kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Bosnia and Herzegovina Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
ATUS GRATKORN
BEREMEND SPORT KFT
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
EXCALIBUR
Ilidža Sarajevo
JASTREB SARAJEVO
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK POMURJE
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Knock Down
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PTUJ
sana 2004
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -42
PF - Seniors (male) -69
PF - Seniors (male) +94
LC - Seniors (male) -69
LK - Seniors (male) -86
PF - Older cadets (male) -63
1066
248
10
DEJAN DUH (PTUJ)
32
7
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
1067
226
3
LOREN DOMBA (LAV)
289
0
AJDIN REDZIC (SANA)
1071
248
7
DEJAN DUH (PTUJ)
226
4
LOREN DOMBA (LAV)
Osvajači medalja
1. DEJAN DUH, PTUJ
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Medulin
3. AJDIN REDZIC, sana 2004
PF - Older cadets (male) +69
1069
258
5
NIKO RITLOP (PTUJ)
290
3
ADIS KRUPIC (SANA)
1070
263
7
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
273
3
ANTONELO PEJIĆ (BIHAC)
1073
258
0
NIKO RITLOP (PTUJ)
263
6
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. NIKO RITLOP, PTUJ
3. ANTONELO PEJIĆ, "ZINO"
3. ADIS KRUPIC, sana 2004
PF - Older cadets (female) -42
1072
4
3
DÓRA BALAJTHY (BER.)
299
0
LAJLA MULALIC (SANA)
55
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
1074
4
1
DÓRA BALAJTHY (BER.)
55
9
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
Osvajači medalja
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN
2. DÓRA BALAJTHY, BEREMEND SPORT KFT
3. LAJLA MULALIC, sana 2004
3. ----
PF - Seniors (male) -69
1083
210
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
295
0
NEDIM HOROZOVIC (SANA)
207
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
1085
210
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
207
5
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) +94
1087
11
3
ISTVÁN TÓTH (BER.)
297
0
KENAN HARALCIC (SANA)
9
PÉTER TISZA (BER.)
1089
11
3
ISTVÁN TÓTH (BER.)
9
0
PÉTER TISZA (BER.)
Osvajači medalja
1. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. PÉTER TISZA, BEREMEND SPORT KFT
3. KENAN HARALCIC, sana 2004
3. ----
LC - Seniors (male) -69
2024
296
0
NEDIM HOROZOVIC (SANA)
211
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
209
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
2026
211
1
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
209
2
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NEDIM HOROZOVIC, sana 2004
3. ----
LK - Seniors (male) -86
R007
301
0
SABAHUDIN DZABIC (SANA)
181
3
DRAGAN MARMAT (GEPARD)
Osvajači medalja
1. DRAGAN MARMAT, Taekwon-do Klub Gepard
2. SABAHUDIN DZABIC, sana 2004
3. ----
3. ----