kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniori -63,5
238
1
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
570
2
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
638
0
FRANO KUTLEŠA (POSUJŠE)
192
3
SILVIJE KEBET (ŠK)
570
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
192
0
SILVIJE KEBET (ŠK)
Medalists
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. SILVIJE KEBET, ŠKORPION
3. DOMINIK STOJANIĆ, AGRAM
3. FRANO KUTLEŠA, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
LK - Seniori -67
632
3
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
569
0
MARIO PETEK (LEONGYM)
185
STJEPAN BRČIĆ (JJK MAN)
805
ALEN KOVAČEVIĆ (MOCSLO)
235
FILIP KOLIĆ (PITBUL)
632
2
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
185
1
STJEPAN BRČIĆ (JJK MAN)
805
1
ALEN KOVAČEVIĆ (MOCSLO)
235
2
FILIP KOLIĆ (PITBUL)
632
2
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
235
1
FILIP KOLIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DINO BILANDŽIJA, IVANIĆ GRAD
2. FILIP KOLIĆ, PIT BULL, Split
3. STJEPAN BRČIĆ, MANGETSU
3. ALEN KOVAČEVIĆ, KBK MOČ
LK - Seniori -71
224
2
TOMISLAV SMOLIĆ (DALMATI)
490
1
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
128
0
GORAN KIHALIĆ (SPARTAN)
390
3
SENAD FATKIĆ (FBH)
224
0
TOMISLAV SMOLIĆ (DALMATI)
390
3
SENAD FATKIĆ (FBH)
Medalists
1. SENAD FATKIĆ, FAVORIT BH
2. TOMISLAV SMOLIĆ, DALMATINO
3. GORAN KIHALIĆ, SPARTAN GYM
3. DRAGAN VIDAS, PREDATOR
LK - Seniori -75
304
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
231
0
MARKO GELO (PITBUL)
426
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
228
0
STIPAN TITLIĆ (HS ZGB)
406
0
ROK VRBANIĆ (0304984)
384
3
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
565
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
304
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
426
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
384
3
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
565
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
426
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
384
0
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
Medalists
1. DAVOR DADIĆ, MORNAR
2. LUKA NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
LK - Seniori -81
804
0
AJDIN TRAKO (MOCSLO)
359
3
DAMIR PLANTIĆ (PITBUL)
182
MARKO OREHOVAČKI (KOBRABJ)
572
1
MATEJ JURIN (LEONGYM)
470
2
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
386
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
806
0
ROK POTOČNIK (MOCSLO)
234
3
IVICA OPAČAK (PITBUL)
564
FILIP GRGURIĆ (KING)
802
0
ARMIN VOJNIKOVIĆ (SNA2004)
344
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
208
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
359
3
DAMIR PLANTIĆ (PITBUL)
182
0
MARKO OREHOVAČKI (KOBRABJ)
470
0
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
386
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
234
3
IVICA OPAČAK (PITBUL)
564
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
344
2
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
208
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
359
3
DAMIR PLANTIĆ (PITBUL)
386
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
234
0
IVICA OPAČAK (PITBUL)
344
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
359
3
DAMIR PLANTIĆ (PITBUL)
344
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
Medalists
1. DAMIR PLANTIĆ, PIT BULL, Split
2. TONI MIKELIĆ, TROJAN
3. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
3. IVICA OPAČAK, PIT BULL, Split
LK - Seniori -86
803
0
SABAHUDIN DŽAPIĆ (SNA2004)
101
3
SEMIR BAJRIĆ (TUZLA)
567
DANIJEL CIFREK (LEONGYM)
418
ARIJAN VRAČIĆ (0304984)
226
LUKA ŠIMIĆ (HS ZGB)
473
DINO PROTEGA (PKREŠ4)
99
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
408
IVAN HORVAT (0304984)
232
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
101
3
SEMIR BAJRIĆ (TUZLA)
567
0
DANIJEL CIFREK (LEONGYM)
418
0
ARIJAN VRAČIĆ (0304984)
226
3
LUKA ŠIMIĆ (HS ZGB)
473
0
DINO PROTEGA (PKREŠ4)
99
3
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
408
0
IVAN HORVAT (0304984)
232
3
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
101
0
SEMIR BAJRIĆ (TUZLA)
226
0
LUKA ŠIMIĆ (HS ZGB)
99
0
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
232
0
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
226
3
LUKA ŠIMIĆ (HS ZGB)
232
0
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LUKA ŠIMIĆ, HOLY SPIRIT
2. ANTONIO JANDRIĆ, PIT BULL, Split
3. SEMIR BAJRIĆ, Skill Gym Tuzla
3. MARINO ŠESTAN, SVETI KRŠEVAN
LK - Seniori -91
221
0
MARIN MRŠA (DALMATI)
84
3
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
53
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
357
0
DRAŽEN KURAJA (PITBUL)
84
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
53
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
Medalists
1. ANTONIO PLAZIBAT, AMENO
2. ANDRIJA LEKIĆ, PIT BULL, Split
3. DRAŽEN KURAJA, PIT BULL, Split
3. MARIN MRŠA, DALMATINO
LK - Seniori +91
125
0
DOMAGOJ PRPIĆ (SPARTAN)
489
3
SIMON KRIZMANIĆ (KRŠAN)
225
NATO CVITAN (HBD)
489
1
SIMON KRIZMANIĆ (KRŠAN)
225
2
NATO CVITAN (HBD)
Medalists
1. NATO CVITAN, HBD
2. SIMON KRIZMANIĆ, PREDATOR
3. DOMAGOJ PRPIĆ, SPARTAN GYM
3. ----