kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
European Cup - Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište .1
Borilište .2
Borilište .3
Borilište .4
Borilište .5
Borilište .6
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 7
Borilište 8
Borilište P
Borilište R1
Borilište R2
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke +70
KL - Juniori -57
.5
561
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
154
0
ZAN SIVEC (SANDE T)
1107
KRISTIAN KOZAK (EDYMAX)
.5
293
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
1426
3
BURINI CRISTOPHER (LOMBARD)
592
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
.5
76
0
IVAN FURDEK (TIGAR)
1433
3
MININI NICOLA (LOMBARD)
498
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
.5
719
1
ADLER DÁVID (TÖKÖL)
748
2
ANTONIO CARRASSI (KARAKY)
356
SZERBIN BENCE (VERES)
.5
561
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
1107
0
KRISTIAN KOZAK (EDYMAX)
.5
1426
0
BURINI CRISTOPHER (LOMBARD)
592
3
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
.5
1433
2
MININI NICOLA (LOMBARD)
498
1
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
.5
748
3
ANTONIO CARRASSI (KARAKY)
356
0
SZERBIN BENCE (VERES)
.5
561
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
592
0
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
.5
1433
3
MININI NICOLA (LOMBARD)
748
0
ANTONIO CARRASSI (KARAKY)
.5
561
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
1433
0
MININI NICOLA (LOMBARD)
Osvajači medalja
1. PATRIK GRÜNCZEISZ, Controll SportClub Szombathely
2. MININI NICOLA, Team Lombardia
3. ALEXANDER DIDENKÓ, Nyergesujfalu SE
3. ANTONIO CARRASSI, KARAKY TEAM
KL - Juniori -63
.5
711
0
KRISZTIÁN BAKÓ (TÖKÖL)
703
3
ELIJAH EVERILL (TOP TEN)
750
MARTIN ALVAREZ (KARAKY)
.5
514
0
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
1192
3
LUKA NOVAK (FCL)
1727
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
.5
500
0
ÁKOS JURASITS (CONTROL)
587
3
FRANTIŠEK TOPĽANSKY (PREŠOV)
325
AMEER ASAD (ASAD)
652
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
1466
IVAN HORVAT (MLADOST)
.5
703
3
ELIJAH EVERILL (TOP TEN)
750
0
MARTIN ALVAREZ (KARAKY)
.5
1192
1
LUKA NOVAK (FCL)
1727
2
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
.5
587
0
FRANTIŠEK TOPĽANSKY (PREŠOV)
325
3
AMEER ASAD (ASAD)
.5
652
0
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
1466
3
IVAN HORVAT (MLADOST)
.5
703
3
ELIJAH EVERILL (TOP TEN)
1727
0
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
.5
325
3
AMEER ASAD (ASAD)
1466
0
IVAN HORVAT (MLADOST)
.5
703
3
ELIJAH EVERILL (TOP TEN)
325
0
AMEER ASAD (ASAD)
Osvajači medalja
1. ELIJAH EVERILL, Top Ten UK
2. AMEER ASAD, Asad - Team
3. DINKO HALILAGIĆ, "ZINO"
3. IVAN HORVAT, MLADOST
KL - Juniori -69
.5
1747
0
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
1162
3
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
.5
1097
3
TIM LEBEN (KBVDOMZ)
1736
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
.5
1134
3
DEJAN ZARIĆ (CENTR)
1086
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
.5
1602
0
MATEUSZ DYMEK (SANDA)
496
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
.5
1545
0
ŽAN PODBORŠEK (CENTR)
860
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
.5
684
1
STEFAN SANDEV (MKD)
657
2
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
.5
1117
0
ALEKSANDER ĐUKALIČ (TRŽIČ)
1475
3
ATTILA MÉSZÁROS (DBRCZTM)
.5
737
1
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
559
2
KRISZTIÁN HANGAY (CONTROL)
.5
1162
0
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
1097
3
TIM LEBEN (KBVDOMZ)
.5
1134
1
DEJAN ZARIĆ (CENTR)
496
2
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
.5
860
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
657
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
.5
1475
3
ATTILA MÉSZÁROS (DBRCZTM)
559
0
KRISZTIÁN HANGAY (CONTROL)
.5
1097
1
TIM LEBEN (KBVDOMZ)
496
2
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
.5
657
2
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
1475
1
ATTILA MÉSZÁROS (DBRCZTM)
.5
496
0
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
657
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
Osvajači medalja
1. DÁNIEL HEGYESI, Esztergomi KBSE
2. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
3. ATTILA MÉSZÁROS, Debreczeni Team
3. TIM LEBEN, KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
KL - Juniori -74
.5
494
0
HARIS SALKANOVIC (ILID-SA)
337
3
RAOUL FILIPAS (EXCALIB)
.5
471
0
JAN ANDROJNA (SEVNICA)
754
3
MATTEO ANGIOLILLI (KARAKY)
.5
1743
3
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
532
0
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
.5
1129
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
508
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
.5
337
3
RAOUL FILIPAS (EXCALIB)
754
0
MATTEO ANGIOLILLI (KARAKY)
.5
1743
0
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
508
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
.5
337
3
RAOUL FILIPAS (EXCALIB)
508
0
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
Osvajači medalja
1. RAOUL FILIPAS, EXCALIBUR
2. EMANUEL SZMOLEK, Controll SportClub Szombathely
3. MATTEO ANGIOLILLI, KARAKY TEAM
3. TIMI PUNGARŠEK, PTUJ
KL - Juniori -79
.5
1445
30
SZAHÁN BOLIVÁR (H-2500)
1745
0
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
.5
1703
3
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
338
0
RAOUL FILIPAS (EXCALIB)
.5
509
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
682
0
AZRET ZEKIRI (MKD)
.5
705
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
332
0
MALEK MASARWA (ASAD)
.5
1445
2
SZAHÁN BOLIVÁR (H-2500)
1703
1
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
.5
509
0
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
705
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
.5
1445
0
SZAHÁN BOLIVÁR (H-2500)
705
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. SZAHÁN BOLIVÁR, Esztergomi KBSE
3. EMANUEL SZMOLEK, Controll SportClub Szombathely
3. SINANUDDIN DURAKOVIĆ, KBC "Bihać"
KL - Juniori -84
.5
1145
2
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
1549
1
MATEO MOKOLE (TIGAR)
.5
1343
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
685
0
DURAK ASANI (MKD)
.5
1145
2
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
1343
1
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
3. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. DURAK ASANI, WAKO MACEDONIA
KL - Juniori -94
.5
309
0
AMIR BOTONJIC (SANICA)
1130
3
JURAJ KUKIĆ (CRO)
.5
44
0
JOSIP BAJAC (TIGAR)
1435
3
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
.5
858
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
1556
3
HACHEM AYOUB (LOMBARD)
1160
ADRIAN CAKIČI (FCL)
.5
1130
0
JURAJ KUKIĆ (CRO)
1435
3
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
.5
1556
1
HACHEM AYOUB (LOMBARD)
1160
2
ADRIAN CAKIČI (FCL)
.5
1435
2
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
1160
1
ADRIAN CAKIČI (FCL)
Osvajači medalja
1. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
2. ADRIAN CAKIČI, Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
3. JURAJ KUKIĆ, CROATIA
3. HACHEM AYOUB, Team Lombardia
KL - Juniori +94
.5
1115
0
TILEN MILJKOVIČ (TRŽIČ)
116
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. TILEN MILJKOVIČ, klub borilnih veščin Tržič
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
.5
1269
3
JELENA UGRINA (MARJAN)
642
0
BOBA UDOVIČIĆ (BORACBL)
.5
687
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
536
0
STELA LEVICKÁ (PREŠOV)
.5
512
0
PETRA VANCSIK (CONTROL)
589
3
LUCIA FECKOVA (PREŠOV)
.5
1765
0
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAC)
538
3
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
.5
1269
0
JELENA UGRINA (MARJAN)
687
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
.5
589
0
LUCIA FECKOVA (PREŠOV)
538
3
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
.5
687
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
538
0
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
Osvajači medalja
1. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
2. VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ, Panter Prešov
3. JELENA UGRINA, MARJAN 1975
3. LUCIA FECKOVA, Panter Prešov
KL - Juniorke -60
.5
475
3
TEJA CESAR (SEVNICA)
401
0
VANESA KNIZKOVA (KOŠICE)
876
DEA PREDRIJEVAC (SV. DUH)
.5
475
0
TEJA CESAR (SEVNICA)
876
3
DEA PREDRIJEVAC (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. DEA PREDRIJEVAC, SVETI DUH
2. TEJA CESAR, KBV SEVNICA
3. VANESA KNIZKOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ----
KL - Juniorke +70
.5
1349
3
NIRMANA BRKIĆ (BORAC)
993
0
KRISTINA MIKEC (TITAN)
.5
864
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
1427
0
FILIPPI MARTA (LOMBARD)
.5
1349
0
NIRMANA BRKIĆ (BORAC)
864
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. NIRMANA BRKIĆ, KBS Borac Jelah
3. FILIPPI MARTA, Team Lombardia
3. KRISTINA MIKEC, TITAN GYM