kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (S), PF (MKAD)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
Borilište R
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Juniori -57
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -81
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Juniorke -56
K1 - Juniorke -65
K1 - Juniorke -70
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -52
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -65
K1 - Juniori -57
R013
23
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
145
0
JURICA ŠKARICA (KING)
139
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
R029
23
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
139
0
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
3. JURICA ŠKARICA, KING
3. ----
K1 - Juniori -60
R023
91
2
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
24
1
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
2. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -63,5
R024
237
3
ILIJA VIDOVIĆ (PITBUL)
143
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. ILIJA VIDOVIĆ, PIT BULL, Split
2. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -67
R014
146
0
MARIN VIDOVIĆ (KING)
161
3
LUKA LOZO (MORNAR)
R015
162
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
255
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
R030
161
0
LUKA LOZO (MORNAR)
162
0
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA LOZO, MORNAR
2. TOMISLAV DADIĆ, MORNAR
3. MARIN VIDOVIĆ, KING
3. JOSIP PALADA, TROGIR
K1 - Juniori -71
142
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
R001
150
0
LUKA ČAĆIĆ (KING)
252
3
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
R002
121
3
DARIO RAŽIĆ (ALFA ZG)
94
0
ALEKSANDAR LOMTATIDZE (SPARTAN)
175
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
R003
29
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
235
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R004
173
0
MARIN KIRASIĆ (OG GYM)
190
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R005
20
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
98
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
251
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R009
142
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
252
3
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
R010
121
0
DARIO RAŽIĆ (ALFA ZG)
175
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
R011
235
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
190
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R012
20
2
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
251
1
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R021
252
3
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
175
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
R022
190
2
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
20
1
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R035
252
0
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
190
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
2. STJEPAN ZAJEC, SVETI DUH
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ROBERT KIRASIĆ, OG GYM
K1 - Juniori -75
236
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
R006
181
0
MAURO DUMIĆ (SPORT L)
174
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
R007
152
0
MARKO DORIĆ (KING)
196
3
FILIP RUMAC (OFC)
R008
21
3
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
96
0
DAVOR BIŠKUP (SPARTAN)
R019
236
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
174
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
R020
196
0
FILIP RUMAC (OFC)
21
3
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
R034
236
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
21
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
2. DANIJEL GUĆ, PIT BULL, Split
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
3. FILIP RUMAC, OFC
K1 - Juniori -81
R025
115
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
43
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
Osvajači medalja
1. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
2. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -86
R026
163
3
MARKO MILUN (MORNAR)
119
0
MATEJ SMOLJO (ALFA ZG)
Osvajači medalja
1. MARKO MILUN, MORNAR
2. MATEJ SMOLJO, ALFA TEAM
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -91
R027
133
2
IVAN ĐUKA (PAUCI)
239
1
ANTONIO RAŠIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IVAN ĐUKA, kbk Pauci
2. ANTONIO RAŠIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniori +91
R016
56
0
TONI STANIČIĆ (PITBUL)
164
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
105
MARKO PLEJIĆ (PITBUL)
R031
164
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
105
0
MARKO PLEJIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MATE LABROVIĆ, MORNAR
2. MARKO PLEJIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI STANIČIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Juniorke -56
R028
258
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
92
0
ADRIANA VUKOVIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ----
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -65
R017
114
3
MARGARETA ANDRIŠEK (BUSHIDO)
240
0
PETRA DADIĆ (PITBUL)
116
SUNČANA GAVRAN (BUSHIDO)
R032
114
3
MARGARETA ANDRIŠEK (BUSHIDO)
116
0
SUNČANA GAVRAN (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. MARGARETA ANDRIŠEK, BUSHIDO
2. SUNČANA GAVRAN, BUSHIDO
3. PETRA DADIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Juniorke -70
R018
180
0
MAGDALENA STANIČIĆ (SPORT L)
221
3
TENA LONČARIĆ (SPARTAN)
247
DORIS LUČINGER (SV. DUH)
R033
221
3
TENA LONČARIĆ (SPARTAN)
247
0
DORIS LUČINGER (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. TENA LONČARIĆ, SPARTAN GYM
2. DORIS LUČINGER, SVETI DUH
3. MAGDALENA STANIČIĆ, SPORT LIFE
3. ----
K1 - Seniori -60
R040
188
3
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
25
0
ZORAN KARAMAN (PITBUL)
177
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
R058
188
0
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
177
3
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
2. FRANJO OPAČAK, TIGAR BROD
3. ZORAN KARAMAN, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Seniori -63,5
R053
186
0
DEAN VUJANOVIĆ (CRO)
176
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. DEAN VUJANOVIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -67
R041
22
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
97
0
DENIS BARTOL (SPARTAN)
R042
28
3
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
178
0
ROKO PINTARIĆ (LEONGYM)
R059
22
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
28
0
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. DINO BILANDŽIJA, IVANIĆ GRAD
3. DENIS BARTOL, SPARTAN GYM
3. ROKO PINTARIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -71
R036
242
0
ANTONIO MIJATOVIĆ (IVNCG)
222
3
GORAN KIHALIĆ (SPARTAN)
R037
216
0
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
193
3
ROBERT OLIĆ (CRO-ZD)
R038
147
1
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
250
2
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
90
NIKOLA BOS (SPARTAN)
R049
222
0
GORAN KIHALIĆ (SPARTAN)
193
3
ROBERT OLIĆ (CRO-ZD)
R050
250
1
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
90
2
NIKOLA BOS (SPARTAN)
R063
193
0
ROBERT OLIĆ (CRO-ZD)
90
0
NIKOLA BOS (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BOS, SPARTAN GYM
2. ROBERT OLIĆ, CROATIA, Zadar
3. MARKO KUTLEŠA, SVETI DUH
3. GORAN KIHALIĆ, SPARTAN GYM
K1 - Seniori -75
R043
141
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
30
0
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
R044
194
3
ALBAN DEXARI (OFC)
153
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R060
141
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
194
0
ALBAN DEXARI (OFC)
Osvajači medalja
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. ALBAN DEXARI, OFC
3. LUKA NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
K1 - Seniori -81
R039
149
0
VEDRAN BOZIC (KING)
93
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
197
IVAN BARIĆ (OFC)
187
LEO PAVIČIĆ (CRO)
148
FILIP GRGURIĆ (KING)
R051
93
2
PETAR JAMAN (SPARTAN)
197
1
IVAN BARIĆ (OFC)
R052
187
0
LEO PAVIČIĆ (CRO)
148
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
R064
93
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
148
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
2. FILIP GRGURIĆ, KING
3. IVAN BARIĆ, OFC
3. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
K1 - Seniori -86
R045
179
2
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
154
1
MIROSLAV ODOLJEVIĆ (KING)
R046
195
0
AMER SMAILBEGOVIĆ (OFC)
4
3
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
R061
179
0
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
4
3
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
Osvajači medalja
1. MARKO VIDOVIĆ, OTOK
2. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE
3. AMER SMAILBEGOVIĆ, OFC
3. MIROSLAV ODOLJEVIĆ, KING
K1 - Seniori -91
R047
189
3
JOSIP PERKOVIĆ (CRO)
132
0
DANIEL GVERO (MEGA.C.)
R048
120
0
NINO TOLIĆ (ALFA ZG)
112
3
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
R062
189
0
JOSIP PERKOVIĆ (CRO)
112
3
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
Osvajači medalja
1. STIPE STIPETIĆ, TERMINATOR
2. JOSIP PERKOVIĆ, CROATIA
3. NINO TOLIĆ, ALFA TEAM
3. DANIEL GVERO, MEGA CENTAR
K1 - Seniori +91
R054
160
0
SENAD RAMAKIĆ (KING)
89
3
NATO CVITAN (HBD)
Osvajači medalja
1. NATO CVITAN, HBD
2. SENAD RAMAKIĆ, KING
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -52
R055
246
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
172
3
IZIDORA KOVAČEVIĆ (OG GYM)
Osvajači medalja
1. IZIDORA KOVAČEVIĆ, OG GYM
2. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -56
R056
249
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
192
0
ANTONELA BEGONJA (CRO-ZD)
Osvajači medalja
1. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
2. ----
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -65
R057
117
3
TEA SCANIA ĐAKIĆ (BUSHIDO)
248
0
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. TEA SCANIA ĐAKIĆ, BUSHIDO
2. DRAGANA RESANOVIĆ, SVETI DUH
3. ----
3. ----