kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
LK - Seniori -57
LK - Seniori -60
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniori -57
R020B
483
0
ADNAN KUDUZOVIĆ (KBVFTC)
174
3
ANES DIZDAR (SPARTA)
634
MIRZA TOPUZ (KAKANJ)
R042
174
3
ANES DIZDAR (SPARTA)
634
0
MIRZA TOPUZ (KAKANJ)
Osvajači medalja
1. ANES DIZDAR, KBV "SPARTA"Sarajevo
2. MIRZA TOPUZ, CBS KAKANJ
3. ADNAN KUDUZOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
LK - Seniori -60
R019
616
0
VELJKO PETROVIĆ (MORAVA)
144
3
VELDIN SARAK (JUMRUK)
506
DINO SUDIĆ (AMENO)
R055
144
0
VELDIN SARAK (JUMRUK)
506
3
DINO SUDIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. DINO SUDIĆ, AMENO
2. VELDIN SARAK, JUMRUK GYM
3. VELJKO PETROVIĆ, KBK "MORAVA" SRBIJA
3. ----
LK - Seniori -67
R004
284
1
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
625
2
ANTE OPAČAK (KUTINA)
5
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R005
611
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
145
0
EDIN MUTIĆ (JUMRUK)
508
PETAR MUŠURA (AMENO)
R030
625
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
5
3
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R031
611
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
508
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
R062
5
2
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
611
1
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
Osvajači medalja
1. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. PETAR MUŠURA, AMENO
LK - Seniori -71
R006
584
1
SLAVOLJUB BUDESA (,,056")
507
2
DINO TAĆI (AMENO)
22
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
614
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
162
ELMAZ RAKIPI (MK)
R032
507
3
DINO TAĆI (AMENO)
22
0
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
R033
614
3
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
162
0
ELMAZ RAKIPI (MK)
R063
507
3
DINO TAĆI (AMENO)
614
0
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
Osvajači medalja
1. DINO TAĆI, AMENO
2. ALEKSANDER KOSTIĆ, Klub borilnih veščin Samurai
3. ASMIR TAHIROVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ELMAZ RAKIPI, Macedonia WAKO
LK - Seniori -75
R007
444
0
HARIS LJAJIĆ (111!!!!)
282
3
LUKA SPREMO (BATAJA)
345
VASILIJE TERZIC (KBK"081)
R008
610
3
MILOS PETROVIC (KBKBR)
615
0
DARKO RISTIĆ (MORAVA)
360
ERMIN LUGAN (BALKANK)
R034
282
3
LUKA SPREMO (BATAJA)
345
0
VASILIJE TERZIC (KBK"081)
R035
610
0
MILOS PETROVIC (KBKBR)
360
3
ERMIN LUGAN (BALKANK)
R064
282
3
LUKA SPREMO (BATAJA)
360
0
ERMIN LUGAN (BALKANK)
Osvajači medalja
1. LUKA SPREMO, KBK BATAJNICA
2. ERMIN LUGAN, BALKAN KONJIC
3. VASILIJE TERZIC, KBK"081" PODGORICA
3. MILOS PETROVIC, kbk bar
LK - Seniori -81
R043
41
0
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ (BUSHIDO)
228
3
NIKOLA DROBNJAK (,,056")
Osvajači medalja
1. NIKOLA DROBNJAK, KBC,,056,, Zvornik"
2. KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
LK - Seniori -86
R044
632
0
AMAR BABAIĆ (KBVFTC)
613
3
MIRSAD SADIBASIC (FATIH)
Osvajači medalja
1. MIRSAD SADIBASIC, FATIH GYM
2. AMAR BABAIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----
LK - Seniori -91
R020
466
0
NEDŽAD HODŽIĆ (KBVFTC)
135
3
MILAN KUBIN (MK)
R020A
147
0
JASMIN HUSEJNOVIC (JUMRUK)
637
3
AHMED KRNJIĆ (ISAK-ZE)
R056
135
0
MILAN KUBIN (MK)
637
3
AHMED KRNJIĆ (ISAK-ZE)
Osvajači medalja
1. AHMED KRNJIĆ, Isak-Ze
2. MILAN KUBIN, Macedonia WAKO
3. JASMIN HUSEJNOVIC, JUMRUK GYM
3. NEDŽAD HODŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
LK - Seniori +91
R009
75
3
ALIJA SELMANOVIC (PV)
313
0
ELMIR GORAK (W)
230
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
R010
76
0
MLADEN SLJIVIC (PV)
143
3
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
100
ALEKSANDAR DIMOVSKI (MK)
R036
75
3
ALIJA SELMANOVIC (PV)
230
0
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
R037
143
0
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
100
3
ALEKSANDAR DIMOVSKI (MK)
R065
75
0
ALIJA SELMANOVIC (PV)
100
3
ALEKSANDAR DIMOVSKI (MK)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR DIMOVSKI, Macedonia WAKO
2. ALIJA SELMANOVIC, PLJEVLJA
3. ESMIR ESKIC, JUMRUK GYM
3. ALEKSANDAR DANILOVIC, Kik boks klub "Lovćen"