kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Bosnia and Herzegovina Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 4
Borilište R
Borilište R.
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (female) -60
KL - Seniors (male) -74
KL - Seniors (male) -79
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) -89
KL - Seniors (male) +94
KL - Seniors (female) -55
KL - Seniors (female) -60
KL - Juniors (male) -63
R.010
82
0
ANIS BAJRAMOVIĆ (LJUTOCH)
114
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
307
DENIS HRNČIĆ (VITEZBK)
R.013
114
2
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
307
1
DENIS HRNČIĆ (VITEZBK)
Osvajači medalja
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. DENIS HRNČIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ANIS BAJRAMOVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
KL - Juniors (male) -69
R.011
323
0
AZIZ ČORALIĆ (BIHAĆ)
84
3
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
R.012
43
1
ANEL HUSKIĆ (BIHAĆ)
194
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
R.014
84
1
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
194
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. ERMIN IMŠIROVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ANEL HUSKIĆ, KBC "Bihać"
3. AZIZ ČORALIĆ, KBC "Bihać"
KL - Juniors (male) -79
R.015
83
1
BENJAMIN DIZDAREVIĆ (LJUTOCH)
40
2
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. SINANUDDIN DURAKOVIĆ, KBC "Bihać"
2. BENJAMIN DIZDAREVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -89
R.016
187
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
319
0
AMIR BOTONJIC (SANICA)
Osvajači medalja
1. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
2. AMIR BOTONJIC, KBK "Sanica"
3. ----
3. ----
KL - Juniors (female) -60
R.017
312
3
ŽELJANA IVANIŠEVIĆ (EXCALIB)
221
0
JELENA UGRINA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. ŽELJANA IVANIŠEVIĆ, EXCALIBUR
2. JELENA UGRINA, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -74
R.018
191
2
ESMIR PILAV (BORAC)
269
1
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. ESMIR PILAV, KBS Borac Jelah
2. TIMI PUNGARŠEK, PTUJ
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -79
R.019
86
3
HAMZA MALKOČ (LJUTOCH)
138
0
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
177
ŽIGA CRNIĆ (GEPARD)
R.020
47
0
DAVID LUKMAN (POMURJE)
315
3
ADIN MUHIĆ (KNCKDWN)
137
RADOVAN KOVAČEVIĆ (KBKDESP)
R.021
86
0
HAMZA MALKOČ (LJUTOCH)
177
3
ŽIGA CRNIĆ (GEPARD)
R.022
315
3
ADIN MUHIĆ (KNCKDWN)
137
0
RADOVAN KOVAČEVIĆ (KBKDESP)
R.024
177
1
ŽIGA CRNIĆ (GEPARD)
315
2
ADIN MUHIĆ (KNCKDWN)
Osvajači medalja
1. ADIN MUHIĆ, Knock Down
2. ŽIGA CRNIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
3. RADOVAN KOVAČEVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
3. HAMZA MALKOČ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Seniors (male) -84
R.023
141
0
HAMZA MALKOČ (LJUTOCH)
51
3
NIKOLA GERŠANOV (POMURJE)
19
MATEO MOKOLE (TIGAR)
R.025
51
1
NIKOLA GERŠANOV (POMURJE)
19
2
MATEO MOKOLE (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. NIKOLA GERŠANOV, KBK POMURJE
3. HAMZA MALKOČ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
KL - Seniors (male) -89
R.026
140
0
AJDINO KURTAGIĆ (LJUTOCH)
20
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. AJDINO KURTAGIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) +94
R.027
179
1
MITJA ŠUMLJAK (GEPARD)
196
2
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
2. MITJA ŠUMLJAK, Taekwon-do Klub Gepard
3. ----
3. ----
KL - Seniors (female) -55
R.028
77
3
ADELINA HRNJICA (LJUTOCH)
18
0
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ADELINA HRNJICA, KBS Ljutoc Orasac
2. LUCIJA POLOVINA, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL - Seniors (female) -60
R.029.1
236
2
ANA ALABER (LAV)
78
1
ADELINA HRNJICA (LJUTOCH)
R.029.2
88
0
MAJDA HRNJICA (LJUTOCH)
329
3
ŽELJANA IVANIŠEVIĆ (EXCALIB)
R.030
236
1
ANA ALABER (LAV)
329
2
ŽELJANA IVANIŠEVIĆ (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. ŽELJANA IVANIŠEVIĆ, EXCALIBUR
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. MAJDA HRNJICA, KBS Ljutoc Orasac
3. ADELINA HRNJICA, KBS Ljutoc Orasac