kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (S), PF (MKAD)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
LC - Seniori
LC - Seniorke
K1 -Juniori
K1 -Juniorke
K1 -Seniori
K1 -Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniori -60
R040
188
3
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
25
0
ZORAN KARAMAN (PITBUL)
177
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
R058
188
0
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
177
3
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
2. FRANJO OPAČAK, TIGAR BROD
3. ZORAN KARAMAN, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Seniori -63,5
R053
186
0
DEAN VUJANOVIĆ (CRO)
176
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. DEAN VUJANOVIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -67
R041
22
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
97
0
DENIS BARTOL (SPARTAN)
R042
28
3
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
178
0
ROKO PINTARIĆ (LEONGYM)
R059
22
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
28
0
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. DINO BILANDŽIJA, IVANIĆ GRAD
3. DENIS BARTOL, SPARTAN GYM
3. ROKO PINTARIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -71
R036
242
0
ANTONIO MIJATOVIĆ (IVNCG)
222
3
GORAN KIHALIĆ (SPARTAN)
R037
216
0
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
193
3
ROBERT OLIĆ (CRO-ZD)
R038
147
1
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
250
2
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
90
NIKOLA BOS (SPARTAN)
R049
222
0
GORAN KIHALIĆ (SPARTAN)
193
3
ROBERT OLIĆ (CRO-ZD)
R050
250
1
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
90
2
NIKOLA BOS (SPARTAN)
R063
193
0
ROBERT OLIĆ (CRO-ZD)
90
0
NIKOLA BOS (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BOS, SPARTAN GYM
2. ROBERT OLIĆ, CROATIA, Zadar
3. MARKO KUTLEŠA, SVETI DUH
3. GORAN KIHALIĆ, SPARTAN GYM
K1 - Seniori -75
R043
141
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
30
0
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
R044
194
3
ALBAN DEXARI (OFC)
153
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R060
141
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
194
0
ALBAN DEXARI (OFC)
Osvajači medalja
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. ALBAN DEXARI, OFC
3. LUKA NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
K1 - Seniori -81
R039
149
0
VEDRAN BOZIC (KING)
93
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
197
IVAN BARIĆ (OFC)
187
LEO PAVIČIĆ (CRO)
148
FILIP GRGURIĆ (KING)
R051
93
2
PETAR JAMAN (SPARTAN)
197
1
IVAN BARIĆ (OFC)
R052
187
0
LEO PAVIČIĆ (CRO)
148
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
R064
93
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
148
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
2. FILIP GRGURIĆ, KING
3. IVAN BARIĆ, OFC
3. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
K1 - Seniori -86
R045
179
2
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
154
1
MIROSLAV ODOLJEVIĆ (KING)
R046
195
0
AMER SMAILBEGOVIĆ (OFC)
4
3
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
R061
179
0
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
4
3
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
Osvajači medalja
1. MARKO VIDOVIĆ, OTOK
2. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE
3. AMER SMAILBEGOVIĆ, OFC
3. MIROSLAV ODOLJEVIĆ, KING
K1 - Seniori -91
R047
189
3
JOSIP PERKOVIĆ (CRO)
132
0
DANIEL GVERO (MEGA.C.)
R048
120
0
NINO TOLIĆ (ALFA ZG)
112
3
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
R062
189
0
JOSIP PERKOVIĆ (CRO)
112
3
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
Osvajači medalja
1. STIPE STIPETIĆ, TERMINATOR
2. JOSIP PERKOVIĆ, CROATIA
3. NINO TOLIĆ, ALFA TEAM
3. DANIEL GVERO, MEGA CENTAR
K1 - Seniori +91
R054
160
0
SENAD RAMAKIĆ (KING)
89
3
NATO CVITAN (HBD)
Osvajači medalja
1. NATO CVITAN, HBD
2. SENAD RAMAKIĆ, KING
3. ----
3. ----