kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bosnia and Herzegovina Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
MF - Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (male) -37
1052
167
6
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
217
4
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
308
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1054
167
5
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
308
9
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. NENO KURTANJEK, ZMAJ
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Older cadets (male) -42
1055
41
7
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
309
4
DIEGO ALDIN (BURA)
1056
163
1
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
160
4
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1058
41
2
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
160
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. DIEGO ALDIN, BURA
3. IVAN MEŠTROVIĆ, ZMAJ
PF - Older cadets (male) -47
1057
222
0
IVAN TUKA (LAV)
42
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
118
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
1059
42
2
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
118
1
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. ANTONIO PELČIĆ, BURA
3. IVAN TUKA, LAV, Pula
3. ----
PF - Older cadets (male) -52
1060
24
1
LOREN DOMBA (LAV)
203
8
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1061
152
6
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
37
9
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
1063
203
8
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
37
5
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Medalists
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
PF - Older cadets (male) -57
1062
246
5
DEJAN DUH (PTUJ)
240
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
204
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
280
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
155
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
1064
246
3
DEJAN DUH (PTUJ)
204
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1065
280
14
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
155
9
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
1068
246
6
DEJAN DUH (PTUJ)
280
2
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
Medalists
1. DEJAN DUH, PTUJ
2. EDIN RAMDEDOVIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANTE OŽBOLT, DRAGA
PF - Older cadets (male) -63
1066
248
10
DEJAN DUH (PTUJ)
32
7
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
1067
226
3
LOREN DOMBA (LAV)
289
0
AJDIN REDZIC (SANA)
1071
248
7
DEJAN DUH (PTUJ)
226
4
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. DEJAN DUH, PTUJ
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Medulin
3. AJDIN REDZIC, sana 2004
PF - Older cadets (male) +69
1069
258
5
NIKO RITLOP (PTUJ)
290
3
ADIS KRUPIC (SANA)
1070
263
7
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
273
3
ANTONELO PEJIĆ (BIHAC)
1073
258
0
NIKO RITLOP (PTUJ)
263
6
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. NIKO RITLOP, PTUJ
3. ANTONELO PEJIĆ, "ZINO"
3. ADIS KRUPIC, sana 2004