kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
1019
503
8
SADIN HAJRUDINOVIĆ (CAZIN)
299
0
SANJIN ADILOVIĆ (ĐERZELZ)
1020
121
0
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
588
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1023
503
9
SADIN HAJRUDINOVIĆ (CAZIN)
121
2
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
Osvajači medalja
1. SADIN HAJRUDINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. PAVEL STOJCHEVSKI, Macedonia WAKO
3. SANJIN ADILOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -32
1021
343
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
58
6
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1022
411
7
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
552
2
EMIN ISLAMOVIC (BIHAC)
1025
58
9
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
411
0
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. DENIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. EMIN ISLAMOVIC, "ZINO"
PF - Mlađi kadeti -37
1024
59
9
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
265
0
SERGEJ KARADJINOVIĆ (ULCINJ)
589
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1026
59
0
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
589
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. SERGEJ KARADJINOVIĆ, Albulena
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1027
344
6
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
247
4
ART UJKASHI (ULCINJ)
1028
104
4
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
250
5
AMIN MALUSHI (ULCINJ)
1029
382
0
DZENIS VRANIC (FOJNICA)
251
0
MELIND HASANAGA (ULCINJ)
103
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1030
344
11
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
250
0
AMIN MALUSHI (ULCINJ)
1031
251
1
MELIND HASANAGA (ULCINJ)
103
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1034
344
4
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
103
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. AMIN MALUSHI, Albulena
3. MELIND HASANAGA, Albulena
PF - Mlađi kadeti -47
1032
453
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
249
4
REFIK MOLABECIROVIC (ULCINJ)
1033
438
1
ADNAN ŽUJO (REFLEX)
288
7
ART UJKASHI (ULCINJ)
1035
453
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
288
7
ART UJKASHI (ULCINJ)
Osvajači medalja
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. ART UJKASHI, Albulena
3. REFIK MOLABECIROVIC, Albulena
3. ADNAN ŽUJO, Reflex
PF - Mlađi kadeti +47
1036
204
7
HAMZA KAJMOVIĆ (WIZARD )
266
6
KENAN HASANAGA (ULCINJ)
523
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
480
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
458
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1037
205
0
ENSAR BALIĆ (WIZARD )
252
11
FARUK HASANAGA (ULCINJ)
548
AMIL TUTIC (BIHAC)
538
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
246
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
1038
204
4
HAMZA KAJMOVIĆ (WIZARD )
523
11
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
1039
480
1
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
458
5
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1040
252
13
FARUK HASANAGA (ULCINJ)
548
4
AMIL TUTIC (BIHAC)
1041
538
9
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
246
10
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
1042
523
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
458
6
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1043
252
3
FARUK HASANAGA (ULCINJ)
246
4
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
1045
458
8
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
246
5
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
Osvajači medalja
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. ARDIAN GORANA, Albulena
3. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
3. FARUK HASANAGA, Albulena