kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CRNA PANTERA
DALMACIJA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KVARNER
LEON GYM
MLADOST
MORNAR
OFC
OTOK
PIT BULL, Split
PREDATOR
RAPTOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -69
K-1 - Juniori -60
K-1 - Juniori -81
K-1 - Seniori -63,5
K-1 - Seniori -75
K-1 - Seniori -81
K-1 - Seniori -86
KL - Juniori -69
129
0
KRUNO JAKOPEC (ROVINJ)
140
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
147
2
BORNA BULIĆ (KING)
45
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
140
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
147
1
BORNA BULIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. BORNA BULIĆ, KING
3. KRUNO JAKOPEC, BUDOKAI
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
K-1 - Juniori -60
146
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
183
0
MARIO NAJHAZLER (TGRBROD)
169
3
JURE LJULJ (AMENO)
146
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
169
0
JURE LJULJ (AMENO)
Osvajači medalja
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. JURE LJULJ, AMENO
3. MARIO NAJHAZLER, TIGAR BROD
3. ----
K-1 - Juniori -81
138
0
BRANIMIR POLIĆ (DUGIRAT)
23
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
150
0
ALBAN DEXARI (KING)
32
3
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
23
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
32
3
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. ALBAN DEXARI, KING
3. BRANIMIR POLIĆ, DALMACIJA
K-1 - Seniori -63,5
156
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
153
3
RENE PAVIĆ (KING)
37
0
SILVIJE KEBET (ŠK)
156
0
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
153
0
RENE PAVIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. RENE PAVIĆ, KING
3. SILVIJE KEBET, ŠKORPION
3. ----
K-1 - Seniori -75
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
151
0
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
157
0
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
86
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
107
0
MARKO GELO (PITBUL)
148
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
165
3
LUKA HABEK (MLADOST)
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
86
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
165
0
LUKA HABEK (MLADOST)
134
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
60
2
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
Osvajači medalja
1. TEO MIKELIĆ, TROJAN
2. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
3. LUKA HABEK, MLADOST
3. DAVOR DADIĆ, MORNAR
K-1 - Seniori -81
112
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
190
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
30
3
JASMIN BAJROVIĆ (SPARTAN)
94
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
145
ALDO SIMONOVIĆ (KING)
95
ANTE LULIĆ (PITBUL)
154
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
61
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
27
3
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
152
0
LOVRO DATKOVIĆ (KING)
112
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
30
0
JASMIN BAJROVIĆ (SPARTAN)
94
3
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
145
0
ALDO SIMONOVIĆ (KING)
95
3
ANTE LULIĆ (PITBUL)
154
0
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
61
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
27
3
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
112
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
94
2
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
95
1
ANTE LULIĆ (PITBUL)
27
2
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
94
0
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
27
3
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ BUHINJAK, SPARTAN GYM
2. ANĐELKO REBIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE LULIĆ, PIT BULL, Split
3. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Seniori -86
97
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
141
3
MARKO LUKAČIĆ (MIKULIC)
149
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
110
0
VICKO DODOJA (PITBUL)
48
0
JOSIP KUMBURIĆ (ŠK)
21
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
97
3
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
141
0
MARKO LUKAČIĆ (MIKULIC)
110
0
VICKO DODOJA (PITBUL)
21
3
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
97
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
21
3
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
Osvajači medalja
1. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE
2. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. VICKO DODOJA, PIT BULL, Split
3. MARKO LUKAČIĆ, CRNA PANTERA