kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bosnia and Herzegovina Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 4
Area R
Area R.
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniors (male) -63,5
FC - Seniors (male) +91
LK - Juniors (male) -60
LK - Juniors (male) -67
LK - Juniors (male) -91
LK - Juniors (female) -60
LK - Seniors (male) -75
LK - Seniors (male) -86
FC - Juniors (male) -63,5
R002
282
0
DENIS HRNČIĆ (VITEZBK)
317
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. DENIS HRNČIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
3. ----
FC - Seniors (male) +91
R008
110
0
DINO ČUKLE (ILID-SA)
284
3
ADIS BEŠIĆ (VITEZBK)
Medalists
1. ADIS BEŠIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
2. DINO ČUKLE, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -60
R003
46
0
PERŠOLJA JANEZ (KTB KK)
64
3
MARKO DMITROVIĆ (888)
Medalists
1. MARKO DMITROVIĆ, kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
2. PERŠOLJA JANEZ, KTB Krško
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -67
R001
316
3
KENAN ČATIĆ (KNCKDWN)
229
0
ŽUNIĆ TARIK (POSUJŠE)
238
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R009
316
0
KENAN ČATIĆ (KNCKDWN)
238
3
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. KENAN ČATIĆ, Knock Down
3. ŽUNIĆ TARIK, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
LK - Juniors (male) -91
R004
321
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
98
0
AMIR BOTONJIC (SANICA)
Medalists
1. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
2. AMIR BOTONJIC, KBK "Sanica"
3. ----
3. ----
LK - Juniors (female) -60
R005
119
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
254
0
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. DŽENETA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -75
R006
125
3
ILIJA VIDOVIĆ (BIH)
320
0
ALE HUKANOVIĆ (VITEZBK)
Medalists
1. ILIJA VIDOVIĆ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
2. ALE HUKANOVIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -86
R007
301
0
SABAHUDIN DZABIC (SANA)
181
3
DRAGAN MARMAT (GEPARD)
Medalists
1. DRAGAN MARMAT, Taekwon-do Klub Gepard
2. SABAHUDIN DZABIC, sana 2004
3. ----
3. ----