kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (female) -65
KL - Juniors (male) -69
4058
84
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
15
0
ELDAR HALILOVIĆ (CBS)
4060
186
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
660
0
BRANKO DJUKIĆ (MARIJAN)
4061
675
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
364
0
STEFAN SANDEV (MKD)
676
ARMIN ALKAZ (CBS)
4062
84
0
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
186
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
4063
675
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
676
0
ARMIN ALKAZ (CBS)
4065
186
0
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
675
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
3. ARMIN ALKAZ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. DÁNIEL HEGYESI, Esztergomi KBSE
KL - Juniors (male) -74
4064
375
0
BLASHKO PETKOVSKI (MKD)
194
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
12
EDNAN AGIĆ (CBS)
4066
287
2
MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CBS)
332
1
DRAGOMIR VESELINOVIĆ (KBS)
659
SAŠA KARAJICA (MARIJAN)
4067
194
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
12
0
EDNAN AGIĆ (CBS)
4068
287
3
MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CBS)
659
0
SAŠA KARAJICA (MARIJAN)
4071
194
3
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
287
0
MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CBS)
Osvajači medalja
1. EMANUEL SZMOLEK, Controll SportClub Szombathely
2. MURIZ HADŽIKADUNIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. EDNAN AGIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. SAŠA KARAJICA, Klub borilačkih sportova "Rudar"
KL - Juniors (male) -84
4073
370
3
DURAK ASANI (MKD)
658
0
SRDJAN VUČKOVAC (MARIJAN)
Osvajači medalja
1. DURAK ASANI, WAKO MACEDONIA
2. SRDJAN VUČKOVAC, Klub borilačkih sportova "Rudar"
3. ----
3. ----
KL - Juniors (female) -65
4081
661
0
NOVKA ČOPRKA (MARIJAN)
472
3
NEJRA RAHMANOVIĆ (ĐERZELZ)
Osvajači medalja
1. NEJRA RAHMANOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. NOVKA ČOPRKA, Klub borilačkih sportova "Rudar"
3. ----
3. ----