kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniori -63
3134
71
1
ARMIN DEDIĆ (ODŽAK13)
194
2
NIHAD RADAČA (N. GRAD)
3135
94
3
MILENKO OKILJEVIĆ (2222222)
160
0
BAJRAM RAMADANI (MK)
3137
194
1
NIHAD RADAČA (N. GRAD)
94
2
MILENKO OKILJEVIĆ (2222222)
Osvajači medalja
1. MILENKO OKILJEVIĆ, TIGAR Gacko
2. NIHAD RADAČA, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. BAJRAM RAMADANI, Macedonia WAKO
3. ARMIN DEDIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
KL - Seniori -69
3001
452
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
432
0
ADIS OMIĆ (PAŠA ZE)
156
ADMIR CETIN (IZAZOV)
3003
452
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
156
0
ADMIR CETIN (IZAZOV)
Osvajači medalja
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. ADMIR CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. ADIS OMIĆ, "PAŠA-TIM"
3. ----
KL - Seniori -74
3141
263
3
ARDIT ASTAFA (ULCINJ)
81
0
ALEN HADŽIAHMETOVIĆ (ILID-SA)
74
DIN ŠAČIĆ (SPARTA)
3143
455
0
ALEN KOVAČEVIĆ (KBVS)
184
3
ERVIN HABIBOVIĆ (N. GRAD)
339
MARIO JUKIC (TGRBROD)
3144
263
3
ARDIT ASTAFA (ULCINJ)
74
0
DIN ŠAČIĆ (SPARTA)
3145
184
3
ERVIN HABIBOVIĆ (N. GRAD)
339
0
MARIO JUKIC (TGRBROD)
3147
263
2
ARDIT ASTAFA (ULCINJ)
184
1
ERVIN HABIBOVIĆ (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. ARDIT ASTAFA, Albulena
2. ERVIN HABIBOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. DIN ŠAČIĆ, KBV "SPARTA"Sarajevo
3. MARIO JUKIC, TIGAR BROD
KL - Seniori -79
3146
335
1
DOMAGOJ GLAVAS (TGRBROD)
471
2
ERAZEM GRAŠIČ (KBVS)
264
ŠERIF ASANOVIĆ (ULCINJ)
169
DAVID ZELENKOVIĆ (DOBOJ)
379
MANOJLO ĐURIĆ (KBS)
172
STEFAN STANOJEVIĆ (DOBOJ)
321
ELSAD SALČINOVIĆ (W)
525
DINO KURJAKOVIĆ (BIHAC)
460
LUKA BRGLES (KBVS)
3148
471
1
ERAZEM GRAŠIČ (KBVS)
264
2
ŠERIF ASANOVIĆ (ULCINJ)
3149
169
0
DAVID ZELENKOVIĆ (DOBOJ)
379
3
MANOJLO ĐURIĆ (KBS)
3150
172
3
STEFAN STANOJEVIĆ (DOBOJ)
321
0
ELSAD SALČINOVIĆ (W)
3151
525
3
DINO KURJAKOVIĆ (BIHAC)
460
0
LUKA BRGLES (KBVS)
3152
264
0
ŠERIF ASANOVIĆ (ULCINJ)
379
3
MANOJLO ĐURIĆ (KBS)
3153
172
2
STEFAN STANOJEVIĆ (DOBOJ)
525
1
DINO KURJAKOVIĆ (BIHAC)
3156
379
1
MANOJLO ĐURIĆ (KBS)
172
2
STEFAN STANOJEVIĆ (DOBOJ)
Osvajači medalja
1. STEFAN STANOJEVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
2. MANOJLO ĐURIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. DINO KURJAKOVIĆ, "ZINO"
3. ŠERIF ASANOVIĆ, Albulena
KL - Seniori -84
3154
155
3
ADIS ZUKANOVIĆ (IZAZOV)
9
0
ALMINKO KAŠIBOVIĆ (ILID-SA)
3155
163
3
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
222
0
DZEMALUDIN ZEBA (KBS SA)
3157
155
0
ADIS ZUKANOVIĆ (IZAZOV)
163
3
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
Osvajači medalja
1. BOBAN GACEVIC, Kickboxing Club Spartak Niksic
2. ADIS ZUKANOVIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. DZEMALUDIN ZEBA, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ALMINKO KAŠIBOVIĆ, Ilidža Sarajevo
KL - Seniori -94
3158
23
0
DENIS PINDZO (ILID-SA)
533
3
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
48
JASMIN HAMZIĆ (KALESIJ)
242
MURADIF DERONJIC (SG)
340
LUKA ZOVKO (TGRBROD)
3160
533
0
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
48
3
JASMIN HAMZIĆ (KALESIJ)
3159
242
1
MURADIF DERONJIC (SG)
340
2
LUKA ZOVKO (TGRBROD)
3163
48
3
JASMIN HAMZIĆ (KALESIJ)
340
0
LUKA ZOVKO (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JASMIN HAMZIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. LUKA ZOVKO, TIGAR BROD
3. RAMIZ HOŠIĆ, "ZINO"
3. MURADIF DERONJIC, KBS Storm Gym
KL - Seniori +94
3161
293
2
DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA (MOSTAR)
349
1
ALMEDIN TATAREVIĆ (KICK)
3162
575
3
JOSIP SEMREN (LIVNO)
475
0
STEFAN KNEŽEVIĆ (KBVS)
3166
293
0
DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA (MOSTAR)
575
3
JOSIP SEMREN (LIVNO)
Osvajači medalja
1. JOSIP SEMREN, GOLDEN GLORY LIVNO
2. DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. STEFAN KNEŽEVIĆ, Klub borilnih veščin Samurai
3. ALMEDIN TATAREVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo