kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-28
PF - Dječaci početnici-32
PF - Dječaci početnici+32
PF - Djevojčice početnice-28
PF - Djevojčice početnice+32
PF - Dječaci -30
PF - Dječaci -33
PF - Dječaci -36
PF - Djevojčice -27
PF - Djevojčice +36
PF - Ml. kadeti poč.-32
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Dječaci početnici-28
1004
97
0
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
236
0
LUKA MARIĆ (PLANET)
1006
234
6
LUKA GRABAR (PLANET)
164
0
ŠIMUN KRAMARIĆ (DRAGA)
1007
280
10
IGOR RADEŠIĆ (ZELG)
263
7
TIN PETRIĆ (PLANET)
264
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1008
97
10
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
234
8
LUKA GRABAR (PLANET)
1009
280
7
IGOR RADEŠIĆ (ZELG)
264
11
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1011
97
7
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
264
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. KALOIAN HARIZANOV, teamRADULOV
2. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. IGOR RADEŠIĆ, TROJAN ISTRA
PF - Dječaci početnici-32
1010
28
0
DAVID GREBLO (BUZET)
95
0
IVO VASILEV (RADULOV)
115
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
226
DAVID VRETENAR (PLANET)
93
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1012
95
6
IVO VASILEV (RADULOV)
115
1
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
1013
226
2
DAVID VRETENAR (PLANET)
93
5
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1015
95
6
IVO VASILEV (RADULOV)
93
3
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. IVO VASILEV, teamRADULOV
2. YULIAN KRASTEV, teamRADULOV
3. BORIS BLAGOEV, teamRADULOV
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
PF - Dječaci početnici+32
1014
275
0
MAX BABIN (PLANET)
198
0
TIN CAPAN (TGRSL)
1016
278
11
DINO TABAIN (ZELG)
188
2
BLAŽ KRAJNC (1994PDK)
1017
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
106
0
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1018
213
0
JAKOV INJIĆ (IVNCG)
184
6
BORIS KRAJNC (1994PDK)
1019
240
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
193
0
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1020
345
9
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
178
11
DAVID ŠTIKAVEC (1994PDK)
1021
36
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
107
6
IVO VASILEV (RADULOV)
273
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1022
198
0
TIN CAPAN (TGRSL)
278
6
DINO TABAIN (ZELG)
1023
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
184
0
BORIS KRAJNC (1994PDK)
1024
240
11
MARIN VULETIĆ (PLANET)
178
3
DAVID ŠTIKAVEC (1994PDK)
1025
107
6
IVO VASILEV (RADULOV)
273
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1026
278
0
DINO TABAIN (ZELG)
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
1027
240
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
107
0
IVO VASILEV (RADULOV)
1029
413
4
JAN HALAMBEK (VRSAR)
240
9
MARIN VULETIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
2. JAN HALAMBEK, VRSAR
3. IVO VASILEV, teamRADULOV
3. DINO TABAIN, TROJAN ISTRA
PF - Djevojčice početnice-28
2003
16
1
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
117
11
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
197
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
38
ANA NEMARNIK (BUZET)
344
RENATA HOŠKO (KUTINA)
2005
117
9
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
197
1
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
2006
38
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
344
7
RENATA HOŠKO (KUTINA)
2008
117
9
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
344
3
RENATA HOŠKO (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MARI BLAGOEVA, teamRADULOV
2. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
PF - Djevojčice početnice+32
2011
356
0
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
157
6
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
32
HELI ŠAVKO (BUZET)
2013
34
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
119
6
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
123
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2014
157
5
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
32
3
HELI ŠAVKO (BUZET)
2015
119
6
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
123
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2017
157
2
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
119
5
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
Osvajači medalja
1. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
2. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. HELI ŠAVKO, FIGHTER
PF - Dječaci -30
1037
69
7
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
225
6
DAVID VRETENAR (PLANET)
216
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1039
411
7
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
98
1
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
251
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1040
69
2
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
216
8
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1041
411
6
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
251
3
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1043
216
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
411
2
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
3. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
3. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci -33
1042
29
0
DAVID GREBLO (BUZET)
99
6
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
252
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
389
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
116
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
1044
99
1
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
252
5
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1045
389
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
116
3
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
1048
252
0
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
389
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT
3. BORIS BLAGOEV, teamRADULOV
3. KALOIAN HARIZANOV, teamRADULOV
PF - Dječaci -36
1046
312
1
AARON UKUŠIĆ (KING)
96
3
IVO VASILEV (RADULOV)
1047
37
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
94
7
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1049
96
4
IVO VASILEV (RADULOV)
94
5
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. YULIAN KRASTEV, teamRADULOV
2. IVO VASILEV, teamRADULOV
3. SIMON MIKOLAVČIĆ, FIGHTER
3. AARON UKUŠIĆ, KING
PF - Djevojčice -27
2020
367
5
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
168
4
EVA HRIBAR (1994PDK)
2021
377
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
118
1
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
2023
367
3
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
377
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARI BLAGOEVA, teamRADULOV
PF - Djevojčice +36
2036
35
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
158
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
269
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
318
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
120
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
2038
158
1
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
269
2
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
2037
318
4
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
120
3
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
2040
269
6
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
318
8
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ
PF - Ml. kadeti poč.-32
1055
430
0
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
100
0
MIHAIL KIRCHEV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. MIHAIL KIRCHEV, teamRADULOV
2. YULIAN KRASTEV, teamRADULOV
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-42
1057
4
1
PIER BELARDI (LAV-MED)
104
10
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
154
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
1058
60
0
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
206
0
EMRAH BRKIČ (KOPER)
279
EDI BENČIĆ (ZELG)
1059
104
6
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
154
0
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
1060
60
7
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
279
10
EDI BENČIĆ (ZELG)
1062
104
8
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
279
3
EDI BENČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. ILIAN SKACHKOV, teamRADULOV
2. EDI BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ, MINOTAUR
3. NIKOLA PETOHLEB, FIGHTER
PF - Ml. kadeti poč.-37
1061
418
9
PETAR MATUKINA (VRSAR)
102
8
MARTIN GAVRILOV (RADULOV)
105
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
1063
112
7
MIHAIL KIRCHEV (RADULOV)
423
0
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
415
JAN HALAMBEK (VRSAR)
1064
418
9
PETAR MATUKINA (VRSAR)
105
8
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
1065
112
3
MIHAIL KIRCHEV (RADULOV)
415
2
JAN HALAMBEK (VRSAR)
1068
418
6
PETAR MATUKINA (VRSAR)
112
0
MIHAIL KIRCHEV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. PETAR MATUKINA, VRSAR
2. MIHAIL KIRCHEV, teamRADULOV
3. ILIAN SKACHKOV, teamRADULOV
3. JAN HALAMBEK, VRSAR
PF - Mlađi kadeti -32
1074
101
2
MIHAIL KIRCHEV (RADULOV)
391
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
9
BORNA ŠARIĆ (LAV)
185
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
414
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
1076
391
2
GABRIJEL LATIN (NINJA)
9
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1077
185
0
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
414
0
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
1079
9
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
185
0
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. NIKO SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
PF - Mlađi kadeti -37
1078
394
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
200
7
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1080
142
4
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
103
2
MARTIN GAVRILOV (RADULOV)
383
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1081
361
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
187
4
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
304
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1082
200
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1083
142
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
383
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1084
361
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
304
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1085
10
8
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1086
200
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
142
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1087
304
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1089
200
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
304
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula