kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice-22
PF - Djevojčice početnice-28
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Djevojčice početnice+32
PF - Djevojčice početnice-22
2001
342
6
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
62
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
2002
419
6
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
30
0
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
2004
342
7
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
419
0
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
PF - Djevojčice početnice-28
2003
16
1
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
117
11
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
197
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
38
ANA NEMARNIK (BUZET)
344
RENATA HOŠKO (KUTINA)
2005
117
9
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
197
1
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
2006
38
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
344
7
RENATA HOŠKO (KUTINA)
2008
117
9
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
344
3
RENATA HOŠKO (KUTINA)
Medalists
1. MARI BLAGOEVA, teamRADULOV
2. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
PF - Djevojčice početnice-32
2007
121
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
357
0
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
174
LILI SEŠLAR (1994PDK)
173
DANA SAMSA (KOPER)
196
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2009
121
5
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
174
0
LILI SEŠLAR (1994PDK)
2010
173
12
DANA SAMSA (KOPER)
196
2
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2012
121
2
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
173
1
DANA SAMSA (KOPER)
Medalists
1. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
2. DANA SAMSA, KBK Koper
3. LILI SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice početnice+32
2011
356
0
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
157
6
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
32
HELI ŠAVKO (BUZET)
2013
34
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
119
6
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
123
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2014
157
5
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
32
3
HELI ŠAVKO (BUZET)
2015
119
6
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
123
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2017
157
2
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
119
5
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
Medalists
1. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
2. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. HELI ŠAVKO, FIGHTER