kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište RJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -94
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
KL - Juniori -57
127
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
13
3
MATIJA BEDIĆ (ZMAJ)
16
IVAN SOVEC (ZMAJ)
13
3
MATIJA BEDIĆ (ZMAJ)
16
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. MATIJA BEDIĆ, ZMAJ
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
3. ----
KL - Juniori -63
117
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
177
0
MATIJA KNEŽIĆ (MLADOST)
128
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
117
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
128
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. MATIJA KNEŽIĆ, MLADOST
3. ----
KL - Juniori -69
129
0
KRUNO JAKOPEC (ROVINJ)
140
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
147
2
BORNA BULIĆ (KING)
45
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
140
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
147
1
BORNA BULIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. BORNA BULIĆ, KING
3. KRUNO JAKOPEC, BUDOKAI
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
KL - Juniori -74
44
ROKO ŠARE (VELEBIT)
121
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
176
3
MATEO KRSNIK (MLADOST)
137
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
51
0
JANKO KRNJAK (IVNCG)
64
3
MARIO CRNOBORI (ZELG)
44
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
176
0
MATEO KRSNIK (MLADOST)
137
3
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
64
0
MARIO CRNOBORI (ZELG)
44
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
137
1
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. TOMY JURČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO KRSNIK, MLADOST
3. MARIO CRNOBORI, TROJAN ISTRA
KL - Juniori -79
143
LEO JANKOVIĆ (BUJE)
144
0
LUIGJI GJERGJAJ (BUJE)
130
3
ANIS JAKUPOVIĆ (ROVINJ)
143
1
LEO JANKOVIĆ (BUJE)
130
2
ANIS JAKUPOVIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. ANIS JAKUPOVIĆ, BUDOKAI
2. LEO JANKOVIĆ, BUJE
3. LUIGJI GJERGJAJ, BUJE
3. ----
KL - Juniori -94
171
3
ROKO ŠKARICA (MLADOST)
172
0
SILVESTAR MARINIĆ (MLADOST)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠKARICA, MLADOST
2. SILVESTAR MARINIĆ, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
166
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
124
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
20
DORA STOJANIĆ (AGRAM)
43
KATA ŠARE (VELEBIT)
119
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
166
3
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
20
0
DORA STOJANIĆ (AGRAM)
43
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
119
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
166
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
43
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KRISTINA SOKOLIĆ, MLADOST
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DORA STOJANIĆ, AGRAM
KL - Juniorke -60
175
0
KRISTINA FRIŠČIĆ (MLADOST)
11
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KRISTINA FRIŠČIĆ, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -65
203
0
KRISTINA BORAS (IMOTSKI)
62
3
EMILY VITASOVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. EMILY VITASOVIĆ, TROJAN ISTRA
2. KRISTINA BORAS, IMOTSKI
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -70
174
0
IRINA VUGRINEC (MLADOST)
201
3
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, MORNAR
2. IRINA VUGRINEC, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniorke +70
173
0
ALENKA VUGRINEC (MLADOST)
91
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. ALENKA VUGRINEC, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Seniori -57
4
0
LUKA NAĐ (KVARNER)
14
3
MATIJA BEDIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. MATIJA BEDIĆ, ZMAJ
2. LUKA NAĐ, KVARNER
3. ----
3. ----
KL - Seniori -63
118
2
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
192
1
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. DOMINIK STOJANIĆ, AGRAM
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
52
0
MARKO IVANOVIĆ (IVNCG)
18
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. MARKO IVANOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
122
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
63
0
DOMINIK ŠULC (ZELG)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠULC, TROJAN ISTRA
2. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
131
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
3
0
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
65
0
NENAD PRIVRAT (ZELG)
142
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
131
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
142
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
3. NENAD PRIVRAT, TROJAN ISTRA
KL - Seniori -84
200
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
126
VALTER SANDRIĆ (BUDOL)
123
0
JOSIP BUOVAC (BUDOL)
204
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
182
MARIO VIDAKOVIĆ (TGRBROD)
200
3
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
126
0
VALTER SANDRIĆ (BUDOL)
204
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
182
0
MARIO VIDAKOVIĆ (TGRBROD)
200
3
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
204
0
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
2. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. VALTER SANDRIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARIO VIDAKOVIĆ, TIGAR BROD
KL - Seniori -89
186
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
178
0
MARIN JELIĆ (MLADOST)
66
3
SAŠA LJUBOJEVIĆ (ZELG)
186
0
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
66
3
SAŠA LJUBOJEVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. SAŠA LJUBOJEVIĆ, TROJAN ISTRA
2. LUKA JURIĆ, SVETI DUH
3. MARIN JELIĆ, MLADOST
3. ----
KL - Seniori +94
139
0
SIMON KRIZMANIĆ (KRŠAN)
133
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. SIMON KRIZMANIĆ, PREDATOR
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -55
199
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
120
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
167
0
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
199
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
167
0
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
Osvajači medalja
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. NIKOLINA JERTEC, MLADOST
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
KL - Seniorke -60
163
0
MARIJA PETRIC (MLADOST)
12
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. MARIJA PETRIC, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -65
164
3
MARIJA KOSI (MLADOST)
195
0
KRISTINA FRIŠČIĆ (MLADOST)
Osvajači medalja
1. MARIJA KOSI, MLADOST
2. KRISTINA FRIŠČIĆ, MLADOST
3. ----
3. ----