIĆ, HUS
3. PETAR TOPIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----
FC - Juniori -86
R046
207
0
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
102
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. LUKA UGLEŠIC, UNI RENT
3. ----
3. ----
FC - Juniori -91
R047
131
0
DOMAGOJ ŠARIĆ (PITBUL)
28
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
2. DOMAGOJ ŠARIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Juniori +91
190
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
R019
129
3
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
15
0
VICE STOJANOV (KLOKY61)
R056
190
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
129
0
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
2. MARKO PERKOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. VICE STOJANOV, CRNI ORAO
3. ----