kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice -24
PF - Djevojčice -27
PF - Djevojčice -30
PF - Djevojčice -33
PF - Djevojčice -36
PF - Djevojčice +36
PF - Djevojčice -24
2016
420
4
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
167
9
EVA HRIBAR (1994PDK)
31
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
63
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
160
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
2018
167
11
EVA HRIBAR (1994PDK)
31
1
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
2019
63
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
160
6
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
2022
167
6
EVA HRIBAR (1994PDK)
160
1
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
3. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
PF - Djevojčice -27
2020
367
5
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
168
4
EVA HRIBAR (1994PDK)
2021
377
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
118
1
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
2023
367
3
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
377
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARI BLAGOEVA, teamRADULOV
PF - Djevojčice -30
2024
64
10
ERIN ARMAN (ZEUS)
17
11
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
2025
369
6
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
39
3
ANA NEMARNIK (BUZET)
2026
214
8
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
256
4
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
2027
378
4
DORA MATIĆ (JASTREB)
207
3
DANA SAMSA (KOPER)
2028
17
5
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
369
6
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
2029
214
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
378
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
2032
369
6
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
214
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula
3. DORA MATIĆ, JASTREB
PF - Djevojčice -33
2030
68
7
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
257
1
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
2031
307
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
122
1
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2034
68
0
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
307
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. ROMANA VIDIĆ, ZEUS
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. NIKOL KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
PF - Djevojčice -36
2033
33
0
HELI ŠAVKO (BUZET)
308
0
SARA BOBAN (MAWASHI)
317
DONNA VRHOVEC (BTI)
2035
308
3
SARA BOBAN (MAWASHI)
317
0
DONNA VRHOVEC (BTI)
Osvajači medalja
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. DONNA VRHOVEC, BTI
3. HELI ŠAVKO, FIGHTER
3. ----
PF - Djevojčice +36
2036
35
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
158
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
269
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
318
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
120
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
2038
158
1
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
269
2
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
2037
318
4
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
120
3
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
2040
269
6
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
318
8
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ