kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Steelfighter"
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
FAVORIT BH
GLADIJATOR
Guard klub kickbox KOŠICE
HUS
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC,,056,, Zvornik"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK RADNIK BIJELJINA
KBK"NIŠ"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Rudar Stanari
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KickBox Klub Univerzum
Kik boks klub "Lovćen"
Kik boks klub Tivat
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Lithuanian kickboxing federation
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Montenegro team
MOSLAVAC
Muay Thai & MMA Club xXx
OMEGA
PTUJ
Radnicki
SK KBS 011
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
K1 - Seniors (male) -75
LK - Juniors (male) -60
LK - Juniors (male) -63,5
LK - Seniors (male) -67
LK - Seniors (male) -75
KL - Older cadets (male) -52
3016
232
3
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
32
0
AMAR MURIĆ (UNIRO)
150
TARIK BAČIĆ (KBVFTC)
3017
347
3
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
516
0
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
485
STEFAN PUTINČANIN (BATAJA)
3018
232
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
150
3
TARIK BAČIĆ (KBVFTC)
3019
347
2
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
485
1
STEFAN PUTINČANIN (BATAJA)
3021
150
1
TARIK BAČIĆ (KBVFTC)
347
2
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
Medalists
1. ARMIN KARAŠIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. TARIK BAČIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. STEFAN PUTINČANIN, KBK BATAJNICA
3. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
KL - Older cadets (male) -57
3020
480
3
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
222
0
ANTEJ PENAVA (USORA)
136
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
162
UROS NESKOVIC (KOLUBAR)
576
AMAR AVDIĆ (KALESIJ)
3022
480
1
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
136
2
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
3023
162
0
UROS NESKOVIC (KOLUBAR)
576
3
AMAR AVDIĆ (KALESIJ)
3025
136
2
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
576
1
AMAR AVDIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. AMAR AVDIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. MIHAIL NOGOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. UROS NESKOVIC, Anarchy Gym
K1 - Seniors (male) -75
R030A
618
3
LUKA SPREMO (BATAJA)
550
0
ADIL HRUSTIĆ (ISAK-ZE)
Medalists
1. LUKA SPREMO, KBK BATAJNICA
2. ADIL HRUSTIĆ, Isak-Ze
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -60
R010
530
0
NIKOLA RATKOVIĆ (CG TEAM)
145
3
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
R011
104
3
ALEKSANDAR ZIVADINOVIC (KBKTIVA)
483
0
ŽARKO MIRČIĆ (BATAJA)
R047
145
3
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
104
0
ALEKSANDAR ZIVADINOVIC (KBKTIVA)
Medalists
1. ALMIN HODŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. ALEKSANDAR ZIVADINOVIC, Kik boks klub Tivat
3. NIKOLA RATKOVIĆ, Montenegro team
3. ŽARKO MIRČIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Juniors (male) -63,5
R001
325
3
DARKO NAJDOV (MK)
614
0
HARUN DURAKOVIĆ (KBVFTC)
384
NIKOLA LAZAREVIC (2010971)
344
PATRIK BUZA (BUZA ZG)
482
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R019
325
0
DARKO NAJDOV (MK)
384
3
NIKOLA LAZAREVIC (2010971)
R020
344
0
PATRIK BUZA (BUZA ZG)
482
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R053
384
3
NIKOLA LAZAREVIC (2010971)
482
0
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
Medalists
1. NIKOLA LAZAREVIC, KBK"NIŠ"
2. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. DARKO NAJDOV, Macedonia WAKO
3. PATRIK BUZA, TEAM BUZA
LK - Seniors (male) -67
R015
151
0
IRFAN PAŠANOVIĆ (KBVFTC)
156
0
NIKOLA VASIĆ (KBS 011)
481
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
R050
151
0
IRFAN PAŠANOVIĆ (KBVFTC)
481
3
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
Medalists
1. NIKOLA ALEKSIĆ, KBK BATAJNICA
2. IRFAN PAŠANOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -75
R016
486
3
DRAGO KONDIĆ (BATAJA)
319
0
BOBANCO ILIOSKI (MK)
Medalists
1. DRAGO KONDIĆ, KBK BATAJNICA
2. BOBANCO ILIOSKI, Macedonia WAKO
3. ----
3. ----