kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Open 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FAVORIT BH
FIGHTER
HBD
HUS
IMOTSKI
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
KING
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
Turkish Kickboxing Federation
UNI RENT
VELEBIT
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Juniors (female) -60
FC - Seniors (male) -91
K1 - Juniors (male) -81
K1 - Seniors (male) -91
K1 - Seniors (male) +91
LC - Older cadets (male) -69
5039
211
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
645
0
ROKO VULETA (DRAGA)
5040
300
0
LEON BONNO PERAČIĆ (KRŠAN)
499
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
5042
645
1
ROKO VULETA (DRAGA)
499
2
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. FILIP MATIĆ, HUS
2. ROKO VULETA, DRAGA
3. LEON BONNO PERAČIĆ, PREDATOR
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
LC - Older cadets (male) +69
5043
374
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
213
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
5044
497
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
619
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
5045
429
0
DUJE IVAS (HBD)
657
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
606
TADEJ KOLANDER (PDKZ)
5046
374
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
619
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
5047
657
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
606
3
TADEJ KOLANDER (PDKZ)
5049
374
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
606
3
TADEJ KOLANDER (PDKZ)
Osvajači medalja
1. TADEJ KOLANDER, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. TINO PARAVIĆ, DRAGA
3. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
LC - Juniors (female) -60
5013
236
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
595
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
496
DORA BRZOVIĆ (HUS-OS)
614
MATEA PETOHLEB (BUZET)
666
DORA GOLAC (DRAGA)
5015
595
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
496
0
DORA BRZOVIĆ (HUS-OS)
5016
614
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
666
3
DORA GOLAC (DRAGA)
5018
595
1
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
666
2
DORA GOLAC (DRAGA)
Osvajači medalja
1. DORA GOLAC, DRAGA
2. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. MATEA PETOHLEB, FIGHTER
3. DORA BRZOVIĆ, HUS
FC - Seniors (male) -91
RING016
495
2
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
514
1
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
RING017
282
0
LUKA KRALJEV (PITBUL)
754
3
MARIO MAJIĆ (IMPACT)
RING054
495
1
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
754
2
MARIO MAJIĆ (IMPACT)
Osvajači medalja
1. MARIO MAJIĆ, IMPACT
2. MARIO DUJMOVIĆ, HUS
3. LUKA KRALJEV, PIT BULL, Split
3. DAVOR PERKOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
K1 - Juniors (male) -81
RING006
498
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
423
3
VITO BANOVIC (KBRUDAN)
447
VJEKOSLAV DUJIĆ (SPARTAN)
722
AMAR ABDIĆ (FBH)
421
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
RING034
423
0
VITO BANOVIC (KBRUDAN)
447
3
VJEKOSLAV DUJIĆ (SPARTAN)
RING035
722
3
AMAR ABDIĆ (FBH)
421
0
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
RING065
447
2
VJEKOSLAV DUJIĆ (SPARTAN)
722
1
AMAR ABDIĆ (FBH)
Osvajači medalja
1. VJEKOSLAV DUJIĆ, SPARTAN GYM
2. AMAR ABDIĆ, FAVORIT BH
3. VITO BANOVIC, RUDAN
3. IVAN PROJIC, RUDAN
K1 - Seniors (male) -91
RING024
491
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
570
0
DRAŽENKO LOVRIĆ (FIGHTER)
RING025
291
3
MARKO MARTINJAK (ZG)
493
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
RING060
491
1
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
291
2
MARKO MARTINJAK (ZG)
Osvajači medalja
1. MARKO MARTINJAK, ZAGREB
2. MATE LABROVIĆ, MORNAR
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
3. DRAŽENKO LOVRIĆ, IMOTSKI
K1 - Seniors (male) +91
RING026
453
3
MIROSLAV VUJOVIĆ (MNE)
580
0
ELVIS ŠAKANOVIĆ (PRIME)
RING027
494
0
ZVONIMIR ČOTRA (HUS-OS)
298
3
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
RING061
453
3
MIROSLAV VUJOVIĆ (MNE)
298
0
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. MIROSLAV VUJOVIĆ, KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
2. SEAN ŠTURBEJ, PREDATOR
3. ELVIS ŠAKANOVIĆ, PRIME
3. ZVONIMIR ČOTRA, HUS