kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Cup - Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
MF - Starije kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -22
PF - Učenici -25
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Učenici -22
1432
TOUSSI KARIM (LOMBARD)
3
1166
0
DIMITAR NASEV (RADULOV)
1570
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1524
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1463
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
3
1432
11
TOUSSI KARIM (LOMBARD)
1570
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
3
1524
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1463
8
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
3
1432
8
TOUSSI KARIM (LOMBARD)
1463
3
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
Medalists
1. TOUSSI KARIM, Team Lombardia
2. DOMINIK SZASZÁK, Debreczeni Team
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Učenici -25
3
227
0
ALESSANDRO NUKIC (ROHRBAC)
1658
0
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
3
1625
7
LUKA JEŠE (GEPARD)
375
0
LUKA NESEK (BTI)
3
996
8
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
1464
3
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
3
1626
0
ERIK GARTNER (GEPARD)
1167
0
DIMITAR NASEV (RADULOV)
3
1658
4
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
1625
3
LUKA JEŠE (GEPARD)
3
996
7
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
1626
2
ERIK GARTNER (GEPARD)
3
1658
3
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
996
4
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
Medalists
1. HAYDEN CHALLENGER, Team Bristol
2. NIKOLÁSZ ROMÁN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ERIK GARTNER, Taekwon-do Klub Gepard
3. LUKA JEŠE, Taekwon-do Klub Gepard
PF - Učenici -28
3
1282
0
MARINO STORIĆ (HBD)
1169
6
DENIS PETROV (RADULOV)
3
1660
0
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
1168
0
DIMITAR NASEV (RADULOV)
3
1263
6
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1175
0
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
3
872
2
PAP BOTOND (KÍGYÓS)
997
6
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
3
1169
2
DENIS PETROV (RADULOV)
1660
0
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
3
1263
7
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
997
11
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
3
1169
9
DENIS PETROV (RADULOV)
997
4
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
Medalists
1. DENIS PETROV, teamRADULOV
2. HAYDEN CHALLENGER, Team Bristol
3. NIKOLÁSZ ROMÁN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. CSIERNYIK ZSOMBOR, Debreczeni Team
PF - Učenici -32
3
1354
0
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1577
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
3
414
1
TAMÁS NÁDASDI-VAD (YOKO SE)
41
11
VANDOMME KILLIAN (SKT)
3
958
2
MALATYINSZKI BENDEGÚZ (KONDORO)
1283
1
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
3
1170
2
DENIS PETROV (RADULOV)
633
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
3
1598
5
SZABOLCS FURÁK (DBRCZTM)
1799
3
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
3
1173
3
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
998
6
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
3
873
1
PAP BOTOND (KÍGYÓS)
738
8
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
377
LEON NOVAK (BTI)
3
1354
0
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
41
6
VANDOMME KILLIAN (SKT)
3
958
1
MALATYINSZKI BENDEGÚZ (KONDORO)
1170
7
DENIS PETROV (RADULOV)
3
1598
1
SZABOLCS FURÁK (DBRCZTM)
998
5
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
3
738
7
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
377
0
LEON NOVAK (BTI)
3
41
2
VANDOMME KILLIAN (SKT)
1170
5
DENIS PETROV (RADULOV)
3
998
2
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
738
5
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
3
1170
1
DENIS PETROV (RADULOV)
738
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
Medalists
1. DENIS PETROV, teamRADULOV
2. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
3. VANDOMME KILLIAN, Sainghin kickboxing Team France
3. HAYDEN CHALLENGER, Team Bristol
PF - Učenici +32
3
200
6
BALINT NAGY (YOKO SE)
321
0
HUSO TOPCIBASIC (KTE 1)
3
959
8
MALATYINSZKI BENDEGÚZ (KONDORO)
1195
2
MARIO VITANOV (RADULOV)
3
1661
0
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
999
0
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
1732
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
3
209
4
PATRIK KISS (YOKO SE)
1392
3
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
3
1719
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1180
1
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3
1675
4
LEVENTE MATICS (KIRALY)
1068
6
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
1562
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
3
200
0
BALINT NAGY (YOKO SE)
959
3
MALATYINSZKI BENDEGÚZ (KONDORO)
3
1661
1
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1732
3
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
3
209
9
PATRIK KISS (YOKO SE)
1719
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
3
1068
8
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
1562
7
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
3
959
3
MALATYINSZKI BENDEGÚZ (KONDORO)
1732
5
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
3
209
9
PATRIK KISS (YOKO SE)
1068
8
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
3
1732
11
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
209
9
PATRIK KISS (YOKO SE)
Medalists
1. EMMAN BRKIĆ, "ZINO"
2. PATRIK KISS, Yoko Kick-box Team
3. MALATYINSZKI BENDEGÚZ, Kondorosi Kick-box Egyesület
3. BENJAMIN ZAVEC, KBV Proficiogroup Hwarang