kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (J), PF (SKAD,S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Stariji kadeti
PF - Starija kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Juniori
LC - Juniorke
K1 -Juniori
K1 -Juniorke
K1 -Seniori
K1 -Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Seniori +94
PF - Seniori -63
2048
175
0
ERVIN KARAMAN (PLANET)
291
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
2. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Seniori -69
2050
63
7
VANJA REHAK (ZG)
81
15
MARKO STOJANOVIĆ (SUŠAK)
2051
171
18
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
144
12
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
2054
81
9
MARKO STOJANOVIĆ (SUŠAK)
171
10
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. MARKO STOJANOVIĆ, SUŠAK
3. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
3. VANJA REHAK, ZAGREB
PF - Seniori -74
2052
222
5
TONI KURSAR (HBD)
264
15
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2053
292
12
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
79
9
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
2056
264
10
ROKO ŠARE (VELEBIT)
292
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. DINO BOŽIČEVIĆ, SUŠAK
3. TONI KURSAR, HBD
PF - Seniori -79
2055
168
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
246
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
255
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
2057
246
21
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
255
20
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Seniori -84
2058
154
0
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
170
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
262
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
2060
154
24
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
262
17
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. TIBOR ILEŠ, SUŠAK
2. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Seniori -89
2059
84
3
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
138
13
JURE DRLJE (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. MARIN LOVRIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
2061
293
5
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
49
15
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----