kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke +70
LC - Juniorke -50
736
3
PETRA JALŠOVEČKI (MLADOST)
587
0
MATEA SAGADIN (PLANET)
104
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
141
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
736
2
PETRA JALŠOVEČKI (MLADOST)
141
1
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Osvajači medalja
1. PETRA JALŠOVEČKI, MLADOST
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. MATEA SAGADIN, PLANET SPORT
3. ANTONELA HREN, ZMAJ
LC - Juniorke -55
8
3
ASTRID PIBERNIK (SUŠAK)
715
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
120
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
29
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
138
ANA ALABER (LAV)
8
3
ASTRID PIBERNIK (SUŠAK)
120
0
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
29
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
138
3
ANA ALABER (LAV)
8
2
ASTRID PIBERNIK (SUŠAK)
138
1
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. ASTRID PIBERNIK, SUŠAK
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. LEA BARKOVIĆ, SUŠAK
3. LAURA PAŠIĆ, SUŠAK
LC - Juniorke -60
328
3
GABRIJELA MIJATOVIĆ (SUŠAK)
422
0
AJLA BEKRIĆ (DBJ)
105
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
139
1
DIANA TANUSHAJ (LAV)
328
0
GABRIJELA MIJATOVIĆ (SUŠAK)
105
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. GABRIJELA MIJATOVIĆ, SUŠAK
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
3. AJLA BEKRIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
LC - Juniorke -65
286
3
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
423
0
AMILA MRKANOVIĆ (DBJ)
704
FILIPA MERČEP (LOTUS)
286
3
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
704
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
Osvajači medalja
1. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. AMILA MRKANOVIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. ----
LC - Juniorke +70
113
0
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
280
3
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
183
ANA BOROVEC (KOBRABJ)
636
DOROTEA BARIĆ (TKD.SL)
27
KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK)
280
3
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
183
0
ANA BOROVEC (KOBRABJ)
636
3
DOROTEA BARIĆ (TKD.SL)
27
0
KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK)
280
3
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
636
0
DOROTEA BARIĆ (TKD.SL)
Osvajači medalja
1. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
2. DOROTEA BARIĆ, SLATINA
3. ANA BOROVEC, KOBRA, Bjelovar
3. KLARA ORLOVIĆ, SUŠAK