Odabrano natjecanje: Alpe Adria Open 2019.

DISCIPLINE
 
 

PF - Dječaci početnici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARIN VULETIĆPLANET SPORTPF-DJ-P-M+324432025
2.KALOIAN HARIZANOV teamRADULOVPF-DJ-P-M-28331703
3.NIKO STOJKOVSKIPLANET SPORTPF-DJ-P-M-222223012
4.IVO VASILEV teamRADULOVPF-DJ-P-M-32, PF-DJ-P-M+326524014
5.JAN HALAMBEKVRSARPF-DJ-P-M+324322013
6.DINO TABAINTROJAN-ISTRAPF-DJ-P-M+32321709
7.LUKA GRABARPLANET SPORTPF-DJ-P-M-28211404
8.VITO LAZARIĆPLANET SPORTPF-DJ-P-M-28211703
9.RIKO LJUBIĆBTIPF-DJ-P-M-22211500
10.BORIS KRAJNCkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-DJ-P-M+3221600
11.IGOR RADEŠIĆTROJAN-ISTRAPF-DJ-P-M-2821170-1
12.DINO ČUSTOVIĆKBC "Bihać" PF-DJ-P-M-222170-2
13.DAVID ŠTIKAVECkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-DJ-P-M+3221140-6
14.TIN CAPANTIGAR, SlunjPF-DJ-P-M+322100-6
15.YULIAN KRASTEV teamRADULOVPF-DJ-P-M-32, PF-DJ-P-M+323180-6
16.DAVID GREBLOFIGHTERPF-DJ-P-M-3210000
17.ETIENNE RITOŠAZEUSPF-DJ-P-M-2210000
18.LUKA MARIĆPLANET SPORTPF-DJ-P-M-2810000
19.MAX BABINPLANET SPORTPF-DJ-P-M+3210000
20.HRVOJE KOPREKKUTINAPF-DJ-P-M+321090-2
21.TIN PETRIĆPLANET SPORTPF-DJ-P-M-281070-3
22.DAVID VRETENARPLANET SPORTPF-DJ-P-M-321020-3
23.BORIS BLAGOEV teamRADULOVPF-DJ-P-M-321010-5
24.JAKOV INJIĆIVANIĆ GRADPF-DJ-P-M+321000-6
25.JOŠKO MRKONJATIGAR, SlunjPF-DJ-P-M+321000-6
26.JURE TOKIĆVELEBITPF-DJ-P-M+321000-6
27.SIMON MIKOLAVČIĆFIGHTERPF-DJ-P-M+321000-6
28.ŠIMUN KRAMARIĆDRAGAPF-DJ-P-M-281000-6
29.BLAŽ KRAJNCkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-DJ-P-M+321020-9
30.LIAM RITOŠAZEUSPF-DJ-P-M-221010-10

PF - Djevojčice počenice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARI BLAGOEVA teamRADULOVPF-DJ-P-Ž-283329024
2.DIMANA SHOPSKA teamRADULOVPF-DJ-P-Ž+323317015
3.TENA KAČMARČIKKUTINAPF-DJ-P-Ž-222213013
4.LARISA VIDOVIČPTUJPF-DJ-P-Ž-32, PF-DJ-P-Ž+3243700
5.TAJA ŠIBILAPTUJPF-DJ-P-Ž+32321305
6.DANA SAMSAKBK KoperPF-DJ-P-Ž-32211309
7.RENATA HOŠKOKUTINAPF-DJ-P-Ž-28211000
8.LUCIJA BABIĆTIGAR, KarlovacPF-DJ-P-Ž-222160-1
9.KLARA PAULIĆTIGAR, SlunjPF-DJ-P-Ž-28, PF-DJ-P-Ž-322010-8
10.PETRA RENDULIĆTIGAR, SlunjPF-DJ-P-Ž-32, PF-DJ-P-Ž+322020-16
11.HELI ŠAVKOFIGHTERPF-DJ-P-Ž+321030-2
12.LILI SEŠLARkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-DJ-P-Ž-321000-5
13.ANA NEMARNIKFIGHTERPF-DJ-P-Ž-281010-6
14.LARISA KNEŽEVIĆFIGHTERPF-DJ-P-Ž-221000-6
15.LEA SAVANA JERMANFIGHTERPF-DJ-P-Ž-221000-6
16.PETRA GOLOJKAFIGHTERPF-DJ-P-Ž+321000-6
17.TARA MATIJEVIĆLAV, PulaPF-DJ-P-Ž-281010-10

PF - Dječaci

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.PATRIK PRESEČANIVANIĆ GRADPF-DJ-M-27, PF-DJ-M-305527018
2.MATEJ ŽAMARIJAJASTREBPF-DJ-M+363326019
3.MARTIN GRUBIŠAJASTREBPF-DJ-M-332213010
4.LUKA GRABARPLANET SPORTPF-DJ-M-24221909
5.YULIAN KRASTEV teamRADULOVPF-DJ-M-36221208
6.NIKOLA ANDRIĆVRSARPF-DJ-M-30321508
7.BENJAMIN TUKECIVANIĆ GRADPF-DJ-M-27322105
8.MARK MILOŠEVIĆTROJAN-ISTRAPF-DJ-M+36321102
9.VITO LAZARIĆPLANET SPORTPF-DJ-M-27211103
10.MARKO MAVRAČIĆJASTREBPF-DJ-M-27211102
11.IVO VASILEV teamRADULOVPF-DJ-M-3621701
12.DAVID DRAŽETIĆZEUSPF-DJ-M-302190-5
13.JOŠKO MRKONJATIGAR, SlunjPF-DJ-M+362110-10
14.KALOIAN HARIZANOV teamRADULOVPF-DJ-M-30, PF-DJ-M-333180-4
15.MIHAEL ANIČIĆPLANET SPORTPF-DJ-M-30, PF-DJ-M-333180-5
16.JOHNNY TANUSHAJLAV, MedulinPF-DJ-M-2710000
17.MARIN VULETIĆPLANET SPORTPF-DJ-M+3610000
18.MAX BABINPLANET SPORTPF-DJ-M+3610000
19.DAVID VRETENARPLANET SPORTPF-DJ-M-301060-1
20.NIKO STOJKOVSKIPLANET SPORTPF-DJ-M-241060-1
21.AARON UKUŠIĆKINGPF-DJ-M-361010-2
22.BORIS BLAGOEV teamRADULOVPF-DJ-M-331030-4
23.DANIEL PLIŠKOPLANET SPORTPF-DJ-M+361010-4
24.DAVID GREBLOFIGHTERPF-DJ-M-331000-6
25.TIN PETRIĆPLANET SPORTPF-DJ-M-271030-7
26.OSKAR BRZOJAVELEBITPF-DJ-M-271010-7
27.LUKA MARIĆPLANET SPORTPF-DJ-M-271000-7
28.SIMON MIKOLAVČIĆFIGHTERPF-DJ-M-361000-7
29.TINO MIŠKULINKINGPF-DJ-M+361000-7
30.TEO KURELOVICMINOTAURPF-DJ-M-241040-8

PF - Djevojčice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.SARA BOBANMAWASHIPF-DJ-Ž-33, PF-DJ-Ž-364415014
2.LEONARDA SMOLICABUDOKAI LABINPF-DJ-Ž-30331805
3.KIARA BRATKOVIĆBTIPF-DJ-Ž+36221203
4.LAURA BATELIĆBUDOKAI LABINPF-DJ-Ž-2722802
5.EVA HRIBARkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-DJ-Ž-24, PF-DJ-Ž-274330019
6.LEONA RAVLIĆIVANIĆ GRADPF-DJ-Ž-30322004
7.DORA MATIĆJASTREBPF-DJ-Ž-27, PF-DJ-Ž-30421400
8.EMILI VUKUŠIĆDRAGAPF-DJ-Ž-2421701
9.TARA MATIJEVIĆLAV, PulaPF-DJ-Ž-30211600
10.ROMANA VIDIĆZEUSPF-DJ-Ž-3321700
11.LUCIJA TOKIĆVELEBITPF-DJ-Ž+362180-1
12.TAJA ŠIBILAPTUJPF-DJ-Ž+362110-1
13.NIKOL KOVAČEVIĆPLANET SPORTPF-DJ-Ž-30, PF-DJ-Ž-332050-10
14.HELI ŠAVKOFIGHTERPF-DJ-Ž-3610000
15.PETRA GOLOJKAFIGHTERPF-DJ-Ž+3610000
16.ERIN ARMANZEUSPF-DJ-Ž-3010100-1
17.DANA SAMSAKBK KoperPF-DJ-Ž-301030-1
18.DIMANA SHOPSKA teamRADULOVPF-DJ-Ž+361030-1
19.MARI BLAGOEVA teamRADULOVPF-DJ-Ž-271010-1
20.ANA NEMARNIKFIGHTERPF-DJ-Ž-301030-3
21.DONNA VRHOVECBTIPF-DJ-Ž-361000-3
22.LUCIJA BABIĆTIGAR, KarlovacPF-DJ-Ž-241040-5
23.LARISA VIDOVIČPTUJPF-DJ-Ž-331010-5
24.LARISA KNEŽEVIĆFIGHTERPF-DJ-Ž-241000-6
25.LEA SAVANA JERMANFIGHTERPF-DJ-Ž-241010-10

PF - Ml. kadeti poč.

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.PETAR MATUKINAVRSARPF-MKAD-P-M-37332408
2.ERIK ŠUKLJANKBK KoperPF-MKAD-P-M-472216014
3.NINO MIŠKULINKINGPF-MKAD-P-M+47221005
4.ILIAN SKACHKOV teamRADULOVPF-MKAD-P-M-37, PF-MKAD-P-M-424332019
5.MIHAIL KIRCHEV teamRADULOVPF-MKAD-P-M-37, PF-MKAD-P-M-32431002
6.EROLL GAŠIVIKTORIAPF-MKAD-P-M+47321209
7.EDI BENČIĆTROJAN-ISTRAPF-MKAD-P-M-4221130-2
8.TONI MENDEŠMAWASHIPF-MKAD-P-M+472190-3
9.NIKOLA PETOHLEBFIGHTERPF-MKAD-P-M-422170-3
10.RAUL LABINACKINGPF-MKAD-P-M-472150-7
11.EMRAH BRKIČKBK KoperPF-MKAD-P-M-4210000
12.YULIAN KRASTEV teamRADULOVPF-MKAD-P-M-3210000
13.MARTIN GAVRILOV teamRADULOVPF-MKAD-P-M-371080-1
14.FABIAN SERGOPLANET SPORTPF-MKAD-P-M+471050-1
15.JAN HALAMBEKVRSARPF-MKAD-P-M-371020-1
16.VID KOVAČkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-MKAD-P-M-471020-1
17.IVAN PETAR MILJKOVIĆTROJAN-ISTRAPF-MKAD-P-M+471000-4
18.PATRIK ZOBECKINGPF-MKAD-P-M+471000-6
19.PATRIK BENJAMIN ORBANIĆMINOTAURPF-MKAD-P-M-421000-6
20.SIMON RITOŠAZEUSPF-MKAD-P-M-471000-6
21.MAK ČUSTOVIĆKBC "Bihać" PF-MKAD-P-M-371000-7
22.PIER BELARDILAV, MedulinPF-MKAD-P-M-421010-9

PF - Ml. kadetkinje poč.

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.KARLA RELJADRAGAPF-MKAD-P-Ž+47332306
2.NEILA TATARKBK KoperPF-MKAD-P-Ž-3222606
3.LARA RYTZFIGHTERPF-MKAD-P-Ž+47212403
4.AJDA IVANČIČKBK KoperPF-MKAD-P-Ž+472160-5
5.ELEN STARČEVIĆVIKTORIAPF-MKAD-P-Ž+4710000
6.LANA KURELOVIĆMINOTAURPF-MKAD-P-Ž-3210000
7.MATIJA TIĆAKDRAGAPF-MKAD-P-Ž+4710000
8.MAGDALENA TOKIĆVELEBITPF-MKAD-P-Ž+471040-4
9.DORA JACINFIGHTERPF-MKAD-P-Ž-321000-6

PF - Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IVAN PAVAO NIKOLIĆMOSLAVACPF-MKAD-M-374423015
2.IVANO ČELIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M+473321015
3.IVAN MARETIĆJASTREBPF-MKAD-M-472216014
4.TONI URSIĆMAWASHIPF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-426542022
5.BORNA ŠARIĆLAV, PulaPF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37431606
6.TINO PAĆALATMINOTAURPF-MKAD-M-37321005
7.MARKO ZELIĆMAWASHIPF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47422603
8.PATRICK PETRIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M-37211504
9.VIKTOR BRZOJAVELEBITPF-MKAD-M+47211103
10.MARK MILOŠEVIĆTROJAN-ISTRAPF-MKAD-M-4221301
11.IVAN KATIĆTIGAR, SlunjPF-MKAD-M+4721110-2
12.MARTIN BONACAKBK KoperPF-MKAD-M+4721130-7
13.MATEO ŠEPEKKUTINAPF-MKAD-M-4721110-7
14.NIKO SEŠLARkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-373140-7
15.GABRIJEL LATINNINJAPF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-373150-11
16.NIKOLA ANDRIĆVRSARPF-MKAD-M-3210000
17.MIHAEL SALVADORKUTINAPF-MKAD-M+4710100-1
18.MIHAIL KIRCHEV teamRADULOVPF-MKAD-M-321020-1
19.NIKO NUJIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M-421020-1
20.FABIAN SERGOPLANET SPORTPF-MKAD-M+471060-2
21.MARTIN GAVRILOV teamRADULOVPF-MKAD-M-371020-2
22.FRAN GRUBIŠAJASTREBPF-MKAD-M-371030-3
23.EVAN MARK MORATTOLAV, MedulinPF-MKAD-M-371020-6
24.ADRIAN TURSUNOVIĆBUDOKAI LABINPF-MKAD-M-471000-6
25.DAVID BOSANACTIGAR, SlunjPF-MKAD-M-371000-6
26.NIKOLA PETOHLEBFIGHTERPF-MKAD-M-421000-6
27.TONI MENDEŠMAWASHIPF-MKAD-M+471000-6
28.PIER BELARDILAV, MedulinPF-MKAD-M-421060-7
29.MARTIN TANUSHAJLAV, MedulinPF-MKAD-M-421000-7

PF - Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BARBARA BUNJEVACIVANIĆ GRADPF-MKAD-Ž+473341030
2.HANA GORETIĆKBC "Bihać" PF-MKAD-Ž-473329017
3.LARA JAKOMINIĆTROJAN-ISTRAPF-MKAD-Ž-373322016
4.LAURA BATELIĆBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-28221206
5.ELENA ČVEKNINJAPF-MKAD-Ž-42221005
6.SARA BOBANMAWASHIPF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-374332019
7.TINA PETROVIĆIVANIĆ GRADPF-MKAD-Ž-32323006
8.PAOLA MATIĆJASTREBPF-MKAD-Ž+4732250-1
9.LARA PERKOVIĆZEUSPF-MKAD-Ž-3732100-2
10.LUCIJA ŽEPINAVELEBITPF-MKAD-Ž-47211003
11.MAŠA ŠIRANOVIĆJASTREBPF-MKAD-Ž-422160-1
12.LANA NOHAMOSLAVACPF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-4731180-2
13.NEA VUKOVIĆLAV, PulaPF-MKAD-Ž-371050-1
14.DORIS ŠULEKPTUJPF-MKAD-Ž-421040-1
15.TARA ŠVERKOTROJAN-ISTRAPF-MKAD-Ž-281010-2
16.SOFIJA TEŽAKKBK KoperPF-MKAD-Ž+471080-3
17.LANA BENČIĆTROJAN-ISTRAPF-MKAD-Ž-321050-3
18.EMA PLEŠEMOSLAVACPF-MKAD-Ž-281050-4
19.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-471030-4
20.PATRICIA DRAŽETIĆZEUSPF-MKAD-Ž-371050-6
21.DEA CVEKPLANET SPORTPF-MKAD-Ž-371000-6
22.ELEN STARČEVIĆVIKTORIAPF-MKAD-Ž+471000-6
23.ELLA HRVATINMINOTAURPF-MKAD-Ž-321000-6
24.NIKA ARMANZEUSPF-MKAD-Ž-471050-7
25.LEONARDA SMOLICABUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-321000-7
26.LORENA ZEBABTIPF-MKAD-Ž-471070-10
27.DORA JACINFIGHTERPF-MKAD-Ž-321020-10
28.GRETA BOLTERSTEINBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž+471020-10
29.LARA RYTZFIGHTERPF-MKAD-Ž+471010-10

PF - Stariji kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LOVRO ŽAMARIJAJASTREBPF-SKAD-M-693312010
2.IVAN UDOVIĆLAV, PulaPF-SKAD-M-372213011
3.LUKA PLANINACPLANET SPORTPF-SKAD-M-57221106
4.FABIJAN ŠIRANOVIĆJASTREBPF-SKAD-M+6922000
5.MORIS TRBULINLAV, PulaPF-SKAD-M-6311707
6.ALEK KUŠARPLANET SPORTPF-SKAD-M-5211501
7.KLEMEN POGRAJCkarate klub Pon*Do*Kwan IzlakePF-SKAD-M-47, PF-SKAD-M-524340-1
8.MATEJ VRANEKKBK KoperPF-SKAD-M-69321205
9.TILEN REPINAPTUJPF-SKAD-M-6932802
10.MICHAEL STENTAPLANET SPORTPF-SKAD-M-57211708
11.DANIJEL VODOPIJAFIGHTERPF-SKAD-M-692100-6
12.PATRIK KOVAČEVIĆPLANET SPORTPF-SKAD-M-69, PF-SKAD-M+6931701
13.LEON NOLAMAWASHIPF-SKAD-M-47, PF-SKAD-M-5220000
14.DIN REDŽIĆPLANET SPORTPF-SKAD-M+6910000
15.IVAN TOMIĆLAV, PulaPF-SKAD-M-6910000
16.IVAN ĐAKOVIĆTOMISLAV GYMPF-SKAD-M-6910000
17.IVANO ČELIĆPLANET SPORTPF-SKAD-M-6910000
18.MATAN KATALINIĆMINOTAURPF-SKAD-M-4710000
19.TINO PAĆALATMINOTAURPF-SKAD-M-371020-4
20.LEONARDO ČVEKNINJAPF-SKAD-M-571010-4
21.IVAN KATIĆTIGAR, SlunjPF-SKAD-M+691000-6
22.MATEO SELARMINOTAURPF-SKAD-M-691000-6
23.EROLL GAŠIVIKTORIAPF-SKAD-M-631000-7
24.PATRICK PETRIĆPLANET SPORTPF-SKAD-M-371000-7
25.MARIN BAŠIĆBUDOKAI LABINPF-SKAD-M-571030-10

PF - Starije kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARTINA GRABARPLANET SPORTPF-SKAD-Ž-503324016
2.LEONA BARTOLINNINJAPF-SKAD-Ž-553318010
3.ALIN BRDARKBK KoperPF-SKAD-Ž-65, PF-SKAD-Ž+652229020
4.ROKA PULJAKTIGAR, KarlovacPF-SKAD-Ž-602218013
5.ANA MARETIĆJASTREBPF-SKAD-Ž-4222601
6.LEONARDA DEAKBTIPF-SKAD-Ž-4611303
7.NINA KRIŽAJKBV KIT IZOLAPF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-55423305
8.PAOLA BRŽENDAFIGHTERPF-SKAD-Ž-42211105
9.LARA RYTZFIGHTERPF-SKAD-Ž-50212401
10.DORA MATIJAŠIĆMINOTAURPF-SKAD-Ž-502190-2
11.SARAH BUDIČINPLANET SPORTPF-SKAD-Ž-6021150-3
12.LANA GRBAVACMAWASHIPF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-5531180-10
13.LANA NOHAMOSLAVACPF-SKAD-Ž-4210000
14.NIKA PAVIČIĆVELEBITPF-SKAD-Ž-5510130-3
15.LARA PLIŠKOPLANET SPORTPF-SKAD-Ž-601030-3
16.NIKA RADOVIĆTIGAR, KarlovacPF-SKAD-Ž-551020-3
17.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINPF-SKAD-Ž-461000-3
18.NATAŠA LABAŠMINOTAURPF-SKAD-Ž-501080-4
19.GRETA BOLTERSTEINBUDOKAI LABINPF-SKAD-Ž-501050-4
20.ANA NIKOLIĆMOSLAVACPF-SKAD-Ž-42, PF-SKAD-Ž-371000-6
21.MATEA JOSIPOVIĆTROJAN-ISTRAPF-SKAD-Ž-551000-6
22.DORA COTIĆFIGHTERPF-SKAD-Ž-601060-7
23.CHIARA RYTZFIGHTERPF-SKAD-Ž+651060-10
24.TEA BELARDILAV, MedulinPF-SKAD-Ž-651030-10

PF - Juniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LOVRO ŽAMARIJAJASTREBPF-JUN-M-69111709
2.MORIS TRBULINLAV, PulaPF-JUN-M-63, PF-JUN-M-69322607
3.ALEKSANDAR PETKOVIĆLAV, PulaPF-JUN-M-57, PF-JUN-M-63211900
4.MARIO KUČINARLAV, PulaPF-JUN-M-631000-6
5.MARIN BAŠIĆBUDOKAI LABINPF-JUN-M-571070-10

PF - Juniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARTINA GRABARPLANET SPORTPF-JUN-Ž-50, PF-JUN-Ž-552212010
2.HANI PAĆALATMINOTAURPF-JUN-Ž-6511606
3.PAOLA BRŽENDAFIGHTERPF-JUN-Ž-5010000
4.TEA BELARDILAV, MedulinPF-JUN-Ž-651000-6
5.SARA KUTIĆPLANET SPORTPF-JUN-Ž-551020-10

PF - Seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARKO DŽINPLANET SPORTPF-SEN-M-79, PF-SEN-M-843334018
2.SEBASTJAN LAZARKBV KIT IZOLAPF-SEN-M-79212301
3.VILIM UREMOVIĆJASTREBPF-SEN-M-791090-3
4.DURSUM HASANICGalajaPF-SEN-M-841000-6
5.MATEO ĐUDARIĆMOSLAVACPF-SEN-M-791050-10

PF - Seniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
No records to display.