Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u LK (Jun, Sen)


UZRASTI
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

LK - Juniori -51

R032
63
3
LUKA TOMIĆ (AMENO)
57
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
 
Osvajači medalja
1. LUKA TOMIĆ, AMENO
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----

LK - Juniori -57

R033
34
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
102
3
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
 
Osvajači medalja
1. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
2. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----

LK - Juniori -60

80
ROBERT REZO (PITBUL)
 
 
R012
131
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
11
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
 
R046
80
1
ROBERT REZO (PITBUL)
11
2
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
 
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
3. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. ----

LK - Juniori -63,5

R034
60
3
IGOR ŠURINA (LEONGYM)
35
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
 
Osvajači medalja
1. IGOR ŠURINA, LEON GYM
2. MARKO MUJAN, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----

LK - Juniori -67

132
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
 
 
R013
22
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (DUBRAVA)
56
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
 
R047
132
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
22
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (DUBRAVA)
 
Osvajači medalja
1. FRAN LUKA ĐURIĆ, DUBRAVA
2. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----

LK - Juniori -71

109
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
 
 
R001
83
0
LUKA ZEBEC (TIGAR)
68
3
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
 
42
LUKA RUKAVINA (ZG)
 
 
97
TONI PREMIĆ (PRETORI)
 
R020
109
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
68
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
 
 
 
 
R021
42
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
97
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
 
R053
109
2
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
97
1
TONI PREMIĆ (PRETORI)
 
Osvajači medalja
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
3. LUKA RUKAVINA, ZAGREB

LK - Juniori -75

R035
55
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
79
3
ALAN ŠIMOVIĆ (PITBUL)
 
Osvajači medalja
1. ALAN ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
2. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----

LK - Juniori -81

R036
52
3
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
84
0
VITO GRDEN (TIGAR)
 
Osvajači medalja
1. FILIP ŠUMERA, PETAR KREŠIMIR IV.
2. VITO GRDEN, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----

LK - Juniori -91

R037
137
0
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
59
3
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
 
Osvajači medalja
1. STJEPAN POTOČKI, LEON GYM
2. SANDRO NIKOLIĆ, BLITZ
3. ----
3. ----

LK - Juniori +91

R038
5
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
61
0
ILIJA ĆUBIĆ (LEONGYM)
 
Osvajači medalja
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. ILIJA ĆUBIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----