kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
BALKAN OPEN 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Younger cadets (male)
LC - Younger cadets (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Veterans (male)
KL - Younger cadets (male)
KL - Younger cadets (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) -94
KL - Juniors (male) -57
SATURDAY001
536
3
SADIK GAŠI (REBEL)
694
0
ERMIN ŠABIĆ (BORAC)
405
TEKESIC ENSAR (IZAZOV)
292
HAMZA HAMZIC (POKOJ)
698
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
SATURDAY003
536
3
SADIK GAŠI (REBEL)
405
0
TEKESIC ENSAR (IZAZOV)
SATURDAY002
292
0
HAMZA HAMZIC (POKOJ)
698
3
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
SATURDAY005
536
0
SADIK GAŠI (REBEL)
698
3
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
Osvajači medalja
1. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
2. SADIK GAŠI, Rebel-Carnage global team Montenegro
3. HAMZA HAMZIC, KBS Pokoj
3. TEKESIC ENSAR, KBK "IZAZOV" Bugojno
KL - Juniors (male) -63
SATURDAY004
452
3
MARIO LONČAR (MAWASHI)
354
0
ĐURO BJELIĆ (BUDVA)
621
ALDIN PASCANOVIC (KBSGOLD)
784
DINO RAPKIC (KBSGOLD)
618
ALDIN CORSULJIC (KBSGOLD)
SATURDAY006
452
3
MARIO LONČAR (MAWASHI)
621
0
ALDIN PASCANOVIC (KBSGOLD)
SATURDAY007
784
3
DINO RAPKIC (KBSGOLD)
618
0
ALDIN CORSULJIC (KBSGOLD)
SATURDAY009
452
3
MARIO LONČAR (MAWASHI)
784
0
DINO RAPKIC (KBSGOLD)
Osvajači medalja
1. MARIO LONČAR, MAWASHI
2. DINO RAPKIC, Golden Team Kalesija
3. ALDIN PASCANOVIC, Golden Team Kalesija
3. ALDIN CORSULJIC, Golden Team Kalesija
KL - Juniors (male) -69
SATURDAY008
633
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
692
0
IJAD RAMIĆ (BORAC)
SATURDAY010
533
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
228
3
ANTON COLESNIC (MTEAM)
SATURDAY011
623
3
BENJAMIN MAGLIĆ (USORA)
816
0
EDIN AVOIĆ (ZVORNIK)
171
EMIR MRDIĆ (N. GRAD)
SATURDAY012
633
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
228
0
ANTON COLESNIC (MTEAM)
SATURDAY013
623
0
BENJAMIN MAGLIĆ (USORA)
171
3
EMIR MRDIĆ (N. GRAD)
SATURDAY015
633
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
171
3
EMIR MRDIĆ (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. EMIR MRDIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. BENJAMIN MAGLIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ANTON COLESNIC, Moldova Team
KL - Juniors (male) -74
SATURDAY014
5
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
660
0
ADNAN MULAVDIC (KB)
677
DEJAN JANJILOVIĆ (DOBOJ)
SATURDAY016
5
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
677
0
DEJAN JANJILOVIĆ (DOBOJ)
Osvajači medalja
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. DEJAN JANJILOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. ADNAN MULAVDIC, Flek Tom Cat Zivinice
3. ----
KL - Juniors (male) -84
SATURDAY017
393
3
KRISTIJAN SEKULIĆ (TESLIC)
532
0
ERMIN DUMANJIC (RADNICK)
747
SENJANIN CURAN (KBKPRNJ)
707
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
303
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
SATURDAY019
393
3
KRISTIJAN SEKULIĆ (TESLIC)
747
0
SENJANIN CURAN (KBKPRNJ)
SATURDAY018
707
3
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
303
0
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
SATURDAY021
393
3
KRISTIJAN SEKULIĆ (TESLIC)
707
0
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN SEKULIĆ, Spartan Gym
2. MEHRIM BAŠIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. SENJANIN CURAN, Kick boxing club PRNJAVOR
3. MIRNES ČAVKIĆ, KBV Kurto
KL - Juniors (male) -89
SATURDAY020
680
3
PETAR DOŠLIĆ (DOBOJ)
748
0
NEMANJA DJURDJEVIC (KBKPRNJ)
246
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
98
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
584
SAKIB IBRISIMOVIC (BIRNO)
SATURDAY022
680
0
PETAR DOŠLIĆ (DOBOJ)
246
3
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY023
98
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
584
0
SAKIB IBRISIMOVIC (BIRNO)
SATURDAY025
246
0
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
98
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
2. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. SAKIB IBRISIMOVIC, Fight
3. PETAR DOŠLIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
KL - Juniors (male) -94
SATURDAY024
624
0
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
537
3
SAMIR HAJRULA (REBEL)
247
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY026
537
1
SAMIR HAJRULA (REBEL)
247
2
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. SAMIR HAJRULA, Rebel-Carnage global team Montenegro
3. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ----