kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Steelfighter"
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
FAVORIT BH
GLADIJATOR
Guard klub kickbox KOŠICE
HUS
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC,,056,, Zvornik"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK RADNIK BIJELJINA
KBK"NIŠ"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Rudar Stanari
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KickBox Klub Univerzum
Kik boks klub "Lovćen"
Kik boks klub Tivat
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Lithuanian kickboxing federation
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Montenegro team
MOSLAVAC
Muay Thai & MMA Club xXx
OMEGA
PTUJ
Radnicki
SK KBS 011
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (female) -60
PF - Seniors (male) -69
PF - Seniors (male) -74
LC - Older cadets (female) -60
LC - Seniors (male) -69
PF - Younger cadets (male) -47
1040
371
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
300
3
PETAR DIMITROV (MASARU)
204
SERGEJ TEOFILOVIĆ (TEŠANJ)
1042
168
7
MORIS TRBULIN (LAV)
302
8
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
433
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
1043
365
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
280
10
ANDREY GALINOV (MASARU)
407
TILEN REPINA (PTUJ)
110
TEO GRGIĆ (2002BIH)
416
PRESLAV AVRAMOV (RADULOV)
1044
371
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
204
0
SERGEJ TEOFILOVIĆ (TEŠANJ)
1045
302
9
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
433
0
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
1046
280
0
ANDREY GALINOV (MASARU)
407
11
TILEN REPINA (PTUJ)
1047
110
10
TEO GRGIĆ (2002BIH)
416
0
PRESLAV AVRAMOV (RADULOV)
1048
371
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
302
11
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1049
407
6
TILEN REPINA (PTUJ)
110
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1051
302
1
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
407
4
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
PF - Older cadets (male) -47
2025
366
1
BORNA STAKOR (KBK MOS)
169
8
MORIS TRBULIN (LAV)
2026
471
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
450
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
2028
169
9
MORIS TRBULIN (LAV)
450
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. ----
PF - Older cadets (female) -60
2043
206
4
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
201
2
AZRA MUHIĆ (TEŠANJ)
2044
363
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
406
11
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
2046
206
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
406
10
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. AZRA MUHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
PF - Seniors (male) -69
2052
54
0
IZET BERIŠA (TEŠANJ)
368
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) -74
2053
565
0
DOMAGOJ PERIĆ (TGRBROD)
464
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
2053A
621
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
63
0
IZET BERIŠA (TEŠANJ)
2055
565
2
DOMAGOJ PERIĆ (TGRBROD)
621
12
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. DOMAGOJ PERIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -60
4040
364
2
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
202
1
AZRA MUHIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. AZRA MUHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -69
4049
369
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
52
1
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
71
IZET BERIŠA (TEŠANJ)
4051
369
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
71
0
IZET BERIŠA (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. IZET BERIŠA, CBS"Tešanj"Tešanj
3. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----