Odabrano natjecanje: CROATIA OPEN 2021.

DISCIPLINE
 
 

PF - Dječaci početnici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARKO VLAHEKIVANIĆ GRADPF-DJ-P-M-32, PF-DJ-P-M+324437024
2.JAKOV IVIĆOMEGAPF-DJ-P-M-2511201
3.ROK STANIŠIĆBUDOKAIPF-DJ-P-M+32211605
4.LENNY BALAŽIĆOMEGAPF-DJ-P-M-251010-1
5.LEON FRANKOVIĆBUDOKAIPF-DJ-P-M+321040-2
6.JOSIP MIČETIĆDRAGAPF-DJ-P-M+321040-6
7.MATE UDOVIČIĆBUDOKAIPF-DJ-P-M-321030-10
8.NOEL BALENDRAGAPF-DJ-P-M-321000-11

PF - Djevojčice početnice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.TESSA KAČMARČIKKUTINAPF-DJ-P-Ž-32221209
2.KARLA GRGIĆLEGENDPF-DJ-P-Ž-25221606
3.DORA FRECEKUTINAPF-DJ-P-Ž-25211608
4.ARIELA MARKOVIĆKUTINAPF-DJ-P-Ž-251040-4
5.EMA HARMICARKUTINAPF-DJ-P-Ž-321030-4
6.LUCIJA KURANMAWASHIPF-DJ-P-Ž-321000-5
7.MIA IVIĆARMUSPF-DJ-P-Ž-251000-10

PF - Dječaci

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BORNA BURMUDŽIJAKUTINAPF-DJ-M-251110010
2.LUKA GRABARPLANET SPORTPF-DJ-M+3211502
3.VITO LAZARIĆPLANET SPORTPF-DJ-M+321030-2
4.RIKO LJUBIĆBTIPF-DJ-M-251000-10

PF - Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.PATRIK PRESEČANIVANIĆ GRADPF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-375553047
2.EMIL MUJKIĆBUDOKAI LABINPF-MKAD-M-423324021
3.MARIN VULETIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M+472216013
4.PATRICK PETRIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M-4711402
5.BORNA BURMUDŽIJAKUTINAPF-MKAD-M-2811302
6.MARIO MIŠKOVIĆBUDOKAIPF-MKAD-M-4721804
7.LEO MARINHBDPF-MKAD-M-37211303
8.FRAN TURKKUTINAPF-MKAD-M-37211200
9.DAVID VRETENARPLANET SPORTPF-MKAD-M-4221100-2
10.NIKO STOJKOVSKIPLANET SPORTPF-MKAD-M-322170-2
11.VITO LAZARIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M-372150-7
12.DOMAGOJ FIKETBUDOKAI LABINPF-MKAD-M+472120-8
13.FILIP KLOBUČARGLINAPF-MKAD-M-281010-2
14.SIMON RITOŠAZEUSPF-MKAD-M+471000-2
15.FILIP MIGLESOMEGAPF-MKAD-M-421050-3
16.BÁBA PÉTERBEREMEND SPORT KFTPF-MKAD-M+471030-3
17.NARDO MARELIĆHBDPF-MKAD-M-321010-4
18.IVOR NERALIĆKUTINAPF-MKAD-M-371050-6
19.DAVID DRAŽETIĆZEUSPF-MKAD-M-421010-6
20.ZÁDORI ALEXBEREMEND SPORT KFTPF-MKAD-M-471000-6
21.GABRIJEL RADOVČIĆHBDPF-MKAD-M-421000-10
22.LUKA GRABARPLANET SPORTPF-MKAD-M-321000-10
23.TOMISLAV VRANKOVEČKIBUŠIDOPF-MKAD-M-371000-10
24.TIN PETRIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M-371020-11

PF - Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.TAJA ŠIBILAPTUJPF-MKAD-Ž+472220020
2.TINA PETROVIĆIVANIĆ GRADPF-MKAD-Ž-472221016
3.SARA BOBANMAWASHIPF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-474335022
4.RENATA HOŠKOKUTINAPF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42431904
5.TENA KAČMARČIKKUTINAPF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37321406
6.LARISA VIDOVIČPTUJPF-MKAD-Ž+473280-6
7.KIARA BRATKOVIĆBTIPF-MKAD-Ž+47211506
8.EMILI VUKUŠIĆDRAGAPF-MKAD-Ž-32211700
9.LUCIJA BRBIĆMAWASHIPF-MKAD-Ž-372130-1
10.ANA KRUNEŠBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-3221150-2
11.ELENA HUDINKBV OrmožPF-MKAD-Ž-472170-2
12.CVITA CRLJENMAWASHIPF-MKAD-Ž-321070-1
13.ERIN ARMANZEUSPF-MKAD-Ž-371030-2
14.ANGELA KARINHBDPF-MKAD-Ž+471000-2
15.IVANA KRUNEŠBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-321020-4
16.LEONA ŠAMECKUTINAPF-MKAD-Ž-471000-5
17.ANTONIA BILENDRAGAPF-MKAD-Ž+471030-7
18.EMA ANĐELA ŽAJAPIT BULL, SplitPF-MKAD-Ž-421000-10
19.JELENA JURINECNINJAPF-MKAD-Ž-471000-10
20.ELISA BERTOŠAZEUSPF-MKAD-Ž-421000-11
21.LENA FRANKOVIĆBUDOKAIPF-MKAD-Ž+471000-11

PF - Stariji kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.VANJA BURMUDŽIJAKUTINAPF-SKAD-M-572219014
2.NOA JAKLINPLANET SPORTPF-SKAD-M-52222008
3.AN LEE KRASNIĆIBUDOKAI LABINPF-SKAD-M-6911907
4.NIKO STOJKOVSKIPLANET SPORTPF-SKAD-M-3711202
5.DAVID VRETENARPLANET SPORTPF-SKAD-M-4211401
6.IVAN PAVAO NIKOLIĆMOSLAVACPF-SKAD-M-52212008
7.MATAN KATALINIĆPLANET SPORTPF-SKAD-M-57211707
8.TONI URSIĆMAWASHIPF-SKAD-M-47, PF-SKAD-M-52211502
9.BORNA ŠARIĆPLANET SPORTPF-SKAD-M-52211200
10.EMIL MUJKIĆBUDOKAI LABINPF-SKAD-M-421030-1
11.TIN PETRIĆPLANET SPORTPF-SKAD-M-371000-2
12.ANDRIJA ANIĆNINJAPF-SKAD-M-691020-7
13.GABRIJEL LATINNINJAPF-SKAD-M-471030-8
14.DJORDJE KRSMANOVICKBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVOPF-SKAD-M-571000-10
15.DOMAGOJ FIKETBUDOKAI LABINPF-SKAD-M-521000-10
16.TINO PAĆALATMINOTAURPF-SKAD-M-571010-11

PF - Starije kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANTONELA CESARECKRAPINAPF-SKAD-Ž-553325022
2.BARBARA BUNJEVACIVANIĆ GRADPF-SKAD-Ž-652220016
3.LORENA ZEBABTIPF-SKAD-Ž-602220012
4.ROKA PULJAKTIGAR, KarlovacPF-SKAD-Ž-65, PF-SKAD-Ž+65432806
5.ANĐELINA FILIPOVIĆKUTINAPF-SKAD-Ž-5532170-2
6.DORIS ŠULEKPTUJPF-SKAD-Ž-55, PF-SKAD-Ž-605337014
7.ANA HUDINKBV OrmožPF-SKAD-Ž-55211607
8.DORA MIČETIĆDRAGAPF-SKAD-Ž-6021140-9
9.MATEA LOZIĆMAWASHIPF-SKAD-Ž-65, PF-SKAD-Ž+652070-7
10.ŠPELA BRUMENKBV OrmožPF-SKAD-Ž-6010110-1
11.LEONARDA DEAKBTIPF-SKAD-Ž-601090-1
12.PAULINA FILIPOVIĆMAWASHIPF-SKAD-Ž+651060-5
13.INES PETANJKOKRAPINAPF-SKAD-Ž-551030-5
14.NIKA ARMANZEUSPF-SKAD-Ž-551020-7
15.NICOLE MARIA KUČINIĆBUDOKAIPF-SKAD-Ž-651010-10
16.ANA CVITANOVIĆMOSLAVACPF-SKAD-Ž-551000-10
17.LANA NOHAMOSLAVACPF-SKAD-Ž-551000-10
18.TIA PAULINA SRIĆAMEGA CENTARPF-SKAD-Ž-551000-10

PF - Juniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MICHAEL STENTAPLANET SPORTPF-JUN-M-692218016
2.MATAN KATALINIĆPLANET SPORTPF-JUN-M-572217015
3.PATRIK BERGERZAGREBPF-JUN-M-69322601
4.MORIS TRBULINPLANET SPORTPF-JUN-M-6910110-1
5.IVAN UDOVIĆPLANET SPORTPF-JUN-M-571000-5
6.AN LEE KRASNIĆIBUDOKAI LABINPF-JUN-M-691000-6
7.NIKOLAJ RADULOVICKBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVOPF-JUN-M-691020-10
8.SANDI STENTAPLANET SPORTPF-JUN-M-571020-10

PF - Juniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LORENA GAZILJMAWASHIPF-JUN-Ž-702223013
2.MARTINA GRABARPLANET SPORTPF-JUN-Ž-651111011
3.LEONA BARTOLINNINJAPF-JUN-Ž-5511909
4.LARA MIHALIĆTIGAR, KarlovacPF-JUN-Ž-701090-3
5.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINPF-JUN-Ž-551000-9
6.HANI PAĆALATMINOTAURPF-JUN-Ž-701010-10
7.VALENTINA JURIĆBRODPF-JUN-Ž-651000-11