kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
2002 - Odzak
AGRAM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
EUROP CENTER ONE
FAVORIT BH
Frenki Ključ
HBD
HOLY SPIRIT
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK MOČ
KBK Power kick Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS SANA 2004
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAČE
MANGETSU
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OG GYM
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Skill Gym Tuzla
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
zapresic
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Juniorke +70
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke +70
PF - Mlađi kadeti -28
308
9
DIEGO ALDIN (BURA)
169
10
MARK STUMPF (DBRCZTM)
334
14
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
596
12
MAJ BOKAL (1994PDK)
520
4
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
130
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
118
BORNA BIZJAN (SUŠAK)
322
3
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
709
14
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
809
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
110
7
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
594
6
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
646
7
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
817
4
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
169
12
MARK STUMPF (DBRCZTM)
334
2
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
520
8
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
118
4
BORNA BIZJAN (SUŠAK)
709
4
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
809
5
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
110
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
646
4
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
169
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
520
2
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
809
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
646
7
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
169
0
MARK STUMPF (DBRCZTM)
646
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARK STUMPF, Debreczeni Team
2. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA JAGARČEC, MOSLAVAC
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
PF - Mlađi kadeti -32
161
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
333
0
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
143
LOREN DOMBA (LAV)
495
TONI HRELJA (BUDOL)
297
STJEPAN SEDAK (MACE)
170
MARK STUMPF (DBRCZTM)
366
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
517
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
31
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
392
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
493
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
298
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
794
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
553
ANDRE ŠKREBLIN (PITBUL)
516
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
790
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
11
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
143
1
LOREN DOMBA (LAV)
495
10
TONI HRELJA (BUDOL)
297
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
170
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
366
2
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
517
3
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
31
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
13
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
392
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
493
11
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
298
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
794
10
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
553
0
ANDRE ŠKREBLIN (PITBUL)
516
1
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
790
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
10
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
495
0
TONI HRELJA (BUDOL)
170
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
31
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
3
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
493
8
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
794
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
790
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
7
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
31
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
493
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
794
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
161
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
794
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LAURINCZ PÉTER, Debreczeni Team
3. ERIK BERTOŠA, BUDOKAI LABIN
3. LEON BENEDETTI, SUŠAK
PF - Juniorke +70
336
0
ANA CESAREC (KRAPINA)
278
6
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
440
6
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
472
0
ANA MEŠTROVIĆ (MACE)
278
8
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
440
4
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
2. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
3. ANA CESAREC, KRAPINA
3. ANA MEŠTROVIĆ, MAČE
PF - Seniorke -55
659
4
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
376
0
ANA MARIJA MALEŠEVIĆ (PITBUL)
337
PETRA ŠVALJEK (KRAPINA)
659
12
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
337
5
PETRA ŠVALJEK (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA POLOVINA, TIGAR, Karlovac
2. PETRA ŠVALJEK, KRAPINA
3. ANA MARIJA MALEŠEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
PF - Seniorke +70
442
13
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
506
3
ANA CESAREC (KRAPINA)
282
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
442
2
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
282
6
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
2. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
3. ANA CESAREC, KRAPINA
3. ----