kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniori -57
PF - Juniori -69
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
LC - MlađI kadetI -32
LC - MlađI kadetI -42
LC - MlađI kadetI +47
LC - Mlađe kadetkinje -32
LC - Mlađe kadetkinje -47
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -69
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke +70
PF - Juniori -57
2045
331
12
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
279
2
SANDI STENTA (PLANET)
262
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
2047
331
5
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
262
0
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF - Juniori -69
2046
403
12
PATRIK BERGER (ZG)
149
2
NIKOLAJ RADULOVIC (KBV)
414
MORIS TRBULIN (PLANET)
367
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
270
MICHAEL STENTA (PLANET)
2048
403
12
PATRIK BERGER (ZG)
414
11
MORIS TRBULIN (PLANET)
2049
367
0
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
270
6
MICHAEL STENTA (PLANET)
2051
403
2
PATRIK BERGER (ZG)
270
12
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. AN LEE KRASNIĆI, BUDOKAI LABIN
3. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
PF - Juniorke -50
2050
434
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
424
0
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -55
2052
304
9
LEONA BARTOLIN (NINJA)
368
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -65
2053
321
0
VALENTINA JURIĆ (BROD)
412
11
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. VALENTINA JURIĆ, BROD
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -70
2054
440
1
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
340
11
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
152
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
2055
340
12
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
152
9
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
LC - MlađI kadetI -32
40
FUAD MUJKANOVIĆ (TESANJ)
2001
75
0
MIGUEL IVIĆ (ARMUS)
209
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
2001A
213
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
92
0
ANEL HALILOVIĆ (BORAC)
297
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
2002
40
0
FUAD MUJKANOVIĆ (TESANJ)
209
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
2003
213
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
297
0
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
2005
209
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
213
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. FRAN SEDLOVSKI, LEON GYM
3. FUAD MUJKANOVIĆ, Golden glove Tesanj
LC - MlađI kadetI -42
2004
181
3
FILIP MIGLES (OMEGA)
38
0
BENJAMIN GANJGO (TESANJ)
381
JAN HAMAČEK (KBK)
2006
181
3
FILIP MIGLES (OMEGA)
381
0
JAN HAMAČEK (KBK)
Medalists
1. FILIP MIGLES, OMEGA
2. JAN HAMAČEK, LEGEND
3. BENJAMIN GANJGO, Golden glove Tesanj
3. ----
LC - MlađI kadetI +47
2007
48
0
BÁBA PÉTER (BER.)
93
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
298
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
2009
93
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
298
0
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
Medalists
1. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
2. ILIJA SUHALJ, LEON GYM
3. BÁBA PÉTER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
LC - Mlađe kadetkinje -32
2008
418
0
TEODORA ¸DJUKIĆ (KBK)
338
0
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
Medalists
1. CVITA CRLJEN, MAWASHI
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Mlađe kadetkinje -47
2010
384
0
NIKA SPEHAR (KBK)
336
3
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
57
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
383
MARTA ŠEBAJ (KBK)
79
ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO (ARMUS)
2012
336
1
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
57
2
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2011
383
3
MARTA ŠEBAJ (KBK)
79
0
ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO (ARMUS)
2014
57
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
383
0
MARTA ŠEBAJ (KBK)
Medalists
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARTA ŠEBAJ, LEGEND
3. ELENA HUDIN, KBV Ormož
3. ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO, ARMUS
LC - Stariji kadeti -47
2013
59
0
NOA BAIUTTI (IVNCG)
433
3
STJEPAN OSKOMIĆ (KBK)
Medalists
1. STJEPAN OSKOMIĆ, LEGEND
2. NOA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
2015
81
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
277
3
NOA JAKLIN (PLANET)
2016
426
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
231
0
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
2018
277
3
NOA JAKLIN (PLANET)
426
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
LC - Stariji kadeti -57
2017
307
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
91
0
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
291
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
269
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
215
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2019
307
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
291
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2020
269
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
215
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2023
291
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
269
0
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
LC - Stariji kadeti -63
2021
245
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
411
3
MAURO OZRETIĆ (PITBUL)
2022
308
1
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
359
2
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
2025
411
2
MAURO OZRETIĆ (PITBUL)
359
1
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. MAURO OZRETIĆ, PIT BULL, Split
2. GABRIJEL DUGONJIĆ, MAWASHI
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. JOSIP KUPINA, LEON GYM
LC - Stariji kadeti -69
2024
145
3
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
250
0
VICE BOBIĆ (SVZOILO)
319
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
2026
145
0
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
319
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
Medalists
1. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
2. LUKA DANOLIĆ, PIT BULL, Split
3. VICE BOBIĆ, SVETI ZOILO
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
2027
251
0
ZARA LERGA (SVZOILO)
378
3
EVA GAL (KBK)
Medalists
1. EVA GAL, LEGEND
2. ZARA LERGA, SVETI ZOILO
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
2028
421
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
295
0
ANA HUDIN (ORMOŽ)
165
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
394
TIA PAULINA SRIĆA (MEGA.C.)
399
TATJANA ¸DJUKIĆ (KBK)
2030
295
3
ANA HUDIN (ORMOŽ)
165
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
2029
394
0
TIA PAULINA SRIĆA (MEGA.C.)
399
0
TATJANA ¸DJUKIĆ (KBK)
2032
295
3
ANA HUDIN (ORMOŽ)
394
0
TIA PAULINA SRIĆA (MEGA.C.)
Medalists
1. ANA HUDIN, KBV Ormož
2. TIA PAULINA SRIĆA, MEGA CENTAR
3. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
2031
451
0
LANA NOHA (KBK MOS)
328
0
TARA IVANOVIĆ (DRAGA)
437
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2033
328
0
TARA IVANOVIĆ (DRAGA)
437
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
2. TARA IVANOVIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
2034
329
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
197
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Juniori -57
2035
242
0
BRUNO MARIN (HBD)
280
3
SANDI STENTA (PLANET)
2036
332
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
182
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
2038
280
0
SANDI STENTA (PLANET)
332
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. BRUNO MARIN, HBD
LC - Juniori -69
2037
271
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
239
0
PAVAO ROCA (HBD)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. PAVAO ROCA, HBD
3. ----
3. ----
LC - Juniori -79
2039
349
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
455
0
TILEN REPINA (PTUJ)
361
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
2041
349
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
361
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Juniori -84
2040
432
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
350
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
363
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
2042
350
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
363
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
3. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
LC - Juniorke -60
2043
401
0
TEUTA BIŠĆAN (KBK)
267
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. TEUTA BIŠĆAN, LEGEND
3. ----
3. ----
LC - Juniorke +70
2044
439
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
413
3
PETRA PERKOVIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, MEGA CENTAR
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----