kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Bosnia and Herzegovina Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 4
Borilište R
Borilište R.
TEŽINE / UZRASTI
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (female) -42
LC - Older cadets (female) -46
LC - Older cadets (female) -55
LC - Older cadets (female) -60
LC - Older cadets (female) +65
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -89
LC - Juniors (female) -60
LC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -74
LC - Seniors (male) -84
LC - Seniors (male) -89
LC - Seniors (male) +94
LC - Seniors (female) -65
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (female) -55
KL - Older cadets (female) -60
LC - Older cadets (male) -42
2001
164
3
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
271
0
PATRIK PEJIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. IVAN MEŠTROVIĆ, ZMAJ
2. PATRIK PEJIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -47
2002
142
2
ARMIN DURAKOVIĆ (VITEZBK)
185
1
ENEJ ŠUMLJAK (GEPARD)
Osvajači medalja
1. ARMIN DURAKOVIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
2. ENEJ ŠUMLJAK, Taekwon-do Klub Gepard
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
2003
116
1
ARMEN HOTI (BURA)
214
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ARMEN HOTI, BURA
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
2004
69
1
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
241
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
2005
175
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
156
3
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
2007
241
0
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
156
3
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
Osvajači medalja
1. ANTE OŽBOLT, DRAGA
2. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
3. EDIN RAMDEDOVIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
3. EMIR HADŽIĆ, KBC "Bihać"
LC - Older cadets (male) -69
2006
153
2
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
318
1
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
16
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
2008
153
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
16
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. TINO PARAVIĆ, DRAGA
2. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
LC - Older cadets (female) -42
2009
3
0
DÓRA BALAJTHY (BER.)
57
3
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
Osvajači medalja
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN
2. DÓRA BALAJTHY, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -46
2010
306
0
MATEA FAJKOVIĆ (JASTRE)
277
3
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
Osvajači medalja
1. ADNA JUSIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
2. MATEA FAJKOVIĆ, JASTREB SARAJEVO
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -55
2011
268
0
MELISA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
174
3
HANNA ČATAKOVIĆ (GEPARD)
275
NAIDA MUHIĆ (BIHAC)
2013
174
3
HANNA ČATAKOVIĆ (GEPARD)
275
0
NAIDA MUHIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. HANNA ČATAKOVIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
2. NAIDA MUHIĆ, "ZINO"
3. MELISA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Older cadets (female) -60
2012
74
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
276
0
NAIDA MUHIĆ (BIHAC)
218
BARBARA PALEKA (MARJAN)
2014
74
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
218
0
BARBARA PALEKA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. BARBARA PALEKA, MARJAN 1975
3. NAIDA MUHIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Older cadets (female) +65
2017
120
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
272
0
ADNA BEHREM (BIHAC)
Osvajači medalja
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. ADNA BEHREM, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -63
2016
231
0
ADIS ŠEHOVIĆ (JASTRE)
113
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
99
MERIM KARABEGOVIĆ (LJUTOCH)
2018
113
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
99
0
MERIM KARABEGOVIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. MERIM KARABEGOVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ADIS ŠEHOVIĆ, JASTREB SARAJEVO
3. ----
LC - Juniors (male) -74
2019
195
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
62
0
DAVID LINC (LAV)
158
ROKO VULETA (DRAGA)
2021
195
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
158
0
ROKO VULETA (DRAGA)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. ROKO VULETA, DRAGA
3. DAVID LINC, LAV, Pula
3. ----
LC - Juniors (male) -89
2020
97
0
HARIS OKIC (SANICA)
188
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
148
AHMED RAMIĆ (VITEZBK)
2022
188
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
148
0
AHMED RAMIĆ (VITEZBK)
Osvajači medalja
1. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
2. AHMED RAMIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. HARIS OKIC, KBK "Sanica"
3. ----
LC - Juniors (female) -60
2023
75
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
219
0
JELENA UGRINA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. JELENA UGRINA, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -69
2024
296
0
NEDIM HOROZOVIC (SANA)
211
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
209
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
2026
211
1
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
209
2
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NEDIM HOROZOVIC, sana 2004
3. ----
LC - Seniors (male) -74
2025
189
3
ESMIR PILAV (BORAC)
8
0
ZOLTÁN CSORDÁS (BER.)
Osvajači medalja
1. ESMIR PILAV, KBS Borac Jelah
2. ZOLTÁN CSORDÁS, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -84
2027
52
3
TADEJ BORKO (POMURJE)
6
0
ÁRON MECSEKI (BER.)
Osvajači medalja
1. TADEJ BORKO, KBK POMURJE
2. ÁRON MECSEKI, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -89
2028
14
0
BALAJTHY ZOLTÁN (BER.)
48
3
DAVID ŽIBRAT (POMURJE)
Osvajači medalja
1. DAVID ŽIBRAT, KBK POMURJE
2. BALAJTHY ZOLTÁN, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) +94
2029
178
0
MITJA ŠUMLJAK (GEPARD)
12
3
ISTVÁN TÓTH (BER.)
2030
10
0
PÉTER TISZA (BER.)
197
3
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
2032
12
0
ISTVÁN TÓTH (BER.)
197
3
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
2. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. PÉTER TISZA, BEREMEND SPORT KFT
3. MITJA ŠUMLJAK, Taekwon-do Klub Gepard
LC - Seniors (female) -65
2031
151
2
LEJLA VOJIĆ (LJUTOCH)
169
1
MAJDA HRNJICA (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. LEJLA VOJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. MAJDA HRNJICA, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
2033
313
0
PJETER CURI (EXCALIB)
127
3
PETAR POPOVIĆ (BIH)
Osvajači medalja
1. PETAR POPOVIĆ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
2. PJETER CURI, EXCALIBUR
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -63
2034
126
3
KARLO KOVAČ (BIH)
17
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
2035
288
1
DENY ČAVKA (ILID-SA)
314
2
PJETER CURI (EXCALIB)
2037
126
3
KARLO KOVAČ (BIH)
314
0
PJETER CURI (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. KARLO KOVAČ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
2. PJETER CURI, EXCALIBUR
3. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DENY ČAVKA, Ilidža Sarajevo
KL - Older cadets (male) -69
2036
107
0
IVAN VULJANIĆ (TIGAR)
154
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. TINO PARAVIĆ, DRAGA
2. IVAN VULJANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
2038
91
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
136
0
ALEKSANDAR DAVIDOVIĆ (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -55
2039
182
0
EDITA BRKIĆ (BORAC)
139
0
BOJANA RAILIC (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. EDITA BRKIĆ, KBS Borac Jelah
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -60
2040
80
2
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
183
1
EDITA BRKIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. AMINA ŠEHIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. EDITA BRKIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----