kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys +32
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (female) -65
PF - Juniors (female) -55
PF - Seniors (female) -70
LC - Older cadets (female) -60
LC - Juniors (female) -65
LC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -94
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (female) -55
KL - Seniors (male) -63
LK - Juniors (male) -91
LK - Seniors (male) -75
PF - Boys +32
1007
384
0
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
585
7
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
24
BENEDEK HADRA (BER.)
594
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
69
HUSO HUSEIN TOPCIBASIC (DENMARK)
1009
585
0
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
24
0
BENEDEK HADRA (BER.)
1010
594
0
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
69
0
HUSO HUSEIN TOPCIBASIC (DENMARK)
1012
585
4
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
594
1
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. EMMAN BRKIĆ, "ZINO"
3. BENEDEK HADRA, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1034
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
595
0
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
1036
274
3
MORIS TRBULIN (LAV)
428
8
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1037
387
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
360
0
SANJIN HRNJICA (LJUTOCH)
1038
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
439
0
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
1039
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
428
2
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1040
387
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
428
0
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
PF - Younger cadets (male) +47
2004
234
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
558
4
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
476
JAHJA BAJRIĆ (ĐERZELZ)
2004A
597
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
681
6
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
434
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2006
558
7
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
476
1
JAHJA BAJRIĆ (ĐERZELZ)
2007
681
2
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
434
0
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2009
558
2
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
681
3
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
Osvajači medalja
1. DOMINIK LOÓS, Yoko Kick-box Team
2. RIJAD OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
3. JAHJA BAJRIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
PF - Older cadets (male) -47
2013
54
2
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
442
1
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
609
ELVIN PEČENKOVIĆ (BIHAC)
2015
54
6
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
609
0
ELVIN PEČENKOVIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. DOMINIK LOÓS, Yoko Kick-box Team
2. ELVIN PEČENKOVIĆ, "ZINO"
3. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
3. ----
PF - Older cadets (female) -65
2021
590
4
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
596
2
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. DIANA RAMIĆ, "ZINO"
2. HANA MIDŽIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) -55
2026
35
1
KLAUDIA KOVÁCS (BER.)
607
5
SANDRA ČELEBIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. SANDRA ČELEBIĆ, "ZINO"
2. KLAUDIA KOVÁCS, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
PF - Seniors (female) -70
2035
602
6
SARA PAČIĆ (BIHAC)
534
0
MIJA UKROPINA (KBV)
Osvajači medalja
1. SARA PAČIĆ, "ZINO"
2. MIJA UKROPINA, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -60
3029
403
0
MARINA LONČAR (FIGHTER)
366
0
VIKTORIJA VARADINOVA (MKD)
600
NAIDA MUHIĆ (BIHAC)
3031
366
3
VIKTORIJA VARADINOVA (MKD)
600
0
NAIDA MUHIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA VARADINOVA, WAKO MACEDONIA
2. NAIDA MUHIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -65
3058
500
3
TEODORA MIČIĆ (KBV)
606
0
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
3059
632
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
313
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
3061
500
0
TEODORA MIČIĆ (KBV)
313
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. TEODORA MIČIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
3. EMINA FERIZOVIĆ, "ZINO"
LC - Seniors (male) -69
3063
599
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
101
3
BALÁZS TAR (ZMKBA_H)
Osvajači medalja
1. BALÁZS TAR, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
2. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -94
3068
286
1
FRANJO ČUPIĆ (CBS)
611
2
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
3068A
624
2
RAMIZ SEHOVIC (TOOORNA)
682
1
JASMIN HAMZIĆ (KALESIJ)
3070
611
0
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
624
3
RAMIZ SEHOVIC (TOOORNA)
Osvajači medalja
1. RAMIZ SEHOVIC, KBV Tornado Sarajevo
2. RAMIZ HOŠIĆ, "ZINO"
3. JASMIN HAMZIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. FRANJO ČUPIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
KL - Juniors (male) -63
4050
561
3
SLOBODAN BJELIČIĆ (RUDAR)
393
0
BRANKO MILIĆ (TRN2010)
398
DARKO VASILJEVIC (0707788)
162
PETAR PETROVIC (KOLUBAR)
591
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
380
BURIM RUFATI (MKD)
263
MILÀN HABDA (CONTROL)
14
ADNAN HALILOVIĆ (CBS)
663
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDOB)
4052
561
1
SLOBODAN BJELIČIĆ (RUDAR)
398
2
DARKO VASILJEVIC (0707788)
4053
162
0
PETAR PETROVIC (KOLUBAR)
591
3
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
4054
380
0
BURIM RUFATI (MKD)
263
3
MILÀN HABDA (CONTROL)
4055
14
0
ADNAN HALILOVIĆ (CBS)
663
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDOB)
4056
398
0
DARKO VASILJEVIC (0707788)
591
3
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
4057
263
1
MILÀN HABDA (CONTROL)
663
2
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDOB)
4059
591
2
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
663
1
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (PREDOB)
Osvajači medalja
1. DINKO HALILAGIĆ, "ZINO"
2. SLAVIŠA JANJILOVIĆ, PREDATOR DOBOJ
3. DARKO VASILJEVIC, Kickboxing klub gong prijedor
3. MILÀN HABDA, Controll SportClub Szombathely
KL - Juniors (female) -55
4075
202
3
PETRA VANCSIK (CONTROL)
662
0
AMIRA KUNALIĆ (PREDOB)
4076
409
0
ANAMARIJA RADMAN (STEELA)
603
3
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAC)
4079
202
0
PETRA VANCSIK (CONTROL)
603
3
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ŠEJLA ORAŠČANIN, "ZINO"
2. PETRA VANCSIK, Controll SportClub Szombathely
3. ANAMARIJA RADMAN, Kickboxing klub BITLIS
3. AMIRA KUNALIĆ, PREDATOR DOBOJ
KL - Seniors (male) -63
4083
281
0
AGO ARTUKOVIC (CBS)
601
3
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
586
AMAR NUROVIĆ (CBS)
4085
601
3
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
586
0
AMAR NUROVIĆ (CBS)
Osvajači medalja
1. NIJAZ LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
2. AMAR NUROVIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. AGO ARTUKOVIC, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ----
LK - Juniors (male) -91
RING015
525
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
598
0
HARIS ZJAKIĆ (BIHAC)
RING016
540
0
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
448
3
MIRZA PRAMENKOVIC (111!!!!)
RING050
525
1
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
448
2
MIRZA PRAMENKOVIC (111!!!!)
Osvajači medalja
1. MIRZA PRAMENKOVIC, KBK " Golden Fighters" Iliđža
2. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
3. ENSAR KOŽO, Isak-Ze
3. HARIS ZJAKIĆ, "ZINO"
LK - Seniors (male) -75
RING001
308
0
VASILIJE TERZIC (KBK"081)
608
3
DINO KURJAKOVIĆ (BIHAC)
447
DEJAN DRAGOVIĆ (VELEZ)
526
IGOR MACKOVIC (WINERR)
179
ŽIGA PEČNIK (SANDE T)
RING023
608
0
DINO KURJAKOVIĆ (BIHAC)
447
3
DEJAN DRAGOVIĆ (VELEZ)
RING024
526
0
IGOR MACKOVIC (WINERR)
179
3
ŽIGA PEČNIK (SANDE T)
RING057
447
2
DEJAN DRAGOVIĆ (VELEZ)
179
1
ŽIGA PEČNIK (SANDE T)
Osvajači medalja
1. DEJAN DRAGOVIĆ, Velež Nevesinje
2. ŽIGA PEČNIK, KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
3. DINO KURJAKOVIĆ, "ZINO"
3. IGOR MACKOVIC, KBS Winer Prijedor