kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO PF-MKAD, PF-SEN, LC-JUN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Juniori
LC - Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
LC - Juniorke +70
LC - Juniorke -50
181
3
PETRA LONČAR (ZG)
27
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
44
3
ANA ALABER (LAV)
26
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
127
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
56
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
231
1
MATEA SAGADIN (PLANETS)
164
2
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
181
2
PETRA LONČAR (ZG)
44
1
ANA ALABER (LAV)
56
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
164
0
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
181
3
PETRA LONČAR (ZG)
56
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Medulin
3. ANA ALABER, LAV, Pula
3. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
LC - Juniorke -55
54
3
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
70
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
162
0
BORNA MARKOVAC (KUTINA)
194
0
ANA BOLANČA (MARJAN)
54
3
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
162
0
BORNA MARKOVAC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. DIANA TANUSHAJ, LAV, Medulin
2. BORNA MARKOVAC, KUTINA
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANA BOLANČA, MARJAN 1975
LC - Juniorke -60
33
3
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
137
0
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
43
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
183
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
196
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
33
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
43
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
183
0
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
196
0
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
43
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
183
0
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. ANĐELA PALEKA, LOTUS
3. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. LARA MEDURIĆ, MARJAN 1975
LC - Juniorke -65
55
DORIS VITASOVIĆ (LAV-MED)
198
0
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
218
3
EMILY VITASOVIĆ (ZELG)
103
0
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
161
3
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
173
ANĐELA STANIĆ (MORNAR)
55
0
DORIS VITASOVIĆ (LAV-MED)
218
3
EMILY VITASOVIĆ (ZELG)
161
1
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
173
2
ANĐELA STANIĆ (MORNAR)
218
1
EMILY VITASOVIĆ (ZELG)
173
2
ANĐELA STANIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. ANĐELA STANIĆ, MORNAR
2. EMILY VITASOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
3. DORIS VITASOVIĆ, LAV, Medulin
LC - Juniorke -70
224
0
IVA FORKAPA (PLANETS)
176
0
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
186
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
105
0
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
224
3
IVA FORKAPA (PLANETS)
186
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
Osvajači medalja
1. IVA FORKAPA, Planet sport
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. ----
3. MARLENA FIŠTER, ZMAJ
LC - Juniorke +70
171
3
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
24
0
KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK)
35
2
DOROTEA BARIĆ (KBK)
25
1
MAJA GMAZ (SUŠAK)
171
3
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
35
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. ELA FILIPOVIĆ, MORNAR
2. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. KLARA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. MAJA GMAZ, SUŠAK