kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
BALKAN OPEN 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Younger cadets (male)
LC - Younger cadets (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Veterans (male)
KL - Younger cadets (male)
KL - Younger cadets (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
LC - Older cadets (male) -32
LC - Older cadets (male) -37
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -32
4004
833
2
MOHAMAD ABD EL HAY (ISRAEL)
831
1
SULTAN ABD AL RAHMAN (ISRAEL)
Osvajači medalja
1. MOHAMAD ABD EL HAY, MA.CLUB
2. SULTAN ABD AL RAHMAN, MA.CLUB
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -37
4005
38
3
SAMARA KHALED (ISRAEL)
832
0
SULTAN ABD AL RAHMAN (ISRAEL)
Osvajači medalja
1. SAMARA KHALED, MA.CLUB
2. SULTAN ABD AL RAHMAN, MA.CLUB
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -42
4006
372
0
MARC KNECHTL (ASKOHUE)
83
3
AHMAD SAKER (SAKAS)
4007
40
0
KASKIYA OMAR (ISRAEL)
81
3
HUSEIN NATUOUR (SAKAS)
4009
83
2
AHMAD SAKER (SAKAS)
81
1
HUSEIN NATUOUR (SAKAS)
Osvajači medalja
1. AHMAD SAKER, Sakas Team
2. HUSEIN NATUOUR, Sakas Team
3. MARC KNECHTL, ASKO KICKBOXEN HUETTER
3. KASKIYA OMAR, MA.CLUB
LC - Older cadets (male) -47
4008
448
0
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
48
3
NIȚU ERIKO (ALEPH)
82
HUSEIN NATUOUR (SAKAS)
4010
48
2
NIȚU ERIKO (ALEPH)
82
1
HUSEIN NATUOUR (SAKAS)
Osvajači medalja
1. NIȚU ERIKO, Asociatia Club Sportiv Aleph
2. HUSEIN NATUOUR, Sakas Team
3. MATEO TURIĆ, MAWASHI
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
4011
760
0
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
839
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
673
PETAR GAVRAN (POSUJŠE)
4012
654
1
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
732
2
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
841
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
4013
760
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
673
0
PETAR GAVRAN (POSUJŠE)
4014
732
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
841
0
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
4016
760
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
732
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. KLISURA HAMZA, KBV FOJNICA
2. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
3. PETAR GAVRAN, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
4015
498
3
VLADO KREZO (LIVNO)
829
0
SAMSONOV CATALIN (MTEAM)
Osvajači medalja
1. VLADO KREZO, GOLDEN GLORY LIVNO
2. SAMSONOV CATALIN, Moldova Team
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -63
4017
313
3
MARTIN MANEV (MK STIP)
830
0
SAMSONOV CATALIN (MTEAM)
547
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
720
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
294
ELDIN MUJADZIC (POKOJ)
4019
313
0
MARTIN MANEV (MK STIP)
547
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
4018
720
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
294
0
ELDIN MUJADZIC (POKOJ)
4021
547
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
720
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ELDIN MUJADZIC, KBS Pokoj
3. MARTIN MANEV, GLADIJATOR STIP
LC - Older cadets (male) -69
4020
512
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
723
0
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
493
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
735
TILEN REPINA (PTUJ)
842
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
4022
512
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
493
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
4023
735
0
TILEN REPINA (PTUJ)
842
0
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
4025
493
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
735
0
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
4024
308
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
231
0
DERCACENCO IVAN (MTEAM)
Osvajači medalja
1. NIKOLA NACEV, GLADIJATOR STIP
2. DERCACENCO IVAN, Moldova Team
3. ----
3. ----