kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"ZINO"
2002 - Odzak
BALKAN KONJIC
CBS"Tešanj"Tešanj
Dragon Halifa
FAVORIT BH
Fight Academy RUDAR
Ful kontakt Beograd
GLADIATOR-SKOPJE
Gladijator stip.
Golden glove Tesanj
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK BATAJNICA
KBK Kumanovo 2006
KBK PRIBOJ
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick box IGMA Foča
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Klub borilačkih vještina"MUSA",Busovača
Perjanik
PLJEVLJA
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
SHAMPION SKOPJE
SUŠAK
TEAM BUZA
Topic Team
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
ZETA
TEŽINE / UZRASTI
KL - Y. cadets (male) - 37
KL - O. cadets beg.(male) -37
LK - Younger juniors (male) -71
LK - Older juniors (male) -57
KL - Y. cadets (male) - 37
C003
542
3
SALAHUDIN ZILDŽIĆ (KBVFTC)
517
0
LJORIK USEINI (KBK.AS)
107
DRAGAN MURATOVIC (DŽIMA)
396
VUKOTA LOPATIĆ (KBS)
167
HAJRO DJOZGIC (ROZAJE)
C005
542
0
SALAHUDIN ZILDŽIĆ (KBVFTC)
107
3
DRAGAN MURATOVIC (DŽIMA)
C006
396
0
VUKOTA LOPATIĆ (KBS)
167
3
HAJRO DJOZGIC (ROZAJE)
C008
107
3
DRAGAN MURATOVIC (DŽIMA)
167
0
HAJRO DJOZGIC (ROZAJE)
Osvajači medalja
1. DRAGAN MURATOVIC, Kik boks klub "Lovćen"
2. HAJRO DJOZGIC, Univerzum Rozaje
3. SALAHUDIN ZILDŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. VUKOTA LOPATIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
KL - O. cadets beg.(male) -37
C021
578
0
AVDO MEHMEDOVIĆ (KBSLT)
112
3
GORAN PEROVIC (DŽIMA)
153
EMAN MEHMEDOVIĆ (KBSLT)
C024
112
3
GORAN PEROVIC (DŽIMA)
153
0
EMAN MEHMEDOVIĆ (KBSLT)
Osvajači medalja
1. GORAN PEROVIC, Kik boks klub "Lovćen"
2. EMAN MEHMEDOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
3. AVDO MEHMEDOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
3. ----
LK - Younger juniors (male) -71
R006
390
3
GORJAN RESTOVSKI (BROS)
351
0
MIRZA CELEBIC (ACADEMY)
R007
318
0
BERIN LJAKIĆ (HALIFA1)
108
3
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
R045
390
1
GORJAN RESTOVSKI (BROS)
108
2
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
Osvajači medalja
1. PAVLE VUŠUROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. GORJAN RESTOVSKI, GLADIATOR-SKOPJE
3. BERIN LJAKIĆ, Dragon Halifa
3. MIRZA CELEBIC, Fight Academy RUDAR
LK - Older juniors (male) -57
R036
301
2
RIJAD KASAPOVIĆ (KICK)
391
1
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
Osvajači medalja
1. RIJAD KASAPOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. ILIJA PEROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. ----
3. ----