kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CRNA PANTERA
DALMACIJA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KVARNER
LEON GYM
MLADOST
MORNAR
OFC
OTOK
PIT BULL, Split
PREDATOR
RAPTOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
K-1 - Juniori -63,5
K-1 - Juniori -67
K-1 - Juniori -86
K-1 - Seniori -71
K-1 - Seniori -75
K-1 - Seniori +91
K-1 - Seniorke -60
K-1 - Seniorke -70
K-1 - Seniorke +70
KL - Juniorke -70
174
0
IRINA VUGRINEC (MLADOST)
201
3
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, MORNAR
2. IRINA VUGRINEC, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniorke +70
173
0
ALENKA VUGRINEC (MLADOST)
91
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. ALENKA VUGRINEC, MLADOST
3. ----
3. ----
K-1 - Juniori -63,5
83
3
LUKA LOZO (MORNAR)
59
0
IVAN KARAMATIĆ (ZELG1)
Osvajači medalja
1. LUKA LOZO, MORNAR
2. IVAN KARAMATIĆ, TROJAN
3. ----
3. ----
K-1 - Juniori -67
25
0
ANTON HRENIĆ (SPARTAN)
68
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
36
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
78
DAMJAN LJUBIĆ (ARMUS)
89
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
68
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
36
0
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
78
0
DAMJAN LJUBIĆ (ARMUS)
89
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
68
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
89
0
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
2. TOMISLAV DADIĆ, MORNAR
3. STJEPAN VEČERIN, ŠKORPION
3. DAMJAN LJUBIĆ, ARMUS
K-1 - Juniori -86
84
0
MARKO MILUN (MORNAR)
67
3
FILIP JURIĆ (BUSHIDO)
115
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
67
1
FILIP JURIĆ (BUSHIDO)
115
2
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. JOSIP NIKOLIĆ, UNI RENT
2. FILIP JURIĆ, BUSHIDO
3. MARKO MILUN, MORNAR
3. ----
K-1 - Seniori -71
7
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
116
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
55
0
IVAN BARIĆ (OFC)
100
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
34
0
TOMICA KUSULJA (SPARTAN)
88
3
MATE GRČIĆ (MORNAR)
7
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
116
0
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
100
0
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
88
3
MATE GRČIĆ (MORNAR)
7
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
88
0
MATE GRČIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. TIHOMIR VRANJIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MATE GRČIĆ, MORNAR
3. MARIO KATIĆ, UNI RENT
3. JURE MATOŠIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Seniori -75
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
151
0
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
157
0
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
86
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
107
0
MARKO GELO (PITBUL)
148
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
165
3
LUKA HABEK (MLADOST)
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
86
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
165
0
LUKA HABEK (MLADOST)
134
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
60
2
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
Osvajači medalja
1. TEO MIKELIĆ, TROJAN
2. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
3. LUKA HABEK, MLADOST
3. DAVOR DADIĆ, MORNAR
K-1 - Seniori +91
96
DRAGAN DAJAKOVIĆ (PITBUL)
82
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
159
0
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
53
NATO CVITAN (HBD)
111
3
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
57
0
RANKO LAZIĆ (OFC)
96
0
DRAGAN DAJAKOVIĆ (PITBUL)
82
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
53
2
NATO CVITAN (HBD)
111
1
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
82
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
53
0
NATO CVITAN (HBD)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, MORNAR
2. NATO CVITAN, HBD
3. DRAGAN DAJAKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ZVONIMIR MARTIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Seniorke -60
188
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
29
3
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
202
0
TEA SCANIA ĐAKIĆ (BUSHIDO)
85
ANTONELA BEGONJA (MORNAR)
103
MARIJA MALENICA (PITBUL)
188
0
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
29
3
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
85
0
ANTONELA BEGONJA (MORNAR)
103
3
MARIJA MALENICA (PITBUL)
29
1
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
103
2
MARIJA MALENICA (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARIJA MALENICA, PIT BULL, Split
2. IRENA ČUIĆ, SPARTAN GYM
3. ANTONELA BEGONJA, MORNAR
3. DRAGANA RESANOVIĆ, SVETI DUH
K-1 - Seniorke -70
81
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
58
0
VERONIKA GOLČIĆ (OFC)
31
3
MARIJA MIKOLČEVIĆ (SPARTAN)
81
2
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
31
1
MARIJA MIKOLČEVIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
2. MARIJA MIKOLČEVIĆ, SPARTAN GYM
3. VERONIKA GOLČIĆ, OFC
3. ----
K-1 - Seniorke +70
80
ANA BAJIĆ (MORNAR)
2
0
DORA PARAĆ (THUNDER)
193
0
MARIJA MITROVIĆ (PITBUL)
80
3
ANA BAJIĆ (MORNAR)
2
0
DORA PARAĆ (THUNDER)
Osvajači medalja
1. ANA BAJIĆ, MORNAR
2. DORA PARAĆ, THUNDERMAN GYM
3. MARIJA MITROVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----