kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Stariji kadeti -69
188
ROKO VULETA (DRAGA)
61
ANTE MATKOVIC (UNIRENT)
A024
162
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
62
0
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
129
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
A026
188
3
ROKO VULETA (DRAGA)
61
0
ANTE MATKOVIC (UNIRENT)
A027
62
2
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
129
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
A029
188
0
ROKO VULETA (DRAGA)
62
3
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. JOSIP LJUBIĆ, UNI RENT
2. ROKO VULETA, DRAGA
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ANTE MATKOVIC, UNI RENT
LC - Stariji kadeti +69
168
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
A028
183
2
NIKOLA ĐURANOVIĆ (HUS-OS)
187
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
A030
54
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
161
0
DUJE IVAS (HBD)
127
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
A031
168
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
183
0
NIKOLA ĐURANOVIĆ (HUS-OS)
A032
54
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
127
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
A035
168
3
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
54
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARKO DERDIĆ, JASTREB
2. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. NIKOLA ĐURANOVIĆ, HUS
3. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
LC - Starije kadetkinje -42
A033
189
3
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
5
0
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
A034
164
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
12
0
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
A036
189
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
164
3
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. NIKA CERANIĆ, SUŠAK
3. LARA IVEZIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje +65
A046
186
3
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
4
0
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
A047
114
3
ANA PALADA (TROGIR)
13
0
NINA JELIĆ (SUŠAK)
A048
186
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
114
3
ANA PALADA (TROGIR)
Osvajači medalja
1. ANA PALADA, TROGIR
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. NINA JELIĆ, SUŠAK
3. GORANA DJURIĆ, SUŠAK