kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CRNA PANTERA
DALMACIJA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KVARNER
LEON GYM
MLADOST
MORNAR
OFC
OTOK
PIT BULL, Split
PREDATOR
RAPTOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -63
KL - Juniori -74
KL - Juniorke -55
KL - Seniori -63
KL - Seniori -74
KL - Seniori -84
KL - Seniorke -55
KL - Juniori -63
117
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
177
0
MATIJA KNEŽIĆ (MLADOST)
128
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
117
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
128
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. MATIJA KNEŽIĆ, MLADOST
3. ----
KL - Juniori -74
44
ROKO ŠARE (VELEBIT)
121
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
176
3
MATEO KRSNIK (MLADOST)
137
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
51
0
JANKO KRNJAK (IVNCG)
64
3
MARIO CRNOBORI (ZELG)
44
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
176
0
MATEO KRSNIK (MLADOST)
137
3
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
64
0
MARIO CRNOBORI (ZELG)
44
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
137
1
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. TOMY JURČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO KRSNIK, MLADOST
3. MARIO CRNOBORI, TROJAN ISTRA
KL - Juniorke -55
166
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
124
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
20
DORA STOJANIĆ (AGRAM)
43
KATA ŠARE (VELEBIT)
119
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
166
3
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
20
0
DORA STOJANIĆ (AGRAM)
43
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
119
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
166
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
43
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KRISTINA SOKOLIĆ, MLADOST
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DORA STOJANIĆ, AGRAM
KL - Seniori -63
118
2
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
192
1
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. DOMINIK STOJANIĆ, AGRAM
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
122
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
63
0
DOMINIK ŠULC (ZELG)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠULC, TROJAN ISTRA
2. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
200
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
126
VALTER SANDRIĆ (BUDOL)
123
0
JOSIP BUOVAC (BUDOL)
204
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
182
MARIO VIDAKOVIĆ (TGRBROD)
200
3
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
126
0
VALTER SANDRIĆ (BUDOL)
204
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
182
0
MARIO VIDAKOVIĆ (TGRBROD)
200
3
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
204
0
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
2. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. VALTER SANDRIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARIO VIDAKOVIĆ, TIGAR BROD
KL - Seniorke -55
199
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
120
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
167
0
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
199
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
167
0
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
Osvajači medalja
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. NIKOLINA JERTEC, MLADOST
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN